مهرگان شبکه آفاق طراحی ، اجرا، نظارت و نگهداری انواع شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

کابل های مسی و فیبر نوری با تکنولوژی های روز جهانی R And M

کالاسیس وارد کننده تجهیزات شبکه لگراند نگزنس

قیمت کابل شبکه و فیبر نوری

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Oxin LC-LC OM4 5m 4ALCULCU-5 Fiber Optic Patch Cord
Oxin LC-LC OM4 5m 4ALCULCU-5 Fiber Optic Patch Cord

قیمت از: 620,000

قیمت تا: 620,000

Brand-Rex UTP Cat6 Network Cable
Brand-Rex UTP Cat6 Network Cable

قیمت از: 500,000

قیمت تا: 500,000

Brand-Rex Gigaplus CAT5e UTP Network Cable
Brand-Rex Gigaplus CAT5e UTP Network Cable

قیمت از: 600,000

قیمت تا: 600,000

Brand-Rex SFTP Cat 6 Network Cable
Brand-Rex SFTP Cat 6 Network Cable

قیمت از: 730,000

قیمت تا: 2,000,000

Legrand Cat6 SFTP 032759 Network Cable
Legrand Cat6 SFTP 032759 Network Cable

قیمت از: 2,200

قیمت تا: 3,600

Legrand Cat6 UTP 305m 032755 Network Cable
Legrand Cat6 UTP 305m 032755 Network Cable

قیمت از: 1,200

قیمت تا: 410,000

Legrand Cat6 UTP 3m 051774 Network Cable
Legrand Cat6 UTP 3m 051774 Network Cable

قیمت از: 9,000

قیمت تا: 22,810

Legrand Cat6 UTP 1m 051772 Patch Cord
Legrand Cat6 UTP 1m 051772 Patch Cord

قیمت از: 5,800

قیمت تا: 50,000

Legrand Cat5e UTP 032751 Network Cable
Legrand Cat5e UTP 032751 Network Cable

قیمت از: 1,200

قیمت تا: 1,500

Legrand Cat6 UTP 2m 051773 Patch Cord
Legrand Cat6 UTP 2m 051773 Patch Cord

قیمت از: 7,600

قیمت تا: 18,300

Legrand Cat6 FTP 051765 5m Patch Cord

قیمت از: 28,000

قیمت تا: 28,000

Legrand Cat6 SFTP 051755 5m Patch Cord

قیمت از: 28,000

قیمت تا: 28,000

Legrand Cat6 FTP 032756 Cable

قیمت از: 2,800

قیمت تا: 2,800

Nexans 12Core SM Armord out Optical Fibre Cable
Nexans 12Core SM Armord out Optical Fibre Cable

قیمت از: 2,700

قیمت تا: 7,000

Nexans UC 12xSM 9-125 N164.185 Optical Fibre Cable
Nexans UC 12xSM 9-125 N164.185 Optical Fibre Cable

قیمت از: 2,700

قیمت تا: 7,000

Nexans Single Mode Duplex SC-SC N123.4CCY2 2m Optical Fibre Patch Cord
Nexans Single Mode Duplex SC-SC N123.4CCY2 2m Optical Fibre Patch Cord

قیمت از: 22,000

قیمت تا: 105,000

Nexans Multi Mode Duplex SC-SC N123.2CCO2 2m Optical Fibre Patch Cord
Nexans Multi Mode Duplex SC-SC N123.2CCO2 2m Optical Fibre Patch Cord

قیمت از: 23,500

قیمت تا: 70,000

Nexans Cat6 U-UTP 305m N100.607 Network Cable
Nexans Cat6 U-UTP 305m N100.607 Network Cable

قیمت از: 2,100

قیمت تا: 750,000

Nexans Cat5E 3m Patch Cord

قیمت از: 9,000

قیمت تا: 11,000

Nexans UC 12x MM OM2 N162.185 Optical Fibre Cable
Nexans UC 12x MM OM2 N162.185 Optical Fibre Cable

قیمت از: 8,000

قیمت تا: 8,000

Nexans LC-LC N123.2LLO2 2m Multi Mode Duplex Patch Cord
Nexans LC-LC N123.2LLO2 2m Multi Mode Duplex Patch Cord

قیمت از: 25,000

قیمت تا: 91,000

Nexans SC-SC N123.2CCO2 5m Multi Mode Duplex Patch Cord
Nexans SC-SC N123.2CCO2 5m Multi Mode Duplex Patch Cord

قیمت از: 25,000

قیمت تا: 91,000

Nexans Cat5E 1m Patch Cord

قیمت از: 7,700

قیمت تا: 7,700

Nexans Cat6 5m Patch Cord

قیمت از: 12,000

قیمت تا: 30,000

Nexans SC-LC N123.2CLO2 2m Multi Mode Duplex Patch Cord
Nexans SC-LC N123.2CLO2 2m Multi Mode Duplex Patch Cord

