بهترین باتری لپ تاپ اچ پی

1396/02/02
( 0 نظر )

بعنوان یکی از مهمترین و حیاتی ترین اجزای لپ تاپ  میتوان به باتری لپ تاپ اشاره نمود . باتری لپ تاپ وظیفه ذخیره انرژی مورد نیاز برای لپ تاپ را دارد . در واقع باتری لپ تاپ یکی قطعه ذخیره ساز الکتریکی است که انرژی الکتریکی در آن ذخیره و آزاد میشود . در باتری هایی که قابل شارژ هستند ، فرآیند ذخیره و آزاد شدن انرژی چندین بار تکرار خواهد شد . البته مقداری از انرژی باتری در اثر عمل شارژ و دشارژ از بین میرود . باتری های لپ تاپ در برندها و مدل های متفاوت در بازار به مشتریان عرضه میشود . در این متن قصد داریم علاوه بر ارزان ترین باتری های لپ تاپ اچ پی ، به بررسی و معرفی بهترین باتری های لپ تاپ اچ پی و پرفروش ترین باتری های لپ تاپ اچ پی بپردازیم .

 

باتری لپ تاپ اچ پی DV4

 

باتری لپ تاپ اچ پی

HP DV4  Laptop Battery

 

باتری لپ تاپ - آی تی قیمت در مورد باتری لپ تاپ برای شما توضیح میدهد:همانطور که بدیهی است از باطری جهت ذخیره سازی انرژی الکتریکی استفاده می شود. باطری در لپ تاپ ها از سلول و برد ساخته شده است. از سلول برای ذخیره سازی انرژی الکتریکی و از برد,جهت برقرار نمودن اتصال و ارتباط با مادربرد لب تاپ استفاده می شود.

 

مشخصات فنی باتری لپ تاپ اچ پی DV4    

 

نوع باتری: Li-ion

 ظرفیت : mAh 4400    

 ولتاژ: 10.8 ولت

 سلول: 6

رنگ: مشکی

 

 

لیست قیمت باتری لپ تاپ اچ پی

قیمت باتری لپ تاپ HP

بهترین باتری لپ تاپ اچ پی ، ارزان ترین باتری لپ تاپ اچ پی ، پرفروش ترین باتری لپ تاپ اچ پی


شما هم می توانید در مورد این خبر نظر دهید.
نام و نام خانوادگی ایمیل آدرس سایت یا وبلاگ
متن نظر
امتیاز شما
کـــــــــــــد امنیـــــــــــــــتی Refresh
نام نظر دهنده
نظر
بهترین باتری لپ تاپ اچ پی مشاهده شده توسطcustomers بهترین باتری لپ تاپ اچ پی بعنوان یکی از مهمترین و حیاتی ترین اجزای لپ تاپ میتوان به باتری لپ تاپ اشاره نمود . باتری پل تاپ وظ رتبه:0

گروه محصولات