کالاسیس وارد کننده تجهیزات شبکه لگراند نگزنس

قیمت کابل شبکه و فیبر نوری

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

HP 1M LC LC OM3 MM FC AJ834A Cable

قیمت از: 100,000

قیمت تا: 100,000

HP Multi-mode 2m AJ835A Cable

قیمت از: 120,000

قیمت تا: 170,000

HP LC to LC AJ836A Multi-mode 5m Cable

قیمت از: 130,000

قیمت تا: 140,000

HP Multi-mode 15m AJ837A Cable

قیمت از: 170,000

قیمت تا: 170,000

HP SC-LC N123.2CLO5 5m Multi Mode Duplex Fiber Optical Patch Cord
HP SC-LC N123.2CLO5 5m Multi Mode Duplex Fiber Optical Patch Cord

قیمت از: 180,000

قیمت تا: 3,500,000

HP LC-LC MM OM4 2m QK733A Premier Flex Fiber Optical Patch Cord
HP LC-LC MM OM4 2m QK733A Premier Flex Fiber Optical Patch Cord

قیمت از: 160,000

قیمت تا: 360,000

Hp LC-LC OM3 DX 0.5m AJ837A Fiber Optic Patch Cord
Hp LC-LC OM3 DX 0.5m AJ837A Fiber Optic Patch Cord

قیمت از: 170,000

قیمت تا: 170,000

Hp LC-LC OM3 DX 0.5m AJ835A Fiber Optic Patch Cord
Hp LC-LC OM3 DX 0.5m AJ835A Fiber Optic Patch Cord

قیمت از: 120,000

قیمت تا: 300,000

Hp LC-LC OM3 DX 0.5m AJ836A Fiber Optic Patch Cord
Hp LC-LC OM3 DX 0.5m AJ836A Fiber Optic Patch Cord

قیمت از: 130,000

قیمت تا: 330,000

Hp LC-LC DX OM3 0.5m AJ838A Fiber Optic Patch Cord
Hp LC-LC DX OM3 0.5m AJ838A Fiber Optic Patch Cord

قیمت از: 220,000

قیمت تا: 220,000

HP LC-LC MM OM4 15m QK735A Premier Flex Fiber Optical Patch Cord
HP LC-LC MM OM4 15m QK735A Premier Flex Fiber Optical Patch Cord

قیمت از: 200,000

قیمت تا: 200,000

HP LC-LC OM4 Duplex 1m QK732A Premier Flex Fiber Optical Patch Cord
HP LC-LC OM4 Duplex 1m QK732A Premier Flex Fiber Optical Patch Cord

قیمت از: 160,000

قیمت تا: 160,000

Yuki-Net Cat6 UTP 3m Patch Cord

قیمت از: 330,000

قیمت تا: 330,000

Yuki-Net Cat6 UTP 5m Patch Cord

قیمت از: 480,000

قیمت تا: 480,000

Yuki-Net Y-139416 Cat6 UTP 50cm Patch Cord

قیمت از: 200,000

قیمت تا: 200,000

Yuki-Net Y-139426 Cat6 SFTP 5m Patch Cord

قیمت از: 730,000

قیمت تا: 730,000

Yuki-Net Cat5 UTP 305m LAN Cable

قیمت از: 12,500,000

قیمت تا: 12,500,000

Yuki-Net CAT6 SFTP 500m LAN Cable

قیمت از: 48,500,000

قیمت تا: 48,500,000

Yuki-Net Cat6 UTP 1m Patch Cord

قیمت از: 210,000

قیمت تا: 210,000

Yuki-Net Y-139423 Cat6 SFTP 1m Patch Cord

قیمت از: 330,000

قیمت تا: 330,000

Yuki-Net Cat5 SFTP 305m LAN Cable

قیمت از: 18,000,000

قیمت تا: 18,000,000

Yuki-Net Y-139425 Cat6 SFTP 3m Patch Cord

قیمت از: 520,000

قیمت تا: 520,000

Yuki-Net CAT6 UTP 305m LAN Cable

قیمت از: 18,000,000

قیمت تا: 18,000,000

Yuki-Net 13947 Cat6A LAN Cable
Yuki-Net 13947 Cat6A LAN Cable

قیمت از: 66,500,000

قیمت تا: 66,500,000

Legrand Cat6 SFTP 032759 Network Cable
Legrand Cat6 SFTP 032759 Network Cable

قیمت از: 2,800

قیمت تا: 116,000

Legrand Cat6 UTP 305m 032755 Network Cable
Legrand Cat6 UTP 305m 032755 Network Cable

