تعرفه خدمات سانترال در سال 99 (نصب و راه اندازی)

اخبارگوناگون

تعرفه خدمات سانترال در سال 99 (نصب و راه اندازی)

برقراری ارتباط از طریق تلفن، مناسب‌ترین راه شرکت‌ها جهت برقراری ارتباط با مشتریان است. بنابراین سرمایه‌گذاری در خطوط تلفن دارای اهمیت است. پاناسونیک طیف گسترده‌ای از سیستم‌های ارتباطی را برای مشاغل مختلف ارائه می‌دهد . سیستم‌های تلفن سانترال و تلفن‌های تحت شبکه از جمله سیستم‌های ارتباطات اداری هستند که بصورت محصولات اداری پاناسونیک عرضه می‌شوند. سیستم‌های PBX و تلفن سانترال پاناسونیک دارای انعطاف‌پذیری بالایی هستند. به عنوان مثال، سیستم‌های IP PBX مزایای سیستم‌های تلفنی اداری سنتی را با فناوری IP ترکیب می‌کنند. همچنین می‌توانید آن را یک سیستم ترکیبی IP (Hybrid IP) بنامید. توانایی این سیستم، در متمرکز کردن مدیریت ارتباطات است تا ضمن پایین آمدن هزینه‌ها، بازده کار را افزایش دهد.

سیستم‌های PBX آنالوگ پاناسونیک همچنان ارائه می‌شوند، اما امکان گسترش در آینده را هم دارند. به این ترتیب، شرکت‌ها می‌توانند به تدریج از عملکرد تلفن تحت شبکه استفاده کنند. زیرا فناوری IP به مدیران امکانی می‌دهد تا هزینه ارتباطات را راحت‌تر مدیریت کنند.

سیستم‌های PBX و تلفن سانترال پاناسونیک برای تمام مشاغل از سیستم آموزش و پرورش، فروش تا سیستم‌های اداری، می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. سیستم‌های سانترال پاناسونیک دارای انعطاف‌پذیری لازم برای ادغام با هر نرم‌افزار هستند تا کارهای روزمره شرکت‌ها را آسان‌تر کنند. برای خدمات و خرید تلفن سانترال پاناسونیک از ایده آل گستر به عنوان نمایندگی مجاز پاناسونیک در ایران کمک بگیرید.

سه نوع اصلی سیستم تلفن تجاری وجود دارد: KSU ، PBX و VoIP.

Key System Unit (KSU)  یک تلفن تحت شبکه چند خطی است که برای مسیریابی تماس با سیستم تلفن استفاده می‌شود KSU از ویژگی‌های پیشرفته‌تری نسبت به سیستم تلفن سنتی برخوردار است و به دلیل محدود بودن تعداد خطوط تلفنی موجود در آن، برای مشاغل کوچک ایده آل است. این سیستم تلفن برای شرکت‌های بزرگتر که کارمندان بیشتری دارند مناسب نیست. استفاده از آن بسیار آسان است و تقریباً شبیه به یک سیستم تلفن خانگی است که نیازهای اساسی یک شرکت کوچک را برآورده می‌کند.

از معایب سیستم KSU، این است که به دلیل استفاده از دستگاه سوئیچینگ سانترال، قابل حمل و انعطاف‌پذیر نیست.  برای حمل و نقل سیستم، باید از سوییچ سانترال جدا شود، که توانایی آن در تعیین خط تلفن را غیرممکن می‌کند.

تلفن های سانترال SU-Less

یکی دیگر از سیستم‌های تلفنی موجود در بازار، KSU-Less  گفته می‌شود. این سیستم از همان قابلیت‌های سیستم تلفن KSU برخوردار است، ولی قابل حمل و انعطاف‌پذیر است زیرا از سیستم سوئیچ سانترال مانند KSU استفاده نمی‌کند. این مدل همان محدودیت‌های KSU-Less را دارد. این سیستم برای مشاغل کوچک که در حال گسترش هستند مشکل‌ساز است.

تلفن های سانترال PBX

سیستم تعویض شعبه خصوصی (PBX) به دلیل ویژگی‌های اضافی، یک سیستم پیشرفته‌تر در مقایسه با KSU و KSU-Less است. این سیستم از یک دستگاه سوئیچینگ قابل برنامه‌ریزی استفاده می‌کند. یعنی تماس‌ها به طور خودکار جهت افزایش کارایی هدایت می‌شوند. این سیستم تلفن سانترال، به خصوص برای شرکت‌های بزرگتر مفید است. علاوه بر این، سیستم PBX دارای منبع برق بدون وقفه است و به شرکت‌ها اجازه می‌دهد فعالیت خود را حتی بدون برق ادامه دهند.

