برندهای گیرنده دیجیتال

قیمت گیرنده دیجیتال

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

tornado m55 SYS8745A setupbox

قیمت از: 2,500,000

قیمت تا: 2,500,000

Xvision 3100 DVB Digital PC Receiver

قیمت از:

قیمت تا:

Xvision DVB4100 Digital PC Receiver

قیمت از:

قیمت تا:

Xvision XDVB-120 Digital TV Receiver

قیمت از:

قیمت تا:

Xvision XDVB-373 Digital TV Receiver

قیمت از:

قیمت تا:

Xvision XDVB-210 Digital TV Receiver

قیمت از:

قیمت تا:

Xvision XDVB-383 Digital TV Receiver

قیمت از:

قیمت تا:

Xvision XDVB-363 Digital TV Receiver

قیمت از:

قیمت تا:

Xvision XDVB-220 DVB-T

قیمت از:

قیمت تا:

Xvision XDVB-262 Digital TV Receiver

قیمت از:

قیمت تا:

قیمت گیرنده دیجیتال

 

لوازم صوت و تصویر در زندگی  امروزه ی انسان ها جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.  از جمله لوازم صوت و تصویر ، گیرنده ی دیجیتال  است.  سایت آیتی قیمت  در زمینه ی لوازم صوت و تصویر  سعی نموده است تا آخرین تولیدات روز لوازم صوت و تصویر را  به لحاظ قیمت  پوشش دهد.  شما می توانید در قسمت  لوازم صوت و تصویر بخش سایت  از قیمت آپدیت  انواع لوازم صوت و تصویر و به ویژه  گیرنده ی دیجیتال  مطلع خواهید شد. سایت آی تی قیمت  سعی بر آن دارد تا تمام کاربران گرامی را از سردرگمی های  قیمت متغییر لوازم صوت و تصویر بیرون بیاورد تا کاربران برای خرید این لوازم و به ویژه خرید گیرنده دیجیتال مطابق  بودجه ی اقتصادی خود  و  برابر با کیفیت کالایی که می خرند  هزینه پرداخت کنند.

 

راهنمای خرید گیرنده دیجیتال

 

آی تی قیمت  ، تنها به اعلام قیمت های  به روز کالاهای دیجیتال اکتفا نکرده است بلکه  برای تسهیل کار شما ،  راهنمای خرید گیرنده ی دیجیتال  را نیز در اختیار شما می گذارد. دربخش  راهنمای خرید ، آی تی قیمت  به معرفی  گیرنده دیجیتال  می پردازد و مشخصات فنی  و انواع  مدل و برندهای معتبر را  به شما  معرفی می کند. در این راستا ، کاربران   به شکل کامل با  آن کالا آشنا می شوند و کالای مورد نظر را شناسایی می کنند. راهنمای خرید  شما را در گرفتن تصمیم درست برای خرید بسیار کممک خواهد کرد.آی تی قیمت  به منظور ارتباط موثرتر و راحت تر بین خریداران و فروشندگان ، عاملی برای آشنایی خریداران با فروشندگان  لوازم الکترونیک  شده است.

در واقع آی تی قیمت  کار خرید شما را بسیار آسان نموده است. بدبن گونه که  کاربران به جای گشتن های طولانی  به منظور یافتن فروشندگان قابل اعتماد و ارتباط گیری باآنان ،  مسیر را کوتاه تر نموده است و خود واسطه ی این  ارتباط  شده است. این کار باعث می شود که  شما  هر نوع گیرنده ای را که می خواهید مانند : گیرنده دیجیتال کامپیوتر ، گیرنده دیجیتال USB ، گیرنده دیجیتال تلویزیون ، گیرنده دیجیتال قوی از مرکز پخش عمده  گیرنده دیجیتال  خریدار ی نمایید و  بهترین گیرنده  دیجیتال را با قیمت بهترین گیرنده دیجیتال  انتخاب کنید. انچه که سهم شما می شود خرید گیرنده دیجیتال با بهترین قیمت و معتبرترین گارانتی  است که  به نوعی  مطابق با بوجه ی هر فردی  می توان گفت گیرنده دیجیتال  ارزان  را خریداری خواهید کرد. این فرصت ها را آی تی قیمت به شما می دهد به صورت کاملا رایگان .

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101