قیمت کابل شبکه و فیبر نوری

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

HP 1M LC LC OM3 MM FC AJ834A Cable

قیمت از: 100,000

قیمت تا: 100,000

HP LC to LC AJ836A Multi-mode 5m Cable

قیمت از: 140,000

قیمت تا: 140,000

HP LC-LC MM OM4 2m QK733A Premier Flex Fiber Optical Patch Cord
HP LC-LC MM OM4 2m QK733A Premier Flex Fiber Optical Patch Cord

قیمت از: 160,000

قیمت تا: 360,000

Hp LC-LC OM3 DX 0.5m AJ837A Fiber Optic Patch Cord
Hp LC-LC OM3 DX 0.5m AJ837A Fiber Optic Patch Cord

قیمت از: 170,000

قیمت تا: 170,000

Hp LC-LC OM3 DX 0.5m AJ835A Fiber Optic Patch Cord
Hp LC-LC OM3 DX 0.5m AJ835A Fiber Optic Patch Cord

قیمت از: 120,000

قیمت تا: 260,000

Hp LC-LC OM3 DX 0.5m AJ836A Fiber Optic Patch Cord
Hp LC-LC OM3 DX 0.5m AJ836A Fiber Optic Patch Cord

قیمت از: 130,000

قیمت تا: 230,000

Hp LC-LC DX OM3 0.5m AJ838A Fiber Optic Patch Cord
Hp LC-LC DX OM3 0.5m AJ838A Fiber Optic Patch Cord

قیمت از: 220,000

قیمت تا: 220,000

HP LC-LC MM OM4 15m QK735A Premier Flex Fiber Optical Patch Cord
HP LC-LC MM OM4 15m QK735A Premier Flex Fiber Optical Patch Cord

قیمت از: 200,000

قیمت تا: 200,000

HP LC-LC OM4 Duplex 1m QK732A Premier Flex Fiber Optical Patch Cord
HP LC-LC OM4 Duplex 1m QK732A Premier Flex Fiber Optical Patch Cord

قیمت از: 160,000

قیمت تا: 160,000

HP SC-LC N123.2CLO5 5m Multi Mode Duplex Fiber Optical Patch Cord
HP SC-LC N123.2CLO5 5m Multi Mode Duplex Fiber Optical Patch Cord

قیمت از: 390,000

قیمت تا: 3,500,000

Legrand Cat6 SFTP 032759 Network Cable
Legrand Cat6 SFTP 032759 Network Cable

قیمت از: 116,000

قیمت تا: 116,000

Legrand Cat6 UTP 305m 032755 Network Cable
Legrand Cat6 UTP 305m 032755 Network Cable

قیمت از: 78,000

قیمت تا: 78,000

Legrand Cat6 UTP 3m 051774 Network Cable
Legrand Cat6 UTP 3m 051774 Network Cable

قیمت از: 370,000

قیمت تا: 370,000

Legrand Cat6 UTP 1m 051772 Patch Cord
Legrand Cat6 UTP 1m 051772 Patch Cord

قیمت از: 220,000

قیمت تا: 220,000

Legrand Cat5e UTP 032751 Network Cable
Legrand Cat5e UTP 032751 Network Cable

قیمت از: 37,000

قیمت تا: 37,000

Legrand Cat6 UTP 2m 051773 Patch Cord
Legrand Cat6 UTP 2m 051773 Patch Cord

قیمت از: 310,000

قیمت تا: 310,000

Legrand Cat6A F-UTP LCS2 32778 Cable

قیمت از: 80,000

قیمت تا: 80,000

Legrand CAT6 SF-UTP LSZH 500m 032757 Network Cable
Legrand CAT6 SF-UTP LSZH 500m 032757 Network Cable

قیمت از: 83,000

قیمت تا: 83,000

Oxin FC SM 20m FOP-5BFCUNNN-25 Fiber Optic Pigtail
Oxin FC SM 20m FOP-5BFCUNNN-25 Fiber Optic Pigtail

قیمت از:

قیمت تا:

Shahid Ghandi 30x2x0.4 Buried Filled Cable
Shahid Ghandi 30x2x0.4 Buried Filled Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Qualenet Cat6 1m Q-PC6-G1 Patch Cord
Qualenet Cat6 1m Q-PC6-G1 Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

