برندهای ذخیره ساز تحت شبکه DAS Storage

قیمت ذخیره ساز تحت شبکه DAS Storage

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

hp DW022A storage

قیمت از: 7,500,000

قیمت تا: 7,500,000

HP DAS D2700 AJ941A DAS Storage

قیمت از:

قیمت تا:

HP D2600 AJ940A DAS Storage

قیمت از:

قیمت تا:

HP D2600 Disk Enclosure DAS Storage

قیمت از:

قیمت تا:

HP D2600 LFF QK65A Rackmount DAS Storage

قیمت از:

قیمت تا:

HP D2600 K2Q14A Rackmount DAS Storage

قیمت از:

قیمت تا:

HP D2600 AW523A Rackmount DAS Storage

قیمت از:

قیمت تا:

مرجع قیمت ذخیره ساز تحت شبکه DAS Storage

آی تی قیمت به عنوان مرجع قیمت ذخیره ساز تحت شبکه DAS Storage،شما را  از طریق راهنمای خرید ذخیره ساز تحت شبکه DAS Storage یاری می نماید. در بخش  های مختلف سایت مانند بخش اخبارفناوری شما را از اخرین ترفندها و تصمیمات در دنیای آی تی آگاه می کنیم. آخرین اطلاعات را از چگونگی انتخاب بهینه  هرآنچه نیاز دارید  مانند راهنمای خرید ذخیره ساز تحت شبکه DAS Storage از طریق  آیکون راهنمای خرید در اختیار شما قرار می دهیم.

 آی تی قیمت برای شما زمینه گفت و گو با فروشندگان و وارد کنندگان معتبر قطعات رایانه و از جمله فروشندگان ذخیره ساز تحت شبکه DAS Storage را فراهم می آورد که فروش ذخیره ساز تحت شبکه DAS Storage، تجربه ی چندین ساله ی این سایت می باشد . با استفاده از این فرصت می توانید به خرید آنلاین ذخیره ساز تحت شبکه DAS Storage از محل کار یا خانه بپردازید. خرید اینترنتی ذخیره ساز تحت شبکه DAS Storage قطعا راهی بهینه برای کاربران خواهد بود.

سایت آی تی قیمت مرجع اطلاع رسانی قیمت محصولات بازار آی تی بوده و به ایجاد ارتباط میان خریداران و فروشندگان می پردازد.همچنین این سایت م یتواند سبب افزایش فروش به همکاران در سراسر کشور گردد و کاربران را با جدیدترین محصولات و تکنولوژی ها آشنا کند.

در صورتی که می خواهید به خرید ذخیره ساز تحت شبکه DAS Storage با کیفیت کارایی بالا بپردازید  می توانید به سایت آی تی قیمت مراجعه نمایید.در این سایت هزاران فروشنده در لحظه به شما قیمت ذخیره ساز تحت شبکه DAS Storage را ارائه می دهند .
 

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101