چند عکس در یک استوری

اخباراخبار فناوری

اینستاگرام قابلیت چند عکس در یک استوری را ارائه داد

امروزه اینستاگرام قابلیت جدیدی را معرفی کرده با این قابلیت می توان چندین تصویر در قالب یک استوری ارائه داد.از ابتدای پیدایش اینستا گرام ، این اپلیکیشن دستخوش تغییرات زیادی شده است که می توان تا به الان گفت که اخرین تغییر آن مربوط به Layout می باشد که این امکان را به کاربر می دهد که 2 تا 6 تصویر را در کنار هم در یک استوری قرار دهد.برای این منظور شما می توانید با کلیک روی استوری دوربین را باز کرده و پس از انتخاب مد Layout ، تصاویر را لود کنید.این قابلیت امروزه در اختیار کاربران قرار داده شده است و تا به حال موفق شده محبوبیت زیادی را در بین کاربران جذب نماید زیرا تا قبل از پیدایش این قابلیت کاربر باید تصویر خود را از گالری کپی نموده و در کادر متن قرار دهید.

 چند عکس در یک استوری


این روزها به اینستاگرام ابزارهای جدیدی اضافه شده که این امر سبب شده کاربران از بسیاری از اپ ها بی نیاز باشند،بعنوان مثال از این مورد می توان به بومرنگ اشاره کرد که این برنامه را می توان جایگزینی برای گیف دانست.یکی از مهم ترین بخش های اینستاگرام گیف است که این بخش را می توان از اسنپ چت، تیک تاک و حتی تیندر کپی کرد اما این مساله آنچنان مورد توجه کاربران نمی باشد.یکی دیگر از قابلیت هایی که اخیراً به بخش استوری اضافه شده ابزار Create می باشد که این امکان را به کاربران اینستاگرام می دهد تا بتوانند محتواهایی فراتر از تصویر در داخل پیج اینستاگرام خود استوری کنند.همچنین این بخش به کاربران این امکان را می دهد  تا استیکرهای تعاملی، نقاشی و متن را بدون نیاز به عکس یا ویدیوی جدید با یکدیگر ترکیب کرده و با مخاطبان به اشتراک بگذارند.
 


انتشار : 1398/09/28
این مطلب را به اشتراک بگذارید

در رابطه با چند عکس در یک استوری نظر دهید

0 نظر ثبت شده
امتیاز دهید

اخبار مرتبط

ویدئوکال 8 نفره در واتساپ

ویدئوکال 8 نفره در واتساپ

پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399

در این مقاله به یکی از قابلیت های تازه واتساپ که افزایش کاربرهای ویدئوکال به 8 نفر است را مورد بررسی قرار داده ایم.

نسخه جدید برنامه Your Phone

نسخه جدید برنامه Your Phone

چهار شنبه 30 بهمن 1398

این روزها مایکروسافت برنامه ای تحت عنوان Your Phone را طراحی نموده است که در حقیقت این برنامه واسطه ای میان دستگاه های اندروید و iOS با ویندوز می باشد.

دارک مود واتساپ برای تعدادی از کاربران اندروید منتشر شد

دارک مود واتساپ برای تعدادی از کاربران اندروید منتشر شد

پنج شنبه 3 بهمن 1398

واتساپ بعد از قرن ها دارک مود یا حالت تاریک را در اختیار کاربران گذاشته است.اخیراً جدیدترین نسخه بتای واتساپ در گوگل پلی منتشر شده است.

آسیب ‌پذیری واتساپ از کار انداختن اپ اعضای گروه را ممکن می ‌کند

آسیب ‌پذیری واتساپ از کار انداختن اپ اعضای گروه را ممکن می ‌کند

پنج شنبه 12 دی 1398

امروزه شرکت امنیتی چک پوینت ریسرچ، اکسپلویتی پیدا کرده که در آن کاربری می ‌تواند با دستکاری پارامترهای خاصی، از دسترسی تمام اعضای یک گروه به واتساپ جلوگیری کند.

پیوست ایمیل به ایمیل در جیمیل ممکن شد

پیوست ایمیل به ایمیل در جیمیل ممکن شد

پنج شنبه 21 آذر1398

گوگل قابلیتی را برای شما طراحی نموده که به واسطه آن می توانید تعداد زیادی ایمیل راه به شکل فایل پیوست به ایمیل اصلی خود اضافه کنید و آن ها را یکجا برای مخاطب خود ارسال کنید.در این مقاله این راهکار را مورد بررسی قرار می دهیم.

اپلیکیشن Duolingo با 5 زبان زنده دنیا

اپلیکیشن Duolingo با 5 زبان زنده دنیا

پنج شنبه 6 تیر 1398

اپلیکیشن Duolingo آموزش زبان اخیرا تدریس کامل زبان عربی را نیز به کاربران ارائه می دهد تا بدین ترتیب، از کلیه پنج زبان زنده دنیا پشتیبانی کند

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100