CISCO CAB-SS-V35MT Console Cable
CISCO CAB-SS-V35MT Console Cable

قیمت از:

قیمت تا:

CISCO CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable
CISCO CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable

قیمت از:

قیمت تا:

CISCO CAB-232MT Console Cable
CISCO CAB-232MT Console Cable

قیمت از:

قیمت تا:

CISCO CAB-SS-232FC Console Cable
CISCO CAB-SS-232FC Console Cable

قیمت از:

قیمت تا:

CISCO CAB-SS-449MT Console Cable
CISCO CAB-SS-449MT Console Cable

قیمت از:

قیمت تا:

CISCO CAB-V35MT Console Cable
CISCO CAB-V35MT Console Cable

قیمت از:

قیمت تا:

CISCO CAB-E1-BNC Console Cable
CISCO CAB-E1-BNC Console Cable

قیمت از:

قیمت تا:

CISCO CAB-530MT Console Cable
CISCO CAB-530MT Console Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Cisco CAB-STACK-1M Cable

قیمت از:

قیمت تا:

قیمت Cisco Cable CAB-STACK-E-3M
قیمت Cisco Cable CAB-STACK-E-3M

قیمت از:

قیمت تا:

CISCO CAB-STACk cable

قیمت از:

قیمت تا:

Cisco CAB-CONSOLE-USB Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Brand-Rex UTP Cat6 Network Cable
Brand-Rex UTP Cat6 Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Brand-Rex Gigaplus CAT5e UTP Network Cable
Brand-Rex Gigaplus CAT5e UTP Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Brand-Rex SFTP Cat 6 Network Cable
Brand-Rex SFTP Cat 6 Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Belden Cat6 UTP Network Cable
Belden Cat6 UTP Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Belden Cat5 UTP Network Cable
Belden Cat5 UTP Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Belden Cat6 UTP 3m Network Cable
Belden Cat6 UTP 3m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Belden SFTP Cat5e Network Cable
Belden SFTP Cat5e Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

استعلام قیمت کابل شبکه

 

کابل شبکه عموما به منظور انتقال تحت شبکه دیتا از یک سیستم به سیستم کامپیوتری دیگر به کار می رود و جزیی از تجهیزات پسیو شبکه به حساب می آید.سایت آی تی قیمت ارائه دهنده قیمت انواع کالاهای دیجیتال و تجهیزات شبکه می باشد به همین جهت این سایت پربازدید در زمینه اعلام قیمت کابل شبکه نیز فعالیت دارد و آخرین قیمت کابل شبکه را به خریداران کابل شبکه و همچنین فروشندگان کابل شبکه ارائه می دهد.

خریداران کابل شبکه برای خرید کابل شبکه مورد نظر خود می توانند به سایت آی تی قیمت مراجعه کنند و به منظور خرید بهترین کابل های شبکه بازار با قیمت مناسب از بهترین و جدیدترین کابل شبکه دیدن فرمایند.همچنین فروشندگان برای فروش کابل شبکه می توانند در سایت آی تی قیمت عضو شده و با خریداری سالیانه پنل اعلام قیمت ، قیمت انواع کابل های شبکه از قبیل کابل شبکه cat5 ، کابل شبکه cat6 و کابل شبکه cat7 را به صورت آنلاین و از طریق سایت آی تی قیمت به مشتریان ارائه دهد.

 

قیمت کابل شبکه

قیمت لحظه ای کابل شبکه

کاربران می توانند از طریق این سایت پربازدید از قیمت کابل شبکه با بهترین ، پرطرفدار ترین و معتبرترین برندهای کابل شبکه به صورت لحظه ای و در 24 ساعت شبانه روز آگاه گردند و نسبت به خرید کابل شبکه مورد نظر خود اقدام نمایند.

همچنین به منظور خرید کابل شبکه ارزان و با کیفیت و دریافت راهنمای خرید کابل شبکه می توانید علاوه بر وبسایت آی تی قیمت ، به اپلیکیشن آی تی قیمت مراجعه کنید.این اپلیکیشن قابل نصب روی سیستم عامل های اندروید بوده و به کاربر اجازه می دهد تا در هر زمان و مکانی بتواند از کابل شبکه مورد نظر خود استعلام قیمت گرفته و از قیمت لحظه ای کابل شبکه در بازار کامپیوتر و آی تی مطلع گردد.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100