خیریه حضرت ابوالفضل

دارک مود واتساپ برای تعدادی از کاربران اندروید منتشر شد

اخباراخبار فناوری

واتساپ بعد از قرن ها دارک مود یا حالت تاریک را در اختیار کاربران گذاشته است.اخیراً جدیدترین نسخه بتای واتساپ در گوگل پلی منتشر شده است.در آخرین نسخه بتای واتساپ می توانید به دارک مود واتساپ دسترسی داشته باشید.دارک مود در واتساپ امکان پشتیبانی از تاریک ترین حالت را دارد.در برخی از موارد حالت دارک مود تاثیر مثبتی روی باتری موبایل شما می گذارد.یکی از این حالات این است که گوشی شما یک نمایشگر OLED داشته باشد.همچنین دارک مود کاملاً مشکی است و این امر باعث می شود که فشاری که در تاریکی به چشم ها وارد می شود کم خواهد شد.شما می توانید دارک مود واتساپ را هم به صورت دستی و هم به صورت خودکار تنظیم کنید.

دارک مود واتساپ

در نسخه 9 اندروید شما می توانید دارک مود را به صورت دستی فعال کنید یا این که با روشن شدن حالت ذخیره باتری از دارک مود استفاده کنید.با استفادهاز حالت دارک مود تمامی بخش های واتساپ به حالت تاریک درآمده اند.لازم به ذکر است که هنوز هم دارک مود واتساپ برای سیستم عامل های ios نیامده است.


انتشار : 1398/11/03
این مطلب را به اشتراک بگذارید
امتیاز دهید

اخبار مرتبط

نسخه جدید برنامه Your Phone

نسخه جدید برنامه Your Phone

چهار شنبه 30 بهمن 1398

این روزها مایکروسافت برنامه ای تحت عنوان Your Phone را طراحی نموده است که در حقیقت این برنامه واسطه ای میان دستگاه های اندروید و iOS با ویندوز می باشد.

آسیب ‌پذیری واتساپ از کار انداختن اپ اعضای گروه را ممکن می ‌کند

آسیب ‌پذیری واتساپ از کار انداختن اپ اعضای گروه را ممکن می ‌کند

پنج شنبه 12 دی 1398

امروزه شرکت امنیتی چک پوینت ریسرچ، اکسپلویتی پیدا کرده که در آن کاربری می ‌تواند با دستکاری پارامترهای خاصی، از دسترسی تمام اعضای یک گروه به واتساپ جلوگیری کند.

چند عکس در یک استوری

چند عکس در یک استوری

پنج شنبه 28 آذر1398

امروزه اینستاگرام قابلیت جدیدی را معرفی کرده با این قابلیت می توان چندین تصویر در قالب یک استوری ارائه داد.

پیوست ایمیل به ایمیل در جیمیل ممکن شد

پیوست ایمیل به ایمیل در جیمیل ممکن شد

پنج شنبه 21 آذر1398

گوگل قابلیتی را برای شما طراحی نموده که به واسطه آن می توانید تعداد زیادی ایمیل راه به شکل فایل پیوست به ایمیل اصلی خود اضافه کنید و آن ها را یکجا برای مخاطب خود ارسال کنید.در این مقاله این راهکار را مورد بررسی قرار می دهیم.

اپلیکیشن Duolingo با 5 زبان زنده دنیا

اپلیکیشن Duolingo با 5 زبان زنده دنیا

پنج شنبه 6 تیر 1398

اپلیکیشن Duolingo آموزش زبان اخیرا تدریس کامل زبان عربی را نیز به کاربران ارائه می دهد تا بدین ترتیب، از کلیه پنج زبان زنده دنیا پشتیبانی کند

گوگل گلس جدید معرفی شد

گوگل گلس جدید معرفی شد

پنج شنبه 2 خرداد 1398

نسخه جدید گوگل گلس مخصوص مشتریان سازمانی با قیمت 1000 دلاری معرفی شد.نسخه دوم عینک سازمانی گوگل (با نام Glass Enterprise Edition 2) به لحاظ ظاهری شبیه به مدل قبلی بوده و قرار نیست به مستقیما به مصرف کنندگان عادی ارائه گردد.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100