قیمت از: 25,000

قیمت تا: 84,000

Nexans Cat5E 2m Patch Cord

قیمت از: 7,500

قیمت تا: 9,000

Nexans Cat6 U-UTP N100.604 Network Cable
Nexans Cat6 U-UTP N100.604 Network Cable

قیمت از: 42,000

قیمت تا: 396,500

Nexans 24Core SM Armord out Optical Fibre Cable
Nexans 24Core SM Armord out Optical Fibre Cable

قیمت از: 5,500

قیمت تا: 9,000

Nexans 12Core MM Armord out Optical Fibre Cable
Nexans 12Core MM Armord out Optical Fibre Cable

قیمت از: 4,800

قیمت تا: 9,000

Nexans LC-LC N123.4LLY2 2m Patch Cord

قیمت از: 24,000

قیمت تا: 112,000

Nexans UT 12x OS2 LSZH N164.225 LANmark-OF Optical Fibre Cable
Nexans UT 12x OS2 LSZH N164.225 LANmark-OF Optical Fibre Cable

قیمت از: 2,300

قیمت تا: 7,000

Nexans Cat6A 3m Patch Cord

قیمت از: 30,000

قیمت تا: 30,000

Nexans Cat6 3m Patch Cord

قیمت از: 9,300

قیمت تا: 9,300

Nexans Cat6 1m Patch Cord

قیمت از: 5,800

قیمت تا: 6,000

Nexans Cat7 3m Patch Cord

قیمت از: 110,000

قیمت تا: 110,000

Nexans SC-SC N123.2CCO5 5m Multi Mode Patch Cord
Nexans SC-SC N123.2CCO5 5m Multi Mode Patch Cord

قیمت از: 91,000

قیمت تا: 91,000

Nexans Cat7a SFTP N100.371 Network Cable
Nexans Cat7a SFTP N100.371 Network Cable

قیمت از: 2,994,000

قیمت تا: 4,150,000

Nexans CAT7A N101.2A9FG 1xGG45 2xRJ45 3m Patch Cord
Nexans CAT7A N101.2A9FG 1xGG45 2xRJ45 3m Patch Cord

قیمت از: 180,000

قیمت تا: 182,000

Nexans Cat6 2m Patch Cord

قیمت از: 6,500

قیمت تا: 16,000

Nexans N116.P1A050OK 5m Patch Cord
Nexans N116.P1A050OK 5m Patch Cord

قیمت از: 10,000

قیمت تا: 10,000

استعلام قیمت کابل شبکه

 

کابل شبکه عموما به منظور انتقال تحت شبکه دیتا از یک سیستم به سیستم کامپیوتری دیگر به کار می رود و جزیی از تجهیزات پسیو شبکه به حساب می آید.سایت آی تی قیمت ارائه دهنده قیمت انواع کالاهای دیجیتال و تجهیزات شبکه می باشد به همین جهت این سایت پربازدید در زمینه اعلام قیمت کابل شبکه نیز فعالیت دارد و آخرین قیمت کابل شبکه را به خریداران کابل شبکه و همچنین فروشندگان کابل شبکه ارائه می دهد.

خریداران کابل شبکه برای خرید کابل شبکه مورد نظر خود می توانند به سایت آی تی قیمت مراجعه کنند و به منظور خرید بهترین کابل های شبکه بازار با قیمت مناسب از بهترین و جدیدترین کابل شبکه دیدن فرمایند.همچنین فروشندگان برای فروش کابل شبکه می توانند در سایت آی تی قیمت عضو شده و با خریداری سالیانه پنل اعلام قیمت ، قیمت انواع کابل های شبکه از قبیل کابل شبکه cat5 ، کابل شبکه cat6 و کابل شبکه cat7 را به صورت آنلاین و از طریق سایت آی تی قیمت به مشتریان ارائه دهد.

 

قیمت کابل شبکه

قیمت لحظه ای کابل شبکه

کاربران می توانند از طریق این سایت پربازدید از قیمت کابل شبکه با بهترین ، پرطرفدار ترین و معتبرترین برندهای کابل شبکه به صورت لحظه ای و در 24 ساعت شبانه روز آگاه گردند و نسبت به خرید کابل شبکه مورد نظر خود اقدام نمایند.

همچنین به منظور خرید کابل شبکه ارزان و با کیفیت و دریافت راهنمای خرید کابل شبکه می توانید علاوه بر وبسایت آی تی قیمت ، به اپلیکیشن آی تی قیمت مراجعه کنید.این اپلیکیشن قابل نصب روی سیستم عامل های اندروید بوده و به کاربر اجازه می دهد تا در هر زمان و مکانی بتواند از کابل شبکه مورد نظر خود استعلام قیمت گرفته و از قیمت لحظه ای کابل شبکه در بازار کامپیوتر و آی تی مطلع گردد.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101