برندهای مجازی سازی

مجازی سازی شبکه و سرور vmware

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Virtualization Backup

قیمت از:

قیمت تا:

Desktop Virtualization

قیمت از:

قیمت تا:

Virtualization Monitoring

قیمت از:

قیمت تا:

VMware ESXi Server Virtualization
VMware ESXi Server Virtualization

قیمت از:

قیمت تا:

مرجع قیمت مجازی سازی

آی تی قیمت به عنوان مرجع قیمت مجازی سازی،شما را  از طریق راهنمای خرید مجازی سازی یاری می نماید. در بخش  های مختلف سایت مانند بخش اخبارفناوری شما را از اخرین ترفندها و تصمیمات در دنیای آی تی مطلع می سازیم. آخرین اطلاعات را از چگونگی انتخاب بهینه  هرآنچه نیاز دارید  مانند راهنمای خرید مجازی سازی از طریق  منوی راهنمای خرید در اختیار شما قرار می دهیم.

سایت آی تی قیمت راهکاری برای افزایش فروش به سازمان های دولتی بوده و با معرفی و عرضه مجازی سازی در خدمت علاقمندان به حوزه آی تی،خریداران و فروشندگان مجازی سازی می باشد و کلیه خدمات فروش و پس از فروش مجازی سازی توسط این گروه ارائه می گردد.

به بیانی دیگر سایت آی تی قیمت به عرضه مناسب ترین قیمت مجازی سازی پرداخته و لیست کاملی از قیمت فروشندگان اصلی بازار مجازی سازی را مهیا می کند.در آخر لازم به ذکر است که این سایت انواع کالاهای آی تی را به هزاران بیننده معرفی نموده و آن ها را مشخصات فنی این کالاها آشنا می کند.

سایت آی تی قیمت سبب ایجاد ارتباط مستقیم میان خریداران و فروشندگان شده و یک فروشگاه اینترنتی نیست،فعالیت سایت آی تی قیمت صرفا معرفی واردکنندگان،تولید کنندگان و فروشندگان حوزه دیجیتال می باشد و فرآیند فروش توسط فروشندگان صورت می گیرد.
 

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101