برندهای دوربین فیلمبرداری

قیمت دوربین فیلمبرداری

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Sony Handycam HDR-PJ410 Camcorder

قیمت از:

قیمت تا:

GoPro HERO5 Action Camera

قیمت از:

قیمت تا:

Sony Handycam HDR-CX405 Camcorder

قیمت از:

قیمت تا:

Sony Handycam HDR-PJ675 Camcorder

قیمت از:

قیمت تا:

Sony FDR-AX100 Camcorder

قیمت از:

قیمت تا:

Sony HXR-MC2500 Camcorder

قیمت از:

قیمت تا:

Sony HXR-NX3-1 Camcorder

قیمت از:

قیمت تا:

Sony HXR-NX100 Camcorder

قیمت از:

قیمت تا:

Sony PXW-X70 Camcorder

قیمت از:

قیمت تا:

Sony Handycam AXP55 4K Camcorder

قیمت از:

قیمت تا:

Sony Handycam FDR-AX53 Camcorder

قیمت از:

قیمت تا:

GoPro Hero 5 session Action Camera

قیمت از:

قیمت تا:

Sony HDR-PJ670 Camcorder

قیمت از:

قیمت تا:

Panasonic HC-MDH2 Camcorder

قیمت از:

قیمت تا:

آی تی قیمت معتبرترین سایت در اعلام قیمت دوربین فیلمبرداری

 

امروزه دوربین فیلمبرداری در موارد متفاوتی مانند ساخت برنامه های تلویزیونی ، مجالس مختلف ، گزارشات ورزشی و ... مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین گرفتن استعلام قیمت دوربین فیلمبرداری پیش از خرید دوربین فیلمبرداری یکی از مهمترین مسائل برای خریداران این محصول می باشد که به این منظور نیاز به یک مرجع معتبر خواهند داشت که قیمت دوربین فیلم برداری حرفه ای ، دوربین فیلمبرداری خانگی ، دوربین فیلمبرداری قابل حمل ، دوربین فیلمبرداری فوق حرفه ای ، دوربین فیلمبرداری جیبی ، دوربین فیلمبرداری تحت شبکه و ... را در اختیار آنها قرار دهد.

یکی از معتبرترین سایت هایی که در حوزه اعلام قیمت انواع دوربین فیلمبرداری فعالیت دارد ، سایت آی تی قیمت می باشد که عرضه کننده قیمت دوربین های فیلمبرداری مختلفی از قبیل دوربین فیلمبرداری دیجیتال ، دوربین فیلمبرداری صحنه آهسته ، دوربین فیلمبرداری ضد آب ، دوربین فیلمبرداری ضد ضربه ، دوربین فیلمبرداری فول اچ دی ، دوربین فیلمبرداری عینکی و دوربین فیلمبرداری درشب برای فیلمبرداری در فضاهای تاریک می باشد همچنین دوربین فیلمبرداری عنکبوتی را برای استفاده در گزارشات ورزشی عرضه می نماید.

 

آی تی قیمت معتبرترین سایت در اعلام قیمت دوربین فیلمبرداری

انواع دوربین های فیلمبرداری موجود در سایت آی تی قیمت

این سایت ارائه دهنده دوربین های فیلمبرداری غواصی می باشد که این دوربین ها جهت تصویربرداری عناصر زیر دریایی توسط غواصان به کار می روند ، از دیگر انواع دوربین های فیلمبرداری که سایت آی تی قیمت به ارائه آن می پردازد دوربین فیلمبرداری مجالس یا دوربین فیلمبرداری عروسی می باشد که همانگونه که از نام این دوربین ها مشخص است ، در زمینه فیلمبرداری از عروسی و دیگر مجالس به کار می روند.

سایت آی تی قیمت علاوه بر تمامی خدمات ذکر شده امکان خرید دوربین فیلمبرداری با گارانتی اصلی و قیمت دست اول و را برای عموم کاربران فراهم آورده و سبب افزایش میزان فروش دوربین مداربسته برای فروشندگان و واردکنندگان این محصول خواهد شد ، همچنین ارتباط مستقیمی میان خریداران و فروشندگان برقرار می نماید.با وجود این سایت دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بازار جهت استعلام قیمت نخواهید داشت و به صرفه جویی در زمان به شما کمک خواهد کرد.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101