ایران تکنو فروش اقساط ویدئو پروژکتور و فتوکپی

شرکت گلدیران نماینده رسمی فروش محصولات خانگی در سایت آی تی قیمت اپلیکیشن آی تی قیمت مرجع قیمت بازار رایانه و موبایل

 

لیست قیمت لپ تاپ،قطعات کامپیوتر،تجهیزات شبکه،ماشینهای اداری،تبلت،موبایل و نرم افزار

تمامی قیمت ها به ریال می باشند.

Nexans Cat5E 2m Patch Cord
Nexans Cat5E 2m Patch Cord

قیمت از: 60,000

قیمت تا: 90,000

Nexans N123.2CLO5 2LC-2LC Multi Mode Patch Cord
Nexans N123.2CLO5 2LC-2LC Multi Mode Patch Cord

قیمت از: 240,000

قیمت تا: 250,000

Nexans SC SM 1m N123.5MCA Fiber Optic Pigtail
Nexans SC SM 1m N123.5MCA Fiber Optic Pigtail

قیمت از: 80,000

قیمت تا: 90,000

Nexans Cat6 F-UTP N100.624 Network Cable
Nexans Cat6 F-UTP N100.624 Network Cable

قیمت از: 11,500,000

قیمت تا: 21,500,000

Belden SFTP Cat5e Network Cable
Belden SFTP Cat5e Network Cable

قیمت از: 9,800

قیمت تا: 3,500,000

Belden CAT5e 1m Patch Cable
Belden CAT5e 1m Patch Cable

قیمت از: 14,000

قیمت تا: 35,000

Nexans N500.350 Voice Patch Panel
Nexans N500.350 Voice Patch Panel

قیمت از: 350,000

قیمت تا: 350,000

Nexans N521.630 Modular Distribution Box
Nexans N521.630 Modular Distribution Box

قیمت از: 800,000

قیمت تا: 1,190,000

Nexans SC-SC N123.2CCO2 5m Multi Mode Duplex Patch Cord
Nexans SC-SC N123.2CCO2 5m Multi Mode Duplex Patch Cord

قیمت از: 250,000

قیمت تا: 910,000

Nexans N11A-U1F030OK 3m Cat6A FTP Patch Cord
Nexans N11A-U1F030OK 3m Cat6A FTP Patch Cord

قیمت از: 200,000

قیمت تا: 300,000

Nexans LC SM 1m N123.5MCA Fiber Optic Pigtail
Nexans LC SM 1m N123.5MCA Fiber Optic Pigtail

قیمت از: 80,000

قیمت تا: 270,000

CAT5 SFTP LAN Cable
CAT5 SFTP LAN Cable

قیمت از: 12,000

قیمت تا: 15,000

رایا سیستم اکباتان نماینده انحصاری مینی پی سی فاکسکان در ایران

با جدیدترین اخبار آی تی قیمت همراه باشید

حداقل سیستم مورد نیاز برای تدوین محتوای 4K

حداقل سیستم مورد نیاز برای تدوین محتوای 4K

شنبه 28 بهمن 1396
برای تدوین محتوای 4k نیاز به یک دستگاه قوی خواهید داشت تا بتواند داده های موجود را مورد پردازش قرار دهد.در این محتوا در مورد حداقل سیستم مورد نیاز برای تدوین محتوای 4K سخن می گوییم.

راهنمای خرید لنز دوربین dslr

انتشار: 1396/11/25
زمانی که قصد خرید یک لنز DSLR به عنوان یک لنز اضافی برای دوربین خود هستید باید نکارت خاصی را مورد توجه قرار دهید.تیم خبر آی تی قیمت در این مطلب راهنمای خرید لنز دوربین DSLR را به شما ارائه می دهد.

بررسی مادربرد ایسوس z170 pro

انتشار: 1396/11/23
در این مطلب تیم خبری آی تی قیمت به بررسی مشخصات فنی مادربرد ایسوس z170 pro پرداخته و توضیحاتی را در خصوص این مادربرد به شما ارائه داده است.

مشکل سیاه ماندن صفحه ی لپ تاپ بعد از روشن کردن

انتشار: 1396/11/21
در این مطلب سعی کرده ایم مشکل سیاه ماندن صفحه ی لپ تاپ پس از روشن کردن را بررسی نموده و راه حل های رفع آن را به اختصار برای شما توضیح دهیم.

جدیدترین گوشی های سامسونگ سری j

انتشار: 1396/11/17
در این مطلب در خصوص جدیدترین گوشی های سامسونگ سری j سخن گفته شده و سه نوع گوشی میان رده j3،j5 و j7 سامسونگ را به شما معرفی نموده و مشخصات فنی آن را برای شما به اختصار توضیح داده ایم.

پربازدیدترین محصولات تا این لحظه

تمامی قیمت ها به ریال می باشند

Apple iPhone X 256GB Silver Mobile Phone
Apple iPhone X 256GB Silver Mobile Phone

قیمت از: 68,100,000

قیمت تا: 87,000,000

Asus X541UV i5-4GB-500GB-2GB Laptop
Asus X541UV i5-4GB-500GB-2GB Laptop

قیمت از: 22,200,000

قیمت تا: 23,700,000

قیمت Printer HP P1102

قیمت از: 000

قیمت تا: 7,950,000

Dahua DH-HAC-HDW1100RP-S2 HDCVI Dome Camera

قیمت از: 210,000

قیمت تا: 37,000,000

Cisco 3750V2 48PS-S 48 Port Switch

قیمت از: 45,000,000

قیمت تا: 98,000,000

Adata HD710 External Hard Drive-1TB

قیمت از: 000

قیمت تا: 3,030,000

D-Link DGS-1024D Switch

قیمت از: 000

قیمت تا: 6,090,000

TP-LINK TD-W8960N Wireless N300 ADSL2 Plus Modem Router
TP-LINK TD-W8960N Wireless N300 ADSL2 Plus Modem Router

قیمت از: 000

قیمت تا: 955,000

ماهان سیستم پاسارگاد انواع رک indoor و outdoor

ثبت شرکت ثبت برند اخذ کارت بازرگانی