تلفن های سانترال PBX

 

 iP PBX یا Voip چیست؟

PBX ، به عنوان سیستم ارتباطات یکپارچه یا سیستم تلفن تجاری شناخته می‌شود. IP PBX یک PBX مکمل است که از سیستم VoIP پشتیبانی می‌کند.

  IP PBX یک سیستم سانترال است که مکالمات بین شبکه تلفن و کاربران VoIP را تعویض و مسیریابی می‌کند. این سیستم تلفن سانترال، بهترین راه برای برقراری همزمان تماس‌های فراوان است. 

PBX  سنتی از دو عنصر اصلی تشکیل شده است: خطوط و ایستگاه‌ها. خطوطی که گاه به آن ترانک می‌گویند از طریق یک شرکت خدماتی به شبکه تلفن جهانی سوئیچینگ عمومی (PSTN) ارتباط دارند.

سیستم‌های سنتی PBX از سخت‌افزار ساخته شده‌اند در حالی که سیستم‌های IP PBX بیشتر نرم‌افزاری هستند. سیستم‌های تلفن IP PBX می‌توانند تماس‌های صوتی، ویدیویی و داده‌ها را کنترل کنند و می‌توانند با برنامه‌هایی مانند Outlook پیوند برقرار کنند.

با یک سیستم PBX مبتنی برIP ، تماس‌های را از طریق اینترنت ارسال می‌کنید. در تنظیمات PBX ازپروتکل VoIP (Voice over Internet Protocol) استفاده می‌کنند و لازم نیست برای برقراری تماس تلفنی از ارائه‌دهنده تلفن استفاده کنید (راهنمای تنظیمات سانترال). سیستم‌های IP PABX معمولاً در مقایسه با سیستم‌های سنتی PBX دارای مزایای زیادی هستند. پروتکل Voice over Internet (VoIP) یک سیستم ارتباطی پیشرفته است که از اینترنت استفاده می‌کند.

در ابتدا توسعه PBX ها، تماس تلفنی از طریق سیم‌کشی به عنوان تنها راه ارتباط الکترونیکی در دسترس بود.  در حال حاضر، چشم‌انداز ارتباطات گسترش یافته است که شامل ایمیل، پیام‌رسانی فوری، کنفرانس ویدئویی، به اشتراک‌گذاری دسک‌تاپ، پیام کوتاه و تلفن همراه است.  ارتباطات یکپارچه با هدف افزایش کارآیی و در عین حال ساده کردن مدیریت است.

راهنمای تنظیمات سانترال

 

 تعرفه خدمات تلفن سانترال

بسته به نیاز شرکت‌ها، هزینه نصب و راه‌اندازی سیستم تلفن سانترال متفاوت است. ارائه خدمات اضافی، قیمت‌گذاری را تغییر می‌دهد.
شرکت به چند خط تلفن نیاز دارد؟ تجزیه و تحلیل نیازهای کارمندان شرکت، خطوط تلفن مورد نیاز را تعیین می‌کند. ممکن است کارمندان چند اتاق شرکت، تنها به یک خط احتیاج داشته باشند.

جهت برنامه‌ریزی نصب تلفن سانترال علاوه بر نیاز مشتری برای دستیابی به بخش‌های مختلف شرکت، نیاز احتمالی کارمندان برای برقراری ارتباط داخلی نیز باید در نظر گرفته شود.

آیا شرکت در یک مکان واحد متمرکز است، یا چندین شعبه دارد. هزینه نصب برای شرکتی که در یک مکان با 20 کاربر می‌باشد پایین‌تر از هزینه نصب خطوط تلفن در چند شعبه است.

نوع تلفن اداری که جهت نصب انتخاب می‌شود نیز در هزینه تاثیر دارد. همه مدل‌های تلفن تجاری یکسان نیستند. هزینه‌ها می‌توانند به شدت متفاوت باشد.

تعرفه خدمات سانترال بر اساس کارهایی که انجام می‌شود قابل محاسبه است. در سایت ایده آل گستر به آدرس www.idehal.org توضیحات تکمیلی در رابطه با تعرفه خدمات تلفن سانترال و هزینه نصب آورده شده است.

