برندهای سرور مجازی VPS

قیمت سرور مجازی وی پی اس | VPS

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

بهترین قیمت سرور مجازی وی پی اس | VPS

 

سرور مجازی که تحت عنوان سرور vps نیز شناخته می شود عموما برای میزبانی سایت یا ایمیل و همچنین برای دانلود و آپلود مورد استفاده قرار می گیرد.کاربران برای خرید سرور مجازی نیازمند مرجع معتبری جهت اعلام قیمت سرور مجازی می باشند تا از این طریق بتوانند به خرید vps ایران و همچنین خرید vps خارجی بپردازند.

سایت آی تی قیمت بعنوان ارائه دهنده قیمت سرور vps به معرفی بهترین سرور مجازی به کاربران پرداخته و همچنین مجموعه هایی را که در زمینه فروش سرور مجازی ارزان فعالیت دارند و یا امکان اجاره سرور مجازی را فراهم می آورند معرفی نموده است بعلاوه نمایندگی فروش سرور vps را به کاربران ارائه می دهد.

کاربران می توانند برای خرید سرور vps با مراجعه به این سایت به تهیه یک سرور مجازی پر سرعت پرداخته و یا از قیمت سرور وی پی اس مطلع گردند و به خرید سرور وی پی اس با بهترین خدمات پس از فروش بپردازند همچنین لیست کامل قیمت فروشندگان اصلی بازار تجهیزات شبکه و سرور را در اختیار داشته باشند.

علاوه بر تمامی این خدمات ارزنده ، آی تی قیمت این امکان را برای افرادی که در عرصه فروش سرور وی پی اس فعالیت دارند می دهد تا با ثبت نام در این سایت و اخذ پنل درج قیمت به فروش سرور مجازی پرداخته و شاهد افزایش روز افزون فروش سرور vps باشند.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101