پیوست ایمیل به ایمیل در جیمیل ممکن شد

اخباراخبار فناوری

بعضی از کاربران ممکن است بخواهند تعداد زیادی ایمیل را به شخص دیگری ارسال کند.قطعا تک تک ایمیل ها را فوروارد خواهید کرد.ولی بهتر است از راه حل های قدیمی و پیش و پا افتاده دست بردارید و به پیشنهاد گوگل فکر کنید.گوگل در این گونه موارد راهی به شما پیشنهاد می کند و آن این است که ایمیل ها را در جیمیل ایمیل کنید.ممکن است در این راهکار کمی گیج شوید.پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

پیوست ایمیل به ایمیل در جیمیل ممکن شدگوگل قابلیتی را برای شما طراحی نموده که به واسطه آن می توانید تعداد زیادی ایمیل راه به شکل فایل پیوست به ایمیل اصلی خود اضافه کنید و آن ها را یکجا برای مخاطب خود ارسال کنید.بدین ترتیب اینباکس خلوت تری خواهید داشت.اما سوالی که ممکن است اینجا برای شما پیش بیاید این است که ایمیل‌ها چگونه به صورت پیوست به ایمیل اصلی اضافه می‌شوند؟کاربران می توانند تعداد نامحدودی از ایمیل‌ ها را به ایمیل اصلی اضافه کنند که به صورت فایل های با پسوند «eml.» نمایش داده می شود.بعضی از کاربران همیشه تب جدید باز می کنند اما باید به این کاربران نیز مژه دهیم که نگران نباشید زیرا ایمیل ‌های پیوست شده در تب ‌های جدید باز می شوند و مزاحم خواندن ایمیل اصلی نمی ‌شوند.


خود گوگل در این مورد گفته است که:برای بسیاری از کاربران پیوست کردن ایمیل ساده تر است نسبت به ارسال جداگانه ایمیل ها.علی الخصوص وقتی که قصد داشته باشیم مخصوصا زمانی که بخواهیم ایمیل‌های مختلف با موضوعات یکسان را برای شخص دیگری بفرستیم.این قابلیت جدیدی جیمیل می تواند این امکان را برای  ما فراهم سازد.از این پس این امکان برای کاربران فراهم می گردد که خلاصه‌ای از موضوعات مورد نظر خود در ایمیل اصلی بنویسند و سپس ایمیل های مرتبط را به شکل پیوست به آن اضافه نمایند.بنابراین کاربران می توانند خلاصه‌ای از موضوعات مورد بحث خود در ایمیل اصلی بنویسند و سپس ایمیل های مرتبط را به صورت پیوست به آن اضافه کنند. 


انتشار : 1398/09/21
این مطلب را به اشتراک بگذارید

در رابطه با پیوست ایمیل به ایمیل در جیمیل ممکن شد نظر دهید

0 نظر ثبت شده
امتیاز دهید

اخبار مرتبط

ویدئوکال 8 نفره در واتساپ

ویدئوکال 8 نفره در واتساپ

پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399

در این مقاله به یکی از قابلیت های تازه واتساپ که افزایش کاربرهای ویدئوکال به 8 نفر است را مورد بررسی قرار داده ایم.

نسخه جدید برنامه Your Phone

نسخه جدید برنامه Your Phone

چهار شنبه 30 بهمن 1398

این روزها مایکروسافت برنامه ای تحت عنوان Your Phone را طراحی نموده است که در حقیقت این برنامه واسطه ای میان دستگاه های اندروید و iOS با ویندوز می باشد.

دارک مود واتساپ برای تعدادی از کاربران اندروید منتشر شد

دارک مود واتساپ برای تعدادی از کاربران اندروید منتشر شد

پنج شنبه 3 بهمن 1398

واتساپ بعد از قرن ها دارک مود یا حالت تاریک را در اختیار کاربران گذاشته است.اخیراً جدیدترین نسخه بتای واتساپ در گوگل پلی منتشر شده است.

آسیب ‌پذیری واتساپ از کار انداختن اپ اعضای گروه را ممکن می ‌کند

آسیب ‌پذیری واتساپ از کار انداختن اپ اعضای گروه را ممکن می ‌کند

پنج شنبه 12 دی 1398

امروزه شرکت امنیتی چک پوینت ریسرچ، اکسپلویتی پیدا کرده که در آن کاربری می ‌تواند با دستکاری پارامترهای خاصی، از دسترسی تمام اعضای یک گروه به واتساپ جلوگیری کند.

چند عکس در یک استوری

چند عکس در یک استوری

پنج شنبه 28 آذر1398

امروزه اینستاگرام قابلیت جدیدی را معرفی کرده با این قابلیت می توان چندین تصویر در قالب یک استوری ارائه داد.

اپلیکیشن Duolingo با 5 زبان زنده دنیا

اپلیکیشن Duolingo با 5 زبان زنده دنیا

پنج شنبه 6 تیر 1398

اپلیکیشن Duolingo آموزش زبان اخیرا تدریس کامل زبان عربی را نیز به کاربران ارائه می دهد تا بدین ترتیب، از کلیه پنج زبان زنده دنیا پشتیبانی کند

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100