در زیر لیستی از خدمات قابل ارائه را مشاهده می‌کنید:

•    کارشناسی و تهیه نقشه مخابراتی
•    نصب کارت‌های خط شهری بر روی سانترال پاناسونیک
•    نصب کارت خطوط داخلی سانترال پاناسونیک
•    نصب کارت دیزا
•    نصب کارت و برنامه‌ریزی مربوطه شماره انداز تلفن Caller ID
•    برنامه‌ریزی سانترال پرظرفیت پاناسونیک از طریق نرم‌افزار
•    برنامه‌ریزی تخصصی اپراتور گویا
•    برنامه‌ریزی و طراحی تخصصی با توجه به فعالیت سازمان
•    لینک کردن مراکز سانترال پر ظرفیت
•    برنامه‌ریزی پیغام گیر
•    کابل‌کشی و داکت‌کشی برای راه‌اندازی مراکز جدید سانترال پاناسونیک
•    عیب‌یابی و تعمیرات انواع مراکز سانترال و تلفن‌های مربوطه
•    آپگرید کردن سانترال پاناسونیک
•    نصب تخصصی و حرفه‌ای سخت‌افزار سانترال پاناسونیک
•    راه‌اندازی و برنامه‌ریزی خطوط مخابراتی PRI یا E1
•    رفع خرابی اتصالات سیم وکابل وجعبه تقسیم و پریز
•    اجرای خدمات موردی
•    اجرای خدمات نگهداری تجهیزات
•    کابل‌کشی و داکت‌کشی
•    نصب پست
•    سربندی و رانژه کاری
•    بازدید و تشخیص عیوب و خرابی دستگاه

نصب سیستم تلفن سانترال شامل نصب واحد کنترل مشترک ، قرار دادن تلفن در محل، فضای نصب، برنامه‌نویسی برنامه‌ها و برچسب زدن تلفن‌ها می‌باشد و کاربران و مدیران باید در مورد نحوه استفاده از سیستم، آموزش ببینند. هزینه سیستم تلفن PBX بسته به عوامل متعددی متفاوت خواهد بود. این عوامل، شامل تعداد کاربران، برنامه‌های افزودنی، ویژگی‌ها، هزینه‌های نصب، نگهداری، هزینه خدمات ماهانه انتخاب می‌شود. البته متغیرهای دیگری نیز وجود دارند که بر هزینه نهایی تأثیر خواهند گذاشت.

منبع : ویرلن


انتشار : 1399/01/18
این مطلب را به اشتراک بگذارید

در رابطه با تعرفه خدمات سانترال در سال 99 (نصب و راه اندازی) نظر دهید

0 نظر ثبت شده
امتیاز دهید

اخبار مرتبط

آیا آی ماینر قانونی است ؟ بررسی سایت iminer.net

آیا آی ماینر قانونی است ؟ بررسی سایت iminer.net

دوشنبه 18 فروردین 1399

آی ماینر (iminer) یک شرکت معتبر ثبت شده ایرانی در حوزه اجاره ماینر و استخراج بیت کوین است که برای شما این امکان را فراهم می‎کند تا بدون نیاز به دانش فنی و صرف وقت ، به استخراج بیت کوین و همچنین کسب درآمد از طریق استخراج ارزهای دیجیتال بپردازید.

کرونا امید اپل را ناامید کرد

کرونا امید اپل را ناامید کرد

پنج شنبه 22 اسفند 1398

در این نوشتار در خصوص کاهش 60 درصدی فروش گوشی آیفون به دنبال شیوع ویروس کرونا و

آموزش اجاره ماینر و استخراج بیت کوین از طریق پلتفرم آی ماینر

آموزش اجاره ماینر و استخراج بیت کوین از طریق پلتفرم آی ماینر

چهار شنبه 14 اسفند 1398

اگر شماهم به دنبال راهی هستید که بدون دانش فنی و حتی بدون خرید ماینر بتوانید به استخراج بیت کوین بپردازید این مقاله را بخوانید.

iminer

iminer

چهار شنبه 23 بهمن 1398

وب سایت آی ماینر به عنوان پیشرفته ترین و معتبرترین سامانه آنلاین خرید و اجاره ماینر ، با دریافت مجوزهای لازم، فعالیت خود را در بازار ایران آغاز کرد.

شرکت وردلاین برند اینجنیکو، غول صنعت پرداخت اروپا را خرید!

شرکت وردلاین برند اینجنیکو، غول صنعت پرداخت اروپا را خرید!

پنج شنبه 17 بهمن 1398

شرکت Worldline در تاریخ 14/11/1398 (3 Feb 2020)، شرکت فرانسوی Ingenico به عنوان یکی از غول‌های صنعت پرداخت اروپا و دنیا را به مبلغ 7.8 میلیارد یورو خرید. تا بتواند به یکی از چهار شرکت برتر صنعت پرداخت در جهان تبدیل شود و گوی سبقت را از رقبایی نظیر شرکت‌های VISAو Master Card برباید.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101