مدیاکانورتور فیبر نوری پلنت GT-802S

Planet GT-802S Media Converter

گروه محصول: تجهیزات شبکه

بالاترین قیمت: 1,300,000 تومان
میانگین قیمت 1,300,000 تومان
پایین ترین قیمت: 1,300,000 تومان

لیست قیمت مدیاکانورتور فیبر نوری پلنت GT-802S در بازار آیتی خرید فروش اینترنتی Planet Media Converter گارانتی معتبر پلنت Planet وارد کننده پلنت Planet نمایندگی اصلی پلنت در آی تی قیمت

مشخصات فنی

Planet GT-802S Media Converter

 

تجهیزات شبکه - آیتی قیمت در مورد مدیاکانورتور فیبر نوری پلنت GT-802S توضیح میدهد : مدیا کانورتور فیبر نوری امکان انتقال سیگنال های اترنت را بر بستر تنها یک فیبر نوری single-mode یا multi-mode از طریق تبدیل آنها به سیگنال نوری مهیا می کند.مدیا کانورتور یک دستگاه قابل انعطاف می باشد و در شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. مدیا کانورتور برای تبدیل طول موج دارای پروتکل مخصوصی است. مدیا کانورتور باعث یکپارچگی و هماهنگ سازی تجهیزات می شود.

 

مشخصات فنی مدیاکانورتور فیبر نوری پلنت GT-802S

 

Type : Media Converter Planet
Hardware Version : 3
Standards : IEEE 802.3, 10Base-T - IEEE 802.3u, 100Base-TX - IEEE 802.3ab, 1000Base-T - IEEE 802.3z, 1000Base-SX/LX
Ports : 1 x 10/100/1000Base-T port, - 1 x 1000Base-SX/LX port
Copper Interface : RJ-45 port (Auto-MDI/MDI-X) Twisted Pair

 

لیست قیمت مدیاکانورتور فیبر نوری پلنت

قیمت مدیاکانورتور فیبر نوری Planet

مشخصات تکمیلی
قیمت فروش مدیاکانورتور فیبر نوری پلنت GT-802S
استان فروشگاه قیمت (تومان) بروزرسانی گارانتی توضیحات مدت خرید اطلاعات تماس
تهران شرکت نگاه فردا 1,300,000 2 ساعت 28 و دقیقه قبل گارانتی اصلی 88991056 ،88991179 جهت اطلاع از تخفیف همکاری و پروژه با ما تماس بگیرید. با تشکر شرکت نگاه فردا 12 ماه خرید آنلاین
محصولات مرتبط
ارسال و معرفی به دوستان
این محصول را به دوستان خود توصیه کنید :

روش خرید مدیاکانورتور فیبر نوری پلنت GT-802S

آی تی قیمت به عنوان مرجع قیمت فروشندگان و وارد کنندگان کالاهای دیجیتال میباشد و دارای بانک اطلاعاتی به صورت کاملا طبقه بندی شده از تمامی وارد کنندگان و فروشندگان صنف موبایل و کامپیوتر است.آی تی قیمت یک فروشگاه اینترنتی نیست و تنها یک مرجع قیمت میباشد، پس قبل از انجام هر خرید و یا فروش لطفا استعلامات خود را نسبت به فروشنده و کالا بعمل آورید.

آی تی قیمت ارائه دهنده قیمت قطعات کامپیوتر ، لپ تاپ ، گوشی موبایل ، تجهیزات شبکه ، سرور ، رک ، یو پی اس ، پرینتر ، صندوق پول فروشگاهی ، کنسول بازی ، دوربین مداربسته ، ویدئوپروژکتور و دیگر کالاهای آی تی می باشد که این امکان را به شما می دهد تا قیمت روز تمامی کالاهای آی تی را به صورت آنلاین در اختیار داشته باشید.این سایت بر آن است تا با برقراری ارتباط میان فروشنده و خریدار بتواند قدمی در راستای ساده سازی فرآیند خرید و فروش کالاهای آی تی بردارد.

نظرات کاربران

0 نظر ثبت شده
امتیاز دهید

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100