قیمت از: 1,200

قیمت تا: 35,000

Legrand Cat6 UTP 3m 051774 Network Cable
Legrand Cat6 UTP 3m 051774 Network Cable

قیمت از: 55,500

قیمت تا: 370,000

Legrand Cat6 UTP 1m 051772 Patch Cord
Legrand Cat6 UTP 1m 051772 Patch Cord

قیمت از: 45,000

قیمت تا: 220,000

Legrand Cat5e UTP 032751 Network Cable
Legrand Cat5e UTP 032751 Network Cable

قیمت از: 37,000

قیمت تا: 37,000

Legrand Cat6 UTP 2m 051773 Patch Cord
Legrand Cat6 UTP 2m 051773 Patch Cord

قیمت از: 48,000

قیمت تا: 310,000

Legrand Cat6A F-UTP LCS2 32778 Cable

قیمت از: 80,000

قیمت تا: 80,000

Legrand CAT6 SF-UTP LSZH 500m 032757 Network Cable
Legrand CAT6 SF-UTP LSZH 500m 032757 Network Cable

قیمت از: 83,000

قیمت تا: 83,000

CISCO CAB-SS-V35MT Console Cable
CISCO CAB-SS-V35MT Console Cable

قیمت از: 25,000

قیمت تا: 25,000

قیمت Cisco Cable CAB-STACK-E-3M
قیمت Cisco Cable CAB-STACK-E-3M

قیمت از: 350,000

قیمت تا: 350,000

CISCO CAB-STACk cable

قیمت از: 120,000

قیمت تا: 120,000

Cisco CAB-CONSOLE-USB Cable

قیمت از: 15,000

قیمت تا: 15,000

R AND M CAT6 UTP 5m R302336 Patch Cord

قیمت از: 20,000

قیمت تا: 20,000

Legrand Cat6A S-FTP LCS2 32777 Cable
Legrand Cat6A S-FTP LCS2 32777 Cable

قیمت از: 15,000

قیمت تا: 15,000

Legrand Cat7 Cable

قیمت از: 12,000

قیمت تا: 12,000

D-Link Cat6 FTP UV NCB-C6FOBLR-305m Network Cable
D-Link Cat6 FTP UV NCB-C6FOBLR-305m Network Cable

قیمت از: 1,210,000

قیمت تا: 1,210,000

استعلام قیمت کابل شبکه

 

کابل شبکه عموما به منظور انتقال تحت شبکه دیتا از یک سیستم به سیستم کامپیوتری دیگر به کار می رود و جزیی از تجهیزات پسیو شبکه به حساب می آید.سایت آی تی قیمت ارائه دهنده قیمت انواع کالاهای دیجیتال و تجهیزات شبکه می باشد به همین جهت این سایت پربازدید در زمینه اعلام قیمت کابل شبکه نیز فعالیت دارد و آخرین قیمت کابل شبکه را به خریداران کابل شبکه و همچنین فروشندگان کابل شبکه ارائه می دهد.

خریداران کابل شبکه برای خرید کابل شبکه مورد نظر خود می توانند به سایت آی تی قیمت مراجعه کنند و به منظور خرید بهترین کابل های شبکه بازار با قیمت مناسب از بهترین و جدیدترین کابل شبکه دیدن فرمایند.همچنین فروشندگان برای فروش کابل شبکه می توانند در سایت آی تی قیمت عضو شده و با خریداری سالیانه پنل اعلام قیمت ، قیمت انواع کابل های شبکه از قبیل کابل شبکه cat5 ، کابل شبکه cat6 و کابل شبکه cat7 را به صورت آنلاین و از طریق سایت آی تی قیمت به مشتریان ارائه دهد.

 

قیمت کابل شبکه

قیمت لحظه ای کابل شبکه

کاربران می توانند از طریق این سایت پربازدید از قیمت کابل شبکه با بهترین ، پرطرفدار ترین و معتبرترین برندهای کابل شبکه به صورت لحظه ای و در 24 ساعت شبانه روز آگاه گردند و نسبت به خرید کابل شبکه مورد نظر خود اقدام نمایند.

همچنین به منظور خرید کابل شبکه ارزان و با کیفیت و دریافت راهنمای خرید کابل شبکه می توانید علاوه بر وبسایت آی تی قیمت ، به اپلیکیشن آی تی قیمت مراجعه کنید.این اپلیکیشن قابل نصب روی سیستم عامل های اندروید بوده و به کاربر اجازه می دهد تا در هر زمان و مکانی بتواند از کابل شبکه مورد نظر خود استعلام قیمت گرفته و از قیمت لحظه ای کابل شبکه در بازار کامپیوتر و آی تی مطلع گردد.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100