کارت شبکه سرور ایسوس 2 پورت PEB-10G-57840-2S

Asus PEB-10G-57840-2S 2Port Server Network Adapter

گروه محصول: تجهیزات شبکه

بالاترین قیمت: تومان
میانگین قیمت تومان
پایین ترین قیمت: تومان

خرید کارت شبکه سرور ایسوس 2 پورت PEB-10G-57840-2S قیمت Asus PEB-10G-57840-2S 2Port Server Network Adapter خرید اینترنتی کارت شبکه سرور 2 پورت PEB-10G-57840-2S قیمت خرید فروش کارت شبکه سرور ایسوس 2 پورت PEB-10G-57840-2S در آی تی قیمت

مشخصات فنی

Asus PEB-10G-57840-2S 2Port Server Network Adapter

 

تجهیزات شبکه - آی تی قیمت در کارت شبکه سرور ایسوس 2 پورت PEB-10G-57840-2S برای شما توضیح میدهد : یکی از اصلی ترین اجزای سخت افزاری سرور کارت شبکه است. وظایف اصلی کارت شبکه برقراری اتصال میان کامپیوتر و ابزار انتقال می باشد. و از وظیفه ی دیگر کارت شبکه تبدیل داده هاست. حرکت داده ها بر روی محیط شبکه به صورت سریال می باشد که کارت شبکه در حقیقت کار تبدیل داده های موازی به سریالی و بر عکس را بر عهده دارد.

 

مشخصات فنی کارت شبکه سرور ایسوس 2 پورت PEB-10G-57840-2S

 

Type : Network Adapter ASUS
Speed: 10 Gigabit/s Ethernet
I/O Ports: SFP+,Dual Port
Controller: BCM 57840S
Connector: LC Fiber Optic
Module Type: Supports SFP+ SR Optical Module, SFP+ LR Optical Module, Direct Attached Copper
Interface: PCI-E Gen3 x8
Form Factor: 4.72”x 1.77”
Support Cable Type :SMF up to 10km (LR)

 

قیمت کارت شبکه

لیست قیمت کارت شبکه

مشخصات تکمیلی
قیمت فروش کارت شبکه سرور ایسوس 2 پورت PEB-10G-57840-2S
کاربر گرامی , تاکنون شرکت یا فروشگاهی , قیمتی را برای این کالا ثبت ننموده است .
محصولات مرتبط
ارسال و معرفی به دوستان
این محصول را به دوستان خود توصیه کنید :

روش خرید کارت شبکه سرور ایسوس 2 پورت PEB-10G-57840-2S

آی تی قیمت به عنوان مرجع قیمت فروشندگان و وارد کنندگان کالاهای دیجیتال میباشد و دارای بانک اطلاعاتی به صورت کاملا طبقه بندی شده از تمامی وارد کنندگان و فروشندگان صنف موبایل و کامپیوتر است.آی تی قیمت یک فروشگاه اینترنتی نیست و تنها یک مرجع قیمت میباشد، پس قبل از انجام هر خرید و یا فروش لطفا استعلامات خود را نسبت به فروشنده و کالا بعمل آورید.

آی تی قیمت ارائه دهنده قیمت قطعات کامپیوتر ، لپ تاپ ، گوشی موبایل ، تجهیزات شبکه ، سرور ، رک ، یو پی اس ، پرینتر ، صندوق پول فروشگاهی ، کنسول بازی ، دوربین مداربسته ، ویدئوپروژکتور و دیگر کالاهای آی تی می باشد که این امکان را به شما می دهد تا قیمت روز تمامی کالاهای آی تی را به صورت آنلاین در اختیار داشته باشید.این سایت بر آن است تا با برقراری ارتباط میان فروشنده و خریدار بتواند قدمی در راستای ساده سازی فرآیند خرید و فروش کالاهای آی تی بردارد.

نظرات کاربران

0 نظر ثبت شده
امتیاز دهید

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100