الماس آسیا مشاوره،طراح و مجری شبکه های وایرلس wireless مبتنی بر تکنولوژیWIFI-WIMAX در سایت آی تی قیمت

یوکی نت ارائه کننده تجهیزات پسیو شبکه

مهرگان شبکه آفاق طراحی ، اجرا، نظارت و نگهداری انواع شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

تجهیزات پسیو و راهکار های جدید شبکه و دیتا سنتر برند R and M

قیمت تجهیزات پسیو شبکه | Passive

تمامی قیمت ها به ریال می باشند

D-Link NPP-C61BLK241 24Port Patch Panel
D-Link NPP-C61BLK241 24Port Patch Panel

قیمت از: 1,569,000

قیمت تا: 2,000,000

TP-Link MC100CM Fibre Media Converter

قیمت از: 1,390,000

قیمت تا: 1,390,000

Legrand Cat6 STP 1U 24Port 033563 Patch Panel
Legrand Cat6 STP 1U 24Port 033563 Patch Panel

قیمت از: 5,100,000

قیمت تا: 5,160,000

Legrand Cat6 FTP 076565 Keystone

قیمت از: 150,000

قیمت تا: 240,000

Legrand Cat6 UTP 076561 Slim Keystone

قیمت از: 108,000

قیمت تا: 130,000

Legrand Cat6 UTP 076564 Keystone

قیمت از: 118,000

قیمت تا: 145,000

Nexans N500.350 Voice Patch Panel

قیمت از: 350,000

قیمت تا: 350,000

Nexans Cat6 UTP 24 Port Patch Panel
Nexans Cat6 UTP 24 Port Patch Panel

قیمت از: 500,000

قیمت تا: 2,250,000

Nexans Cat5e UTP Keystone Jack
Nexans Cat5e UTP Keystone Jack

قیمت از: 50,000

قیمت تا: 50,000

Nexans Cat6 UTP Keystone
Nexans Cat6 UTP Keystone

قیمت از: 50,000

قیمت تا: 160,000

Nexans N102.462 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N102.462 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از: 65,000

قیمت تا: 65,000

Nexans N205.630 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N205.630 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از: 65,000

قیمت تا: 65,000

Nexans N205.120 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N205.120 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از: 65,000

قیمت تا: 70,000

Nexans N890.021 Fusion Splice Heat Shrink
Nexans N890.021 Fusion Splice Heat Shrink

قیمت از: 5,000

قیمت تا: 40,000

Nexans N521.630 Modular Distribution Box
Nexans N521.630 Modular Distribution Box

قیمت از: 800,000

قیمت تا: 1,190,000

Nexans N890.095 Splicing Heatshrink

قیمت از: 150,000

قیمت تا: 380,000

Nexans N205.611 Duplex LC Multimode Adaptor

قیمت از: 90,000

قیمت تا: 290,000

Nexans Cat6 N420.660 UnShield Keystone
Nexans Cat6 N420.660 UnShield Keystone

قیمت از: 50,000

قیمت تا: 175,000

Nexans Cat6 N420-666 Keystone
Nexans Cat6 N420-666 Keystone

قیمت از: 50,000

قیمت تا: 160,000

Nexans N420.567 Cable Punch Tool
Nexans N420.567 Cable Punch Tool

قیمت از: 300,000

قیمت تا: 980,000

Nexans N205.614 Duplex SC Multimode Adaptor

قیمت از: 45,000

قیمت تا: 140,000

Nexans N200.116 Surface Mount Box
Nexans N200.116 Surface Mount Box

قیمت از: 30,000

قیمت تا: 77,000

Nexans Cat7 STP N420-730 Keyston
Nexans Cat7 STP N420-730 Keyston

قیمت از: 110,000

قیمت تا: 5,700,000

Nexans N205.624 Duplex SC Adaptor Coupler
Nexans N205.624 Duplex SC Adaptor Coupler

