ماژول فیبر نوری اچ پی 10Gb 2P SFP-LR 455886-B21

HP 10Gb 2P SFP-LR 455886-B21 Transceiver Adapter

گروه محصول: تجهیزات شبکه

بالاترین قیمت: 420,000 تومان
میانگین قیمت 420,000 تومان
پایین ترین قیمت: 420,000 تومان

خرید ماژول فیبر نوری اچ پی 10Gb 2P SFP-LR 455886-B21 قیمت HP 10Gb 2P SFP+LR 455886-B21 Transceiver Adapter خرید اینترنتی ماژول فیبر نوری 10Gb 2P SFP-LR 455886-B21 قیمت خرید فروش ماژول فیبر نوری اچ پی 10Gb 2P SFP-LR 455886-B21 در آی تی قیمت

مشخصات فنی

HP 10Gb 2P SFP+LR 455886-B21 Transceiver Adapter

 

تجهیزات شبکه - آی تی قیمت درباره ماژول فیبر نوری اچ پی 10Gb 2P SFP-LR 455886-B21  برای شما توضیح میدهد:  ماژول  455886-B21 در واقع قطعه ای سخت افزاری است که به سخت افزار اصلی متصل و امکاناتی را بسته به نیاز شبکه به آن اضافه می نمایند. این ماژول با عنوان ماژول SFP یا Transceiver است که می توانند سیگنال را تقویت کند. Transceiver دستگاهی برای Transmit کردن و Receive کردن سیگنال است. برای انتقال داده از ماژول SFP استفاده می کنیم. در این محصول از معروفترین ماژول هایی که برای فیبر نوری به عنوان Transceiver مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده شده است.


مشخصات فنی ماژول فیبر نوری اچ پی 10Gb 2P SFP-LR 455886-B21


Part Number : 455886-B21
Manufactured by : Fiber Optic Patch Cable U.S.A
Fiber Connector : SFP+
Max Data Rate : 10.3125Gbps
Wavelength : 1310nm
Max Working Span : 10km
Interface : LC duplex
Optical Components : DFB 1310nm
Cable Type : Single mode Fiber
Digital Optical Monitoring : Yes
TX Power : -8.2~0.5dBm
Receiver Sensitivity : <>
Commercial Temperature Range : 0 to 70C (32 to 158F)
Commodity code : 85

 

قیمت ماژول شبکه

لیست قیمت ماژول شبکه

مشخصات تکمیلی
قیمت فروش ماژول فیبر نوری اچ پی 10Gb 2P SFP-LR 455886-B21
استان فروشگاه قیمت (تومان) بروزرسانی گارانتی توضیحات مدت خرید اطلاعات تماس
تهران پایور افزار آرتمن 420,000 1 ساعت 17 و دقیقه قبل با گارانتی قیمت ها با توجه به شرایط کالا متغییر می باشد 12 ماه خرید آنلاین
محصولات مرتبط
ارسال و معرفی به دوستان
این محصول را به دوستان خود توصیه کنید :

روش خرید ماژول فیبر نوری اچ پی 10Gb 2P SFP-LR 455886-B21

آی تی قیمت به عنوان مرجع قیمت فروشندگان و وارد کنندگان کالاهای دیجیتال میباشد و دارای بانک اطلاعاتی به صورت کاملا طبقه بندی شده از تمامی وارد کنندگان و فروشندگان صنف موبایل و کامپیوتر است.آی تی قیمت یک فروشگاه اینترنتی نیست و تنها یک مرجع قیمت میباشد، پس قبل از انجام هر خرید و یا فروش لطفا استعلامات خود را نسبت به فروشنده و کالا بعمل آورید.

آی تی قیمت ارائه دهنده قیمت قطعات کامپیوتر ، لپ تاپ ، گوشی موبایل ، تجهیزات شبکه ، سرور ، رک ، یو پی اس ، پرینتر ، صندوق پول فروشگاهی ، کنسول بازی ، دوربین مداربسته ، ویدئوپروژکتور و دیگر کالاهای آی تی می باشد که این امکان را به شما می دهد تا قیمت روز تمامی کالاهای آی تی را به صورت آنلاین در اختیار داشته باشید.این سایت بر آن است تا با برقراری ارتباط میان فروشنده و خریدار بتواند قدمی در راستای ساده سازی فرآیند خرید و فروش کالاهای آی تی بردارد.

نظرات کاربران

0 نظر ثبت شده
امتیاز دهید

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100