دانلود اپلیکیشن آی تی قیمت از کافه بازار دانلود اپلیکیشن آی تی قیمت از گوگل پلی

 


اخبار آی تی و فناوری اطلاعات

آی تی قیمت فعالیت خود را در  اطلاع رسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)،تجهیزات آی تی، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف شروع کرده است . ما در آی تی قیمت تمام تلاش خود را برای بالابردن سطح علمی کاربران و اطلاع رسانی بهتر در جنبه‌های مختلف فناوری روز دنیا به کار می‌گیریم. ما همواره سعی می‌کنیم تا اخبار و مقالات دست اول دنیا را به موقع به مخاطبین خود ارائه کنیم.

 

 

اخبار اخبار آی تی و فناوری اطلاعات
بهترین هارد سرور  اچ پی
هاردهای سرور برخلاف فلاپی ها و کاست ها دارای یک صفحه گرد سخت هستند که قادراست میدان مغناطیسی را نگه دارد. هارد سرور یکی از مهمترین عناصر سخت افزاری در سرور پس از پردازنده و حافظه است. از هارد سرور اچ پی ، به منظور ذخیره سازی اطلاعات استفاده می گردد . استفاده از یک هارد سرور با ظرفیت بالا، سرعت مناسب و قابل اطمینان به هنگام انجام برخی عملیات خاص توسط سرور، مانند ویرایش فیلم ها و یا پخش موزیک ، به طور قابل مشاهده ای سبب بهبود محیط عملیاتی خصوصا " ذخیره و بازیابی اطلاعات " خواهد شد.
seprator
بهترین سرور سوپرمایکرو
کامپیوترها عموما به دودسته سرویس دهنده و سرویس گیرنده تقسیم میشوند . زمانی که کاربر در اینترنت به جستجو میپردازد و از خدمات اینترنت استفاده میکند در واقع نقش سرویس گیرنده را ایفا نموده و در مقابل سیستم دیگری که از آنسوی شبکه به کاربران خدماتی را ارائه میدهد سیستم سرویس دهنده اطلاق میشود . سرور نامیست که بر روی کامپیوترهای سرویس دهنده گذاشته شده است .
seprator
بهترین مادربرد سرور سوپرمایکرو
سرور نوعی کامپیوتر با امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خاص می باشد که این امکانات سبب شده است تا از کامپیوترهای خانگی متمایز گردد. این کامپیوتر همواره روشن و به اینترنت بسیار پر سرعت متصل است که باعث می شود داده ها به هنگام قرار گیری ، بصورت همیشگی قابل دسترس باشند. همانطور که می دانیم مادربردها قلب سخت‌افزاری رایانه هستند و تمام اجزای سخت‌افزاری دیگر به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم به مادربرد متصل می‌شوند. مادربرد سرور یکی از اجزای سخت افزاری در سرورها می باشد که کیفیت آن تعیین کننده قدرت و توانمندی
seprator
بهترین سرور اچ پی
( 0 نظر )
1396/02/09
سرور در حقیقت به کامپیوتری اطلاق میشود که سرویس دهنده است . کامپیوتر سرور همواره در دسترس کاربران بوده و درصورتی که این سرور در یک شبکه داخلی موجود باشد سرور تحت شبکه نامیده میشوند . در واقع کامپیوترهایی که در قلمرو سرور تحت شبکه قرار دارند ، از سرور فرمان میگیرند و تمامی نیازهای تحت شبکه خود را به کمک این سرور برطرف میسازند . سرور نقش تمامی سیستم های زیر مجموعه خود را تعیین مینماید .
seprator

گروه محصولات