شبکه گستران یاقوت سرخ

مشخصات فروشنده
  • نام مدیر
  • حسین تنها
  • نام مسئول فروش
  • حسین تنها
  • آدرس شبکه اجتماعی
  • https://t.me/ysorkh_net
  • نشانی
  • تهران ، میدان ملت نبش قلیچ خانی پلاک 110 واحد 11
  • تلفن
  • 71189-021
  • فکس
  • 71189-021
  • موبایل
  • 09128563098
  • رزومه
  • خدمات شبکه، فروش محصولات HPE و تجهیزات شبکه سیسکو
لیست قیمت
نام کالابروزرسانیقیمت (تومان)مدت گارانتی
هارد سرور اچ پی MSA 12G SAS 15K SFF 900gb 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 9,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی MSA 12G SAS 10K SFF 2.4 tb 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 90,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 12G SAS 15K LFF 600gb 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 5,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 12G SAS 15K SFF SC Enterprise DSFW 900gb 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 9,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 12G SAS 10K SFF 1.2 tb 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 9,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 900GB 10K SAS 6G 619463-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 3,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی HDD 1.2TB 10K 12G DS SPARE 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 5,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 900GB 12G SAS 10K J9F47A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 6,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی ای 300GB 12G SAS 15K 870753-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 5,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی ای 900GB 10K 12G SAS Q1H47A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 6,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی ای 900GB 12G SAS 15K 870759-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 8,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی ای 600GB 12G SAS 15K 870757-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 5,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی ای 600GB 12G SAS 10K 872477-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 2,200,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 600GB 6G SAS 15K 516828-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 5,500,000 12ماه یاقوت سرخ
کیج هارد سرور اچ پی DL380-DL385 G8 8SFF 662883-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 3,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 1.2TB 12G SAS 10K 872479-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 5,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 900GB 12G SAS 15K 870759-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 90,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 1.2TB 6G SAS 10K 693719-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 5,000,000 - بدون گارانتی
هارد سرور اچ پی 900GB 6G SAS 10K 619291-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 3,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 600GB 6G SAS 10K 581286-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 2,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 146GB 6G SAS 15K 512547-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 850,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 1TB 6G SAS 7.2K 605835-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 4,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 900GB 10G SAS 10K 652589-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 3,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 300GB 6G SAS 15K 627117-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 2,700,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 300GB 6G SAS 10K 507127-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 1,250,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 1.2TB 6G SAS 10K 718160-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 4,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد دیسک سرور اچ پی 600GB 12G 748387-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 5,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 300GB 12G 759208-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 5,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 300GB 12G SAS 10K 785410-001 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 3,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 1.2TB 12G SAS 10K 781578-001 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 5,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 900GB 12G SAS 10K 781577-001 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 4,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 146GB 6G SAS 15K 653950-001 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 850,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 600GB 12G SAS 10K 781577-001 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 2,200,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 600GB 12G SAS 15K 785103-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 5,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 1.2TB 6G SAS 10K E7W47A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 4,000,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 600GB 12G SAS 15K LFF J9V70A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 5,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد دیسک سرور اچ پی 600GB 12G SAS 10K J9F46A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 60,000,000 - بدون گارانتی
هارد سرور اچ پی 900GB 12G SAS 10K 785069-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 4,500,000 12ماه یاقوت سرخ
هارد سرور اچ پی 600GB 12G SAS 15K J9F42A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 85,000,000 12ماه یاقوت سرخ
ماژول فیبر نوری اچ پی QK724A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 3,000,000 12ماه یاقوت سرخ
ماژول فیبر نوری اچ پی 455883-B21 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 9,500,000 12ماه یاقوت سرخ
ماژول فیبر نوری اچ پی C8R23A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 7,800,000 12ماه یاقوت سرخ
ماژول شبکه اچ پی 10GB SR SFP Plus 455885-001 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 950,000 12ماه یاقوت سرخ
ماژول فیبر نوری اچ پی MSA 2040 16GB SFP 4 PACK C8R24A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 19,800,000 12ماه یاقوت سرخ
کابل اچ پی BK840A BK840A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 680,000 12ماه یاقوت سرخ
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 15m QK735A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 1,100,000 12ماه یاقوت سرخ
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 Duplex 1m QK732A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 400,000 12ماه یاقوت سرخ
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC MM OM4 15m QK735A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 1,100,000 12ماه یاقوت سرخ
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC DX OM3 30m AJ838A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 1,500,000 12ماه یاقوت سرخ
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC DX OM3 50m AJ839A 6 روز و 10 ساعت و 55 دقیقه قبل 1,800,000 12ماه یاقوت سرخ
ارتباط با فروشنده
با فروشنده در تماس باشید.
 
نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101