محصولات بروز شده

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

NComputing L300 Zero Client

قیمت از: 1,750,000

قیمت تا: 1,750,000

vCloudPoint Zero Client S100 Computing
vCloudPoint Zero Client S100 Computing

قیمت از: 1,400,000

قیمت تا: 1,400,000

HST X6620B J1900-4GB-64GB SSD-Intel Mini PC

قیمت از: 2,650,000

قیمت تا: 2,650,000

ASUS VivoMini UN65U-/BT/Wifi/ 7500 Ci7 Mini PC
ASUS VivoMini UN65U-/BT/Wifi/ 7500 Ci7 Mini PC

قیمت از: 7,800,000

قیمت تا: 7,800,000

HP Smart Array P431 2GB 698531-B21 Server RAID Controller
HP Smart Array P431 2GB 698531-B21 Server RAID Controller

قیمت از: 1,350,000

قیمت تا: 1,350,000

HP DL360 P G8 E5-2640 646902-001 ProLiant Rackmount Server
HP DL360 P G8 E5-2640 646902-001 ProLiant Rackmount Server

قیمت از: 10,000,000

قیمت تا: 10,000,000

HP ProLiant DL380 p G8 8 LFF 665553-B21 Server
HP ProLiant DL380 p G8 8 LFF 665553-B21 Server

قیمت از: 13,000,000

قیمت تا: 13,000,000

HP ML30 G9 E3-1220V5 831068-425 Tower Server ProLiant
HP ML30 G9 E3-1220V5 831068-425 Tower Server ProLiant

قیمت از: 13,500,000

قیمت تا: 125,000,000

HP DL360 G7 532149-001 sever Fan
HP DL360 G7 532149-001 sever Fan

قیمت از: 500,000

قیمت تا: 500,000

HP 1200W 498152-001 Power Supply Server
HP 1200W 498152-001 Power Supply Server

قیمت از: 2,200,000

قیمت تا: 2,200,000

HP 350W 686761-001 Power Server
HP 350W 686761-001 Power Server

قیمت از: 350,000

قیمت تا: 350,000

HP 700W 356544-B21 Power Servers
HP 700W 356544-B21 Power Servers

قیمت از: 450,000

قیمت تا: 450,000

HP ML310 e G8 v2 E3-1220v3 470065-798 Rackmount Server
HP ML310 e G8 v2 E3-1220v3 470065-798 Rackmount Server

قیمت از: 5,000,000

قیمت تا: 5,000,000

HP ProLiant ML110 G9 E5-2603v3 4GB-R B140i Server
HP ProLiant ML110 G9 E5-2603v3 4GB-R B140i Server

قیمت از: 5,000,000

قیمت تا: 5,000,000

HP ProLiant DL580 G9 E7-8890v3 793312-B21 Rackmount Server
HP ProLiant DL580 G9 E7-8890v3 793312-B21 Rackmount Server

قیمت از: 13,000,000

قیمت تا: 13,000,000

HP P411 256MB 2 Port 462830-B21 Server Raid Controller
HP P411 256MB 2 Port 462830-B21 Server Raid Controller

قیمت از: 1,400,000

قیمت تا: 1,400,000

HP DL380 G9 2SFF 724864-B21 Cage Backplane Kit
HP DL380 G9 2SFF 724864-B21 Cage Backplane Kit

قیمت از: 250,000

قیمت تا: 250,000

HP 642106-001 Rackmount Server

قیمت از: 13,500,000

قیمت تا: 13,500,000

HP ML150 G5 750W Server Power Supply
HP ML150 G5 750W Server Power Supply

قیمت از: 520,000

قیمت تا: 520,000

HP 1110W 508149-001 Server Redundant Power Supply
HP 1110W 508149-001 Server Redundant Power Supply

قیمت از: 530,000

قیمت تا: 530,000

HP 15TB C7977A Data Cartridge Tape

قیمت از: 8,500,000

قیمت تا: 8,500,000

HP AM868C 16 PORT SAN Switch

قیمت از: 230,000,000

قیمت تا: 230,000,000

HP 1200W 437572-B21 Power Supply Server
HP 1200W 437572-B21 Power Supply Server

قیمت از: 8,000,000

قیمت تا: 8,000,000

HPE ProLiant ML30 G10 P06781-425 Server

قیمت از: 10,500,000

قیمت تا: 10,500,000

HP 146GB 6G SAS 15K 653950-001 Server HDD
HP 146GB 6G SAS 15K 653950-001 Server HDD

قیمت از: 7,000,000

قیمت تا: 7,000,000

HP C8R23A Fiber Optic Transceiver Module
HP C8R23A Fiber Optic Transceiver Module

قیمت از: 940,000

قیمت تا: 12,500,000

HP SC-LC N123.2CLO5 5m Multi Mode Duplex Fiber Optical Patch Cord
HP SC-LC N123.2CLO5 5m Multi Mode Duplex Fiber Optical Patch Cord

قیمت از: 390,000

قیمت تا: 3,500,000

HP QK724A SFP Plus Transceiver Module
HP QK724A SFP Plus Transceiver Module

قیمت از: 10,000,000

قیمت تا: 10,000,000

Legrand CAT6 SF-UTP LSZH 500m 032757 Network Cable
Legrand CAT6 SF-UTP LSZH 500m 032757 Network Cable

قیمت از: 83,000

قیمت تا: 83,000

HP MSA 2040 16GB SHORT WAVE FIBRE CHANNEL SFP 4 PACK C8R24A Transceiver Module
HP MSA 2040 16GB SHORT WAVE FIBRE CHANNEL SFP 4 PACK C8R24A Transceiver Module

قیمت از: 2,600,000

قیمت تا: 5,800,000

HP AF629A KVM Cable

قیمت از: 5,000,000

قیمت تا: 5,000,000

HP Rack Grounding Kit AF074A

قیمت از: 7,500,000

قیمت تا: 7,500,000

HP AF076A 10K G2 600W RACK TIE DOWN KIT
HP AF076A 10K G2 600W RACK TIE DOWN KIT

قیمت از: 10,000,000

قیمت تا: 10,000,000

Legrand Cat6 STP 1U 24Port 033563 Patch Panel
Legrand Cat6 STP 1U 24Port 033563 Patch Panel

قیمت از: 9,700,000

قیمت تا: 9,700,000

Legrand Cat6a STP 076576 2 Module Keystone

قیمت از: 750,000

قیمت تا: 750,000

Legrand Cat6 UTP 076561 Slim Keystone

قیمت از: 480,000

قیمت تا: 480,000

Legrand Cat6 UTP 076564 Keystone

قیمت از: 360,000

قیمت تا: 360,000

Legrand 078730 1 Module Telephone Socket

قیمت از: 185,000

قیمت تا: 185,000

Legrand Trunking 10412 80x50

قیمت از: 360,000

قیمت تا: 360,000

Legrand 10622 50 Trunking External Corner
Legrand 10622 50 Trunking External Corner

قیمت از: 370,000

قیمت تا: 370,000

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100