خیریه حضرت ابوالفضل

اپل صفحه‌کلید معیوب مک بوک‌ را در ۲۴ ساعت تعمیر می‌کند

اخباراخبار فناوری

از این پس کمپانی اپل مک‌ بوک‌هایی که دارای اشکالاتی در کیبورد هستند در فروشگاه‌های اپل و حداکثر تا ۲۴ ساعت تعمیر می گردد.اپل در چگونگی تعمیر کیبورد های مک‌ بوک و مک‌ بوک پرو تحولی بنیادین ایجاد نموده است. بنابراین ، مشتریان می ‌توانند به‌ فاصله‌ی ۲۴ ساعت از تحویل لپ‌ تاپ خود به فروشگاه‌های اپل، آن را تعمیرشده تحویل بگیرند. بنابراین، افرادی که از ترس طولانی شدن زمان تعمیرات از کیبورد های معیوب استفاده می کردند ، هم اکنون بهترین زمان برای حل مشکلشان است.طبق یادداشتی داخلی که به کارمندان فروشگاه‌های اپل فرستاده شده و وب‌سایت MacRumors آن را پوشش داده، سازنده‌ی آیفون در فرایند تعمیرات خود بازبینی کرده است. بنابراین از این پس ، تعمیر مشکلات مربوط به کیبوردها در داخل فروشگاه‌های اپل ممکن شده و دیگر به ارسال به مرکز تعمیر بیرونی نیازی نیست.

اپل صفحه‌کلید معیوب مک بوک‌ را در ۲۴ ساعت تعمیر می‌کند


این یادداشت که تحت عنوان «چگونه از مشتریان مک با تعمیرات مرتبط با کیبورد در داخل فروشگاه حمایت کنیم؟» منتشر شده، به تکنسین‌های مستعد فروشگاه توصیه می‌کند تعمیر تا روز بعد را در «اولویت» قرار دهند.

درادامه، یادداشت چنین آمده است:

اکثر تعمیرات مربوط به با کیبورد تا اطلاع ثانوی در فروشگاه‌ ها انجام می‌ گردد. قطعات جانبی بیشتری جهت تأمین نیاز فروشگاه ‌ها فرستاده می‌ شود. در این تعمیرات، تعمیر تا روز دیگر در اولویت خواهد بود.تلاش اپل جهت سرعت بخشیدن روند تعمیرات خود از آنجا سرچشمه می گیرد که خطِ‌ تولید لپ‌ تاپ این شرکت از زمان معرفی کیبوردهای مکانیزم پروانه‌ای (Butterfly-Style) در سال ۲۰۱۵، با مشکلات متعددی روبرو شده است. برجستگی کمتر سبب شد لپ تاپ باریک تر گردد؛ اما باعث شد کلید‌ها چسبناک به‌نظر برسند؛ درنتیجه، سبب شد در زمان تایپ برخی حروف ناخواسته تکرار شوند و بعضی مواقع نیز حروف تایپ نشوند یا از جای اصلی خود خارج می‌شوند.


بااین‌حال، بعد از سال‌ ها شکایت و طرح سه دعوای حقوقی، نهایتاً اپل «برنامه‌ی خدمات کیبورد» را برای تعمیر رایگان مک ‌بوک‌هایی ارائه کرد که ضمانت‌نامه‌ آن ها به اتمام رسیده است.همچنین، این شرکت به‌ سبب اشکالات کیبوردی عذرخواهی کرد که به ‌گفته‌ ی آن «تعداد کمی از کاربران» در مدل ۲۰۱۸ تجربه می‌کنند.

 


انتشار : 1398/02/05
این مطلب را به اشتراک بگذارید
امتیاز دهید

اخبار مرتبط

اپلیکیشن Duolingo با 5 زبان زنده دنیا

اپلیکیشن Duolingo با 5 زبان زنده دنیا

پنج شنبه 6 تیر 1398

اپلیکیشن Duolingo آموزش زبان اخیرا تدریس کامل زبان عربی را نیز به کاربران ارائه می دهد تا بدین ترتیب، از کلیه پنج زبان زنده دنیا پشتیبانی کند

گوگل گلس جدید معرفی شد

گوگل گلس جدید معرفی شد

پنج شنبه 2 خرداد 1398

نسخه جدید گوگل گلس مخصوص مشتریان سازمانی با قیمت 1000 دلاری معرفی شد.نسخه دوم عینک سازمانی گوگل (با نام Glass Enterprise Edition 2) به لحاظ ظاهری شبیه به مدل قبلی بوده و قرار نیست به مستقیما به مصرف کنندگان عادی ارائه گردد.

مایکروسافت کنترلری مخصوص کم بینایان عرضه خواهد کرد

مایکروسافت کنترلری مخصوص کم بینایان عرضه خواهد کرد

پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398

چندی پیش ، مایکروسافت از یک کنترلر ایکس باکس وان رونمایی نمود که برای گیمرهای معلول طراحی شده بود. این کنترلر به واسطه ایده های نویی که در آن ها وجود داشت و همچنین طراحی کاربردی‌اش مورد تحسین تعداد کثیری از کارشناسان قرار گرفت و بازخوردهای مثبت بسیاری دریافت نمود.

قیمت و زمان عرضه آیپد پرو 2018 معین شد

قیمت و زمان عرضه آیپد پرو 2018 معین شد

پنج شنبه 22 آذر1397

این روزها کمپانی اپل از دو مدل جدید آیپد پرو ۲۰۱۸ رونمایی نمود که مانند آیفون ۱۰، دارای طراحی تمام‌ صفحه و حاشیه‌های اندک صفحه‌ نمایش می باشند.

سرویس متا سرچ

سرویس متا سرچ

پنج شنبه 10 آبان 1397

با رونق گرفتن کسب و کار اینترنتی نیاز برای وجود به سرویس هایی برای فیلتر و قیاس دیتاها به وجود آمده است که این نیاز توسط متاسرچ رفع می گردد.

زبان پایتون و محبوبیت آن در دنیای فناوری

زبان پایتون و محبوبیت آن در دنیای فناوری

سه شنبه 1 آبان 1397

در صورتی که در انجام کار خود دچار مشکل شدید می توانید از محیط استک اوورفلو بهره مند گردید تا از طریق آن بعنوان یک برنامه نویس به پرسش و پاسخ بپردازید

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100