شرکت ایزی فروش و  طراحی ، تامین و نظارت بر اجرای بستر پسیو شبکه های رایانه ای ( مسی و فیبر نوری )


مهرگان شبکه آفاق طراحی ، اجرا، نظارت و نگهداری انواع شبکه های کامپیوتری و مخابراتی


الماس آسیا تجهیزات پسیو شبکه


برندهای تجهیزات پسیو شبکه | Passive

گیگانت GIGANET بافو BAFO لگراند Legrand نکسوس Nexus اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK کواله نت Qualenet باگ BUG سوپیتا Soupita دی اس ای DSE نت پلاس NETPLUS اشنایدر Schneider تری دی لینک 3D-Link پلنتPLANET نگزنس Nexans کنوویت Canovate دانوب Danub میکروتیک Mikrotik تندا Tenda دی لینک D-Link اسمارت SMART یوکی نت YUKI-NET فول FULL ال اس LS هلوکیبل HELUKABEL اینفیلینک Infilink دیتاشین DataSheen ترندنت Trendnet سانت SUNET یونیکام Unicom تی پی لینک TP-Link اکوئیپ equip اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi امپ AMP سیسکو CISCO

قیمت تجهیزات پسیو شبکه | Passive نگزنس Nexans

(تمامی قیمتها به ریال می باشند)
Nexans Cat6a N420-666G Shielded Keystone
قیمت از 250,000
قیمت تا 270,000
Nexans Cat6 UTP Keystone
قیمت از 50,000
قیمت تا 160,000
Nexans N205.120 Simplex SC MultiMode Connector
قیمت از 65,000
قیمت تا 70,000
Nexans N890.021 Fusion Splice Heat Shrink
قیمت از 5,000
قیمت تا 62,000
Nexans N521.630 Modular Distribution Box
قیمت از 800,000
قیمت تا 1,190,000
Nexans N890.097 Snap-In Sliding Black
قیمت از 98,000
قیمت تا 150,000
Nexans Cat6 N420.660 UnShield Keystone
قیمت از 50,000
قیمت تا 350,000
Nexans Cat7A N420-735 Keystone
قیمت از 580,000
قیمت تا 1,100,000
Nexans Cat5E N420-550 Snap-in
قیمت از 65,000
قیمت تا 175,000
Nexans Cat6 N420-666 Keystone
قیمت از 50,000
قیمت تا 250,000
Nexans N200.050 Cover Plate
قیمت از 58,000
قیمت تا 88,000
Nexans N420.567 Cable Punch Tool
قیمت از 300,000
قیمت تا 3,000,000
Nexans N200.116 Surface Mount Box
قیمت از 30,000
قیمت تا 120,000
Nexans Cat7 STP N420-730 Keyston
قیمت از 110,000
قیمت تا 5,700,000
Nexans Cat6 UTP 24 Port Patch Panel
قیمت از 500,000
قیمت تا 2,250,000
Nexans N521.661 Modular Keystone
قیمت از 450,500
قیمت تا 1,800,000
Nexans N205.624 Duplex SC Adaptor Coupler
قیمت از 40,000
قیمت تا 170,000
Nexans N441.203 Fiber Optical Patch Panel
قیمت از 1,300,000
قیمت تا 1,500,000
Nexans Cat5e UTP Keystone Jack
قیمت از 50,000
قیمت تا 50,000
Nexans N102.462 Simplex SC MultiMode Connector
قیمت از 65,000
قیمت تا 65,000
Nexans N205.630 Simplex SC MultiMode Connector
قیمت از 65,000
قیمت تا 65,000
Nexans N420.66A Snap-In Connector
قیمت از 500,000
قیمت تا 500,000

الماس آسیا مشاوره،طراح و مجری شبکه های وایرلس wireless مبتنی بر تکنولوژیWIFI-WIMAX در سایت آی تی قیمت


یوکی نت ارائه کننده تجهیزات پسیو شبکه


تجهیزات شبکه

دسترسی سریع به قیمت ها