برندهای تاچ گوشی موبایل

قیمت تاچ گوشی موبایل | Touch Mobile

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 SM-T320 T321 T325 Touch Digitizer Screen Panel Glass Original
Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 SM-T320 T321 T325 Touch Digitizer Screen Panel Glass Original

قیمت از:

قیمت تا:

Sony Xperia L-C2104-C2105-S36H Touch Digitizer Screen Panel Glass
Sony Xperia L-C2104-C2105-S36H Touch Digitizer Screen Panel Glass

قیمت از:

قیمت تا:

خرید  تاچ گوشی موبایل با گارانتی معتبر

سایت آی تی قیمت  آخرین قیمت فروشگاههای اینترنتی وسایر مراکز فروش را به شما معرفی می کند . وارد کنندگان و تولید گنندگان  عرصه ی دیجیتال  از طریق آی تی قیمت مایل خواهند بود تا به شما در زمینه ی قیمت کامپیوترآماده ، خرید و فروش تاچ گوشی موبایل راهنمایی و کمک کنند. شما از دریچه ی آی تی قیمت  همچنین با جدیدترین تولیدات و فناوری ها ، به شکل بهتری آشنا می شوید.

سایت آی تی قیمت می تواند سبب افزایش فروش به سازمان های دولتی شود و بعنوان معتبرترین مرجع قیمت تاچ گوشی موبایل مفتخر است تا با معرفی و عرضه تاچ گوشی موبایل در خدمت علاقمندان به حوزه آی تی،خریداران و فروشندگان تاچ گوشی موبایل باشد و کلیه خدمات فروش و پس از فروش تاچ گوشی موبایل توسط این گروه ارائه می گردد.

 آی تی قیمت  سعی برآن دارد تا هم اطلاعات  شما از قیمت هر کالای الکترونیکی  آپدیت باشد و هم اینکه خرید بهینه  انجام دهید. ای تی قیمت هر روز به ایجاد امکانات جدیدتر برای  رفاه حال شما می اندیشد و در این راستا برای اولین بار در بازار کامپیوتر و موبایل ، اپلیکیشن آی تی قیمت را که بسیار کاربردی و پرطرفدار است را راه اندازی کرده است و کار این اپلیکیشن اعلام قیمت موبایل و کامپیوتر به صورت لحظه ای است.

سایت آی تی قیمت در حقیقت یک پاساژ اینترنتی است که کالاهای دیجیتال را با بیش از50 هزار محصول ارائه می دهد.این سایت با شکستن بعد زمان و مکان بین شما و بازار آی تی امکان خرید تاچ گوشی موبایل در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت را فراهم می نماید.
 

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101