کارت گرافیک AORUS GTX 1080 Ti گیگابایت با قابلیت AORUS VR Link

1395/12/18
( 0 نظر )

کارت گرافیک AORUS GTX 1080 Ti  به فناوری سیستم نورپردازی RGB مجهز گردیده است و بر روی هر دو محفظه و بک پلیت کارت ظاهر خاصی به آن می بخشد،محصول جدید گیگابایت در بخش  کنترل فن ها نیز به علاقه مندان دنیای گیمینگ این امکان را می بخشد تا از انجام بازی در سکوت مطلق لذت ببرند. نشانگر LED به طور آنی وضعیت فن ها را نشان می دهد.

 

 

 

    

در طراحی ظاهری کارت گرافیک AORUS GTX 1080 Ti لوگو AORUS تبعیه شده در پشت این کارت از هر زاویه ای که به آن نگاه کنید جذابیت آن را دوچندان  می کند. گیمرها می توانند از میان طیف رنگ ها و جلوه های نمایشی نامحدود سبک اختصاصی خود را انتخاب کنند،کمپانی گیگابایت از فن های با سیستم یاتاقان جفت بلبرینگ استفاده کرده که دوام و عملکرد بی نقص آنها را برای چند سال به طور کامل ضمانت می کند.

 

 

 

 بهره مندی از فناوری ویژه  AORUS VR Link  در کارت گرافیک گیگابایت گیمینگ مبتنی بر فناوری واقعیت مجازی می باشد کاربرد و مزیت این فناوری به این صورت می باشد که در انتهای کارت یک جفت درگاه HDMI اضافی تعبیه شده که متصل نمودن و استفاده از هدست های واقعیت مجازی را آسان می کند و دیگر نیازی به جابجایی کابل ها در هنگام متصل نمودن مانیتور نیست،کارت گرافیک  AORUS GTX 1080 Ti در راهکار خنک سازی به WINDFORCE مجهز است که افزون بر پردازنده گرافیکی، تراشه های حافظه و ماسفت های مدار تغذیه را نیز خنک می کندحرارت متساعد شده اضافی توسط بک پلیت کارت و همچنین صفحه مسی جدید تعبیه شده در پشت محل قرارگیری پردازنده گرافیکی جذب می شود.        


شما هم می توانید در مورد این خبر نظر دهید.
نام و نام خانوادگی ایمیل آدرس سایت یا وبلاگ
متن نظر
امتیاز شما
کـــــــــــــد امنیـــــــــــــــتی Refresh
نام نظر دهنده
نظر

گروه محصولات