قیمت از: 40,000

قیمت تا: 170,000

Nexans N441.203 Fiber Optical Patch Panel
Nexans N441.203 Fiber Optical Patch Panel

قیمت از: 1,300,000

قیمت تا: 1,500,000

Cisco Beraket Switch

قیمت از: 250,000

قیمت تا: 250,000

Planet GT-802S Media Converter

قیمت از: 1,000

قیمت تا: 1,000

Danub External Corner Trunking
Danub External Corner Trunking

قیمت از: 55,000

قیمت تا: 70,000

Danub Trunking Internal Corner
Danub Trunking Internal Corner

قیمت از: 55,000

قیمت تا: 60,000

Danub TR 101x50 Trunking

قیمت از: 65,000

قیمت تا: 85,000

Legrand 078804 4 Module Frame

قیمت از: 77,500

قیمت تا: 90,000

Legrand Trunking 10412 80x50

قیمت از: 112,000

قیمت تا: 125,000

Legrand 10952 65 2 Module Frame
Legrand 10952 65 2 Module Frame

قیمت از: 37,000

قیمت تا: 40,000

Legrand 010998 85 4 module Frame
Legrand 010998 85 4 module Frame

قیمت از: 59,500

قیمت تا: 70,000

Legrand 10996 85 6 Module Frame
Legrand 10996 85 6 Module Frame

قیمت از: 103,000

قیمت تا: 110,000

Legrand 85 10702 Trunking Stop End

قیمت از: 29,700

قیمت تا: 48,000

Legrand 80 Trunking T-Box

قیمت از: 200,000

قیمت تا: 205,000

Legrand 10422 105x50 Trunking

قیمت از: 120,000

قیمت تا: 235,000

Legrand 078808 8 Module Frame

قیمت از: 160,000

قیمت تا: 285,000

Danub TR 80x50 Trunking

قیمت از: 70,000

قیمت تا: 80,000

استعلام قیمت تجهیزات پسیو شبکه | Passive

 

تمام افرادی که با خدمات پسیو شبکه کار می کنند برای خرید تجهیزات پسیو شبکه و استعلام قیمت عمده تجهیزات شبکه می توانند به سایت آی تی قیمت که معتبرترین مرجع برای اعلام قیمت تجهیزات پسیو شبکه و قیمت تجهیزات وایرلس می باشد مراجعه نمایند.

کاربران با مراجعه به این سایت می توانند ضمن مشاهده قیمت اصلی و دست اول تمامی مدل های پرفروش تجهیزات شبکه به اعلام قیمت تجهیزات Passive پرداخته و تمامی فروشندگان اصلی تجهیزات شبکه پسیو در بازارآی تی را به شما معرفی نموده و امکان استعلام قیمت این محصولات را برای شما فراهم می آورد.

 

قیمت تجهیزات پسیو شبکه | Passive

 

سایت آی تی قیمت ارائه دهنده اسامی و اطلاعات تمامی فروشگاه های تجهیزات پسیو شبکه بوده و به صورت لحظه ای و بدون واسطه قیمت تجهیزات پسیو شبکه را برای خریداران و افرادی که به فروش تجهیزات شبکه می پردازند ، اعلام می نماید ، همچنین با معرفی فروشندگان بازار تجهیزات پسیو شبکه امکان اجرای پروژه های پسیو شبکه را نیز برای کاربران فراهم می نماید.

این سایت به عنوان بهترین و سریع ترین راه ممکن جهت خرید تجهیزات پسیو شبکه ، علاوه بر عرضه راهنمای خرید تجهیزات پسیو شبکه می تواند به شما در انتخاب بهترین برند و مدل این تجهیزات با قیمت مناسب و با کیفیت عالی و معتبرترین گارانتی کمک نماید و بعنوان یک کانال ارتباطی جهت اطلاع از آخرین قیمت تجهیزات پسیو شبکه به حساب می آید.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 111-87147107