لیست قیمت لپ تاپ،قطعات کامپیوتر،تجهیزات شبکه،ماشینهای اداری،تبلت،موبایل و نرم افزار

تمامی قیمت ها به تومان می باشند.

INTEL Core i3-3240 CPU

قیمت از: 600,000

قیمت تا: 6,300,000

HP 146GB 6G SAS 10K SFF 2.5 inch Dual Port Enterprise 507125-B21 Server HDD
HP 146GB 6G SAS 10K SFF 2.5 inch Dual Port Enterprise 507125-B21 Server HDD

قیمت از: 300,000

قیمت تا: 570,000

HP 300GB 6G SAS 15K 516814-B21 Server HDD
HP 300GB 6G SAS 15K 516814-B21 Server HDD

قیمت از: 600,000

قیمت تا: 600,000

HP 350W 675450-B21 Power Supply
HP 350W 675450-B21 Power Supply

قیمت از: 550,000

قیمت تا: 550,000

Cisco WS-C2960 24PC-L 24 Port SWITCH
Cisco WS-C2960 24PC-L 24 Port SWITCH

قیمت از: 1,400,000

قیمت تا: 3,700,000

HP 8GB SFP Plus AJ716A Optical Fiber Module
HP 8GB SFP Plus AJ716A Optical Fiber Module

قیمت از: 180,000

قیمت تا: 470,000

HP 8G SFP Plus AJ716B Optical Fiber Module
HP 8G SFP Plus AJ716B Optical Fiber Module

قیمت از: 180,000

قیمت تا: 300,000

HP 8GB SFP Plus AJ718A Optical Fiber Module
HP 8GB SFP Plus AJ718A Optical Fiber Module

قیمت از: 220,000

قیمت تا: 470,000

HP DL380 G7 Hot Plug Fan
HP DL380 G7 Hot Plug Fan

قیمت از: 70,000

قیمت تا: 90,000

HP SAN AM868B 16 Port Switch

قیمت از: 1,400,000

قیمت تا: 1,400,000

HP 1M LC LC OM3 MM FC AJ834A Cable
HP 1M LC LC OM3 MM FC AJ834A Cable

قیمت از: 100,000

قیمت تا: 100,000

HP Multi-mode 2m AJ835A Cable

قیمت از: 120,000

قیمت تا: 170,000

با جدیدترین اخبار آی تی قیمت همراه باشید

قیمت و زمان عرضه آیپد پرو 2018 معین شد

قیمت و زمان عرضه آیپد پرو 2018 معین شد

پنج شنبه 22 آذر1397
این روزها کمپانی اپل از دو مدل جدید آیپد پرو ۲۰۱۸ رونمایی نمود که مانند آیفون ۱۰، دارای طراحی تمام‌ صفحه و حاشیه‌های اندک صفحه‌ نمایش می باشند.

راهنمای ثبت تغییرات شرکت ها

انتشار: 1397/08/21
ثبت تغییرات شرکت یکی از اقداماتی است که ممکن است کارفرمایان تصمیم داشته باشند پس از ثبت شرکت به این امر بپردازند.پس از این که ثبت شرکت صورت گرفت ، شرکت مورد نظر می تواند در موارد اساسنامه شرکت تغییراتی ایجاد نمایند که این امر ثبت تغییرات شرکت نام دارد

نحوه ی ثبت تغییرات در اساسنامه شرکتها

انتشار: 1397/08/21
موسسات تجاری به طور معمول برای زمان مدیدی ایجاد می گردند.امور حاکم بر شرکت تجاری در مدت حیاتش دائما تغییر می یابد.از سویی،غالباً مفاد اساسنامه شرکتها بر اساس مفاد قانون تنظیم می گردد.

چگونگی تغییر در ثبت علامت های تجاری

انتشار: 1397/08/21
تغییرهایی در ارتباط با علامت های تجاری یا طبقه محصولات یا مالکین علامت های تجاری و همینطور تغییرهایی در ارتباط با آدرس و تابعیت و نمایندگان قانونی مالکین علامت های تجاری در ایران به رسمیت شناخته نمی شوند و مورد حمایت قرار نخواهند گرفت تنها در صورتیکه که در ایران ثبت گردند.

بهترین سفر‌های عاشقانه در پاییز ۹۷

انتشار: 1397/08/14
به همراه بهترین همسفرتان بار سفر ببندید و در این روز‌های پاییزی چند روز را سفر کنید. آژانس آویسا تور‌های گردشگری به صرفه و منظمی را به مقاصد پر‌طرفدار گردشگری برنامه‌ریزی کرده است.

پربازدیدترین محصولات تا این لحظه

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

قیمت Printer HP P1102

قیمت از: 1,810,000

قیمت تا: 2,000,000

Dahua DH-HAC-HDW1100RP-S2 HDCVI Dome Camera

قیمت از: 3,000,000

قیمت تا: 3,700,000

Cisco 3750V2 48PS-S 48 Port Switch

قیمت از: 4,500,000

قیمت تا: 4,500,000

Adata HD710 External Hard Drive-1TB

قیمت از: 3,920,000

قیمت تا: 3,920,000

D-Link DGS-1024D Switch

قیمت از: 7,980,000

قیمت تا: 7,980,000

TP-LINK TD-W8960N Wireless N300 ADSL2 Plus Modem Router
TP-LINK TD-W8960N Wireless N300 ADSL2 Plus Modem Router

قیمت از: 97,000

قیمت تا: 1,730,000

Intel Xeon E5-2660v3 762764-B21 Server CPU

قیمت از: 5,000,000

قیمت تا: 5,000,000

Intel Xeon E5-2630v3 719050-B21 Server CPU

قیمت از: 2,200,000

قیمت تا: 2,200,000

ثبت شرکت ثبت برند اخذ کارت بازرگانی