برندهای کارت کپچر|کارت تی وی

قیمت کارت کپچر|کارت TV|کارت تی وی|Capture Card

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Kguard KG-904A DVR Card

قیمت از:

قیمت تا:

بهترین قیمت کارت کپچر حرفه ای

 

قطعات کامپیوتر از جمله  نیازهای  مهم اکثرا کاربرانی است که  با کامپیوتر سرو کار دارند. کارت کپچر هم از جمله ی این قطعات می باشد. سایت آی تی قیمت  در بخش قطعات کامپیوتربه ارائه ی قیمت انواع قطعات  از جمله قیمت کارت کپچر پرداخته است. هر مکان و هرزمانی که باشید می توانید از قیمت لحظه ای  لوازم و وسایل الکترونیک در بازار آی تی  باخبر شوید. این امکان از طریق  سایت آی تی قیمت به عنوان مرجع معتبر قیمت گذاری کالا برای شما فراهم شده است.

 

خرید و فروش کارت کپچر

برای خرید کارت کپچر ، خدمتی که آی تی قیمت به شما ارائه می دهد این است که  شما را با فروشگاههای  لوازم الکترونیک مرتبط می کند. شما می توانید  از طریق این ارتباط  موثر،  هرنوع کارت کپچر که می خواهید را با قیمتی متناسب با جیب تان  بخرید. قیمت انواع کارت کپچر مانند : کارت کپچر حرفه ای ، کارت کپچر اکسترنال، کارت کپچر hdmi ، کارت کپچرusb  ، کارت کپچر Full hd یا کارت کپچر فول اچ دی  در سایت آی تی قیمت ، درج شده اند. در واقع این تنوع  قطعات کامپیوتر دارای نکته ی مهمی است وآن این است که  آی تی قیمت  به تنوع  سلایق و نیاز حرفه ای تمام کاربران دنیای آی تی دقت و توجه دارد.

 

راهنمای خرید کارت کپچر

سبک کار آی تی قیمت بدین گونه است که در قسمت  درج قیمت هر گونه محصولی، به مشخصات  فنی و اصلی  آن نیز می پردازد.  این  شرح کالا باعث  می شود که  شما با  ویژگیهای  کالای مورد نظر خودتان  کاملا آشنا شوید و گاهی حتی در نوع انتخابتان تجدید نظر کنید. راهنمای خریدی که آی تی قیمت  به کمک شما می آورد یک نوع  آگاهی پیش از خرید است تا هوشیارانه انتخاب کنید.

بدین منظور کارت کپچر با کیفیت hd  که ممکن است یکی از انتخاب های شما باشد با مناسب ترین قیمت  به شما عرضه خواهد شد. فرصت خوب دیگری که  آی تی قیمت  خلق کرده است  اپلیکیشن آی تی قیمت است که از برنامه ی کافه بازار به راحتی دانلودو نصب می شود. بدین ترتیب قیمت لحظه ای  تمام وسایل دیجیتال  به شما اطلاع رسانی می شود.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101