ایران تکنو فروش اقساط ویدئو پروژکتور و فتوکپی

لیست قیمت لپ تاپ،قطعات کامپیوتر،تجهیزات شبکه،ماشینهای اداری،تبلت،موبایل و نرم افزار

تمامی قیمت ها به تومان می باشند.

INTEL Core i3-3240 CPU

قیمت از: 190,000

قیمت تا: 600,000

HP 146GB 6G SAS 10K SFF 2.5 inch Dual Port Enterprise 507125-B21 Server HDD
HP 146GB 6G SAS 10K SFF 2.5 inch Dual Port Enterprise 507125-B21 Server HDD

قیمت از: 240,000

قیمت تا: 500,000

HP 300GB 6G SAS 15K 516814-B21 Server HDD
HP 300GB 6G SAS 15K 516814-B21 Server HDD

قیمت از: 600,000

قیمت تا: 600,000

HP 350W 675450-B21 Power Supply
HP 350W 675450-B21 Power Supply

قیمت از: 550,000

قیمت تا: 550,000

Cisco WS-C2960 24PC-L 24 Port SWITCH
Cisco WS-C2960 24PC-L 24 Port SWITCH

قیمت از: 1,400,000

قیمت تا: 3,700,000

HP 8GB SFP Plus AJ716A Optical Fiber Module
HP 8GB SFP Plus AJ716A Optical Fiber Module

قیمت از: 180,000

قیمت تا: 250,000

HP 8G SFP Plus AJ716B Optical Fiber Module
HP 8G SFP Plus AJ716B Optical Fiber Module

قیمت از: 180,000

قیمت تا: 300,000

HP 8GB SFP Plus AJ718A Optical Fiber Module
HP 8GB SFP Plus AJ718A Optical Fiber Module

قیمت از: 220,000

قیمت تا: 270,000

HP DL380 G7 Hot Plug Fan
HP DL380 G7 Hot Plug Fan

قیمت از: 70,000

قیمت تا: 90,000

HP SAN AM868B 16 Port Switch

قیمت از: 1,400,000

قیمت تا: 14,000,000

HP 1M LC LC OM3 MM FC AJ834A Cable
HP 1M LC LC OM3 MM FC AJ834A Cable

قیمت از: 100,000

قیمت تا: 100,000

HP Multi-mode 2m AJ835A Cable

قیمت از: 120,000

قیمت تا: 170,000

رایا سیستم اکباتان نماینده انحصاری مینی پی سی فاکسکان در ایران

با جدیدترین اخبار آی تی قیمت همراه باشید

نام جدید آپدیت ویندوز10 فاش شد!

نام جدید آپدیت ویندوز10 فاش شد!

یک شنبه 14 مرداد 1397
همانگونه که می دانید در سال دو نسخه از ویندوز 10 منتشر می گردد ، تیم خبری آی تی قیمت از انتشار نسخه جدید ویندوز 10 تاچند ماه دیگر خبر می دهد.

رم موبایل

انتشار: 1397/05/11
در صورتی که قصد خرید رم موبایل را دارید باید به 2 نکته کلاس و حجم رم توجه ویژه ای داشته باشید.رم موبایل فضای ذخیره سازی آن است و این اجازه را به کاربران می دهد تا بتوانند میزانی از اطلاعات را در موبایل ذخیره نمایند.

تجربه سفرهای متفاوت در تابستان ۹۷

انتشار: 1397/05/10
اگر امسال قصد سفری متفاوت را دارید و هنوز مقصدی را انتخاب نکرده‌اید، این چند پیشنهاد گردشگری را مطالعه کنید و از میان‌شان مقصدی که به سلیقه شما نزدیک‌تر است را انتخاب کنید.

تفاوت لنزهای واید و تله در دوربین های عکاسی

انتشار: 1397/04/27
در کار با دوربین های عکاسی یکی از مهم ترین موضوعاتی که در نظر گرفته می شود نوع لنز است که در دوربین استفاد شده است،دوربین های عکاسی اصولا مجهز به دو لنز واید و تله هستند.این دو نوع لنز با یکدیگر تفاوت ها و تشابهاتی دارند که در این مطلب قصد داریم به بررسی تفاوت لنز واید و تله در دوربین عکاسی بپردازیم.

انواع پاوربانک ریمکس

انتشار: 1397/04/04
.پاوربانک ها عموما برای دستگاه هایی مجهز به پورت های یو اس بی مورد استفاده قرار می گیرند.یکی از برندهایی که به تولید پاوربانک میپردازند ریمکس می باشد که در این مطلب قصد داریم به معرفی انواع پاور ریمکس بپردازیم.

پربازدیدترین محصولات تا این لحظه

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Dahua DH-HAC-HDW1100RP-S2 HDCVI Dome Camera

قیمت از: 3,000,000

قیمت تا: 3,700,000

Cisco 3750V2 48PS-S 48 Port Switch

قیمت از: 4,500,000

قیمت تا: 4,500,000

Adata HD710 External Hard Drive-1TB

قیمت از: 260,000

قیمت تا: 3,920,000

D-Link DGS-1024D Switch

قیمت از: 490,000

قیمت تا: 7,980,000

TP-LINK TD-W8960N Wireless N300 ADSL2 Plus Modem Router
TP-LINK TD-W8960N Wireless N300 ADSL2 Plus Modem Router

قیمت از: 97,000

قیمت تا: 1,730,000

Canon EOS 750D 18-55 IS STM Camera

قیمت از: 51,410,000

قیمت تا: 51,410,000

Intel Xeon E5-2660v3 762764-B21 Server CPU

قیمت از: 5,000,000

قیمت تا: 5,000,000

Intel Xeon E5-2630v3 719050-B21 Server CPU

قیمت از: 2,200,000

قیمت تا: 2,200,000

ثبت شرکت ثبت برند اخذ کارت بازرگانی