مهرگان شبکه آفاق طراحی ، اجرا، نظارت و نگهداری انواع شبکه های کامپیوتری و مخابراتی


کابل های مسی و فیبر نوری با تکنولوژی های روز جهانی R And M


دانیار نماینده گرنداستریم GRANDSTREAM در ایران


برندهای کابل شبکه و فیبر نوری

هلوکیبل HELUKABEL اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK اکوئیپ equip اچ پی HP یوکی نت YUKI-NET تی پی لینک TP-Link کنبوتونگ Kenbotong کی نت پلاس Knet Plus سانت SUNET تاینت Tainet آر اند ام R&M متفرقه no name برندرکس Brand-Rex دیتاشین DataSheen اکسین OXIN تندا Tenda ترندنت Trendnet نگزنس Nexans دی لینک D-Link متا الکترونیک Mata Electeronic ال اس LS نت پلاس NETPLUS بلدن BELDEN گیگانت GIGANET دی اس ای DSE اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi فول FULL یونیکام Unicom لگراند Legrand کنوویت Canovate بافو BAFO اشنایدر Schneider سیسکو CISCO باگ BUG دت وایلر Datwyler کی نتKNET یوبیکویتی ubiquiti میکروون MikroWAN

قیمت کابل شبکه و فیبر نوری

(تمامی قیمتها به ریال می باشند)
D-Link Cat6 FTP UV NCB-C6FOBLR-305m Network Cable
قیمت از 9,618,000
قیمت تا 12,100,000
D-Link Cat5e UTP NCB-5EUGRYR-305m Network Cable
قیمت از 4,400,000
قیمت تا 4,785,000
Oxin FC SM 20m FOP-5BFCUNNN-25 Fiber Optic Pigtail
قیمت از 3,100,000
قیمت تا 3,100,000
Belden SFTP Cat5e Network Cable
قیمت از 9,800
قیمت تا 3,500,000
Nexans Cat7a SFTP N100.371 Network Cable
قیمت از 35,000
قیمت تا 41,500,000
Nexans Cat6A FTP N11A-U1F0100OK 10m Patch Cord
قیمت از 390,000
قیمت تا 390,000
قیمت line terminal tainet FNTU761CU
قیمت از 24,000,000
قیمت تا 24,000,000
قیمت tainet line terminal  FNTU761CB
قیمت از 22,000,000
قیمت تا 22,000,000
HP LC to LC AJ836A Multi-mode 5m Cable
قیمت از 1,400,000
قیمت تا 1,700,000
Belden Cat6 UTP Network Cable
قیمت از 1,380,000
قیمت تا 2,745,000
Belden Cat5 UTP Network Cable
قیمت از 1,000,000
قیمت تا 1,300,000
Belden Cat6 UTP 3m Network Cable
قیمت از 31,000
قیمت تا 40,000
Belden CAT5e 15m Patch Cable
قیمت از 65,000
قیمت تا 70,000
Belden CAT5e 10m Patch Cable
قیمت از 44,500
قیمت تا 75,000
Belden CAT6 20m Network Cable
قیمت از 130,000
قیمت تا 160,000
Belden CAT6 5m Patch Cable
قیمت از 36,800
قیمت تا 80,000
Belden CAT6 2m Patch Cable
قیمت از 24,300
قیمت تا 350,000
Belden CAT5e 3m Patch Cable
قیمت از 24,600
قیمت تا 40,000
Belden CAT5e 1m Patch Cable
قیمت از 14,000
قیمت تا 35,000
Legrand Cat6 SFTP 032759 Network Cable
قیمت از 21,000
قیمت تا 12,000,000
Legrand Cat6A S-FTP LCS2 32777 Cable
قیمت از 38,000
قیمت تا 12,500,000
Nexans 12Core SM Armord out Optical Fibre Cable
قیمت از 24,000
قیمت تا 70,000
Nexans UC 12xSM 9-125 N164.185 Optical Fibre Cable
قیمت از 27,000
قیمت تا 70,000
Nexans Single Mode Duplex SC-SC N123.4CCY2 2m Optical Fibre Patch Cord
قیمت از 230,000
قیمت تا 1,050,000
Nexans Cat6 U-UTP 305m N100.607 Network Cable
قیمت از 14,500
قیمت تا 7,500,000
Nexans Cat5E 3m Patch Cord
قیمت از 70,000
قیمت تا 110,000
Nexans SC-SC N123.2CCO2 5m Multi Mode Duplex Patch Cord
قیمت از 250,000
قیمت تا 910,000
Nexans Cat5E 1m Patch Cord
قیمت از 50,000
قیمت تا 77,000
Nexans Cat6 5m Patch Cord
قیمت از 120,000
قیمت تا 300,000
Nexans Cat5E 2m Patch Cord
قیمت از 60,000
قیمت تا 90,000
Nexans 24Core SM Armord out Optical Fibre Cable
قیمت از 45,000
قیمت تا 90,000
Nexans 12Core MM Armord out Optical Fibre Cable
قیمت از 48,000
قیمت تا 90,000
Nexans SC-LC N123.4CLY2 2m Single Mode Duplex Patch Cord
قیمت از 220,000
قیمت تا 1,000,000
Nexans N123.2CLO5 2LC-2LC Multi Mode Patch Cord
قیمت از 250,000
قیمت تا 250,000
Nexans Cat5E 5m Patch Cord
قیمت از 100,000
قیمت تا 140,000
قیمت Nexans Cat5 SFTP N100.630 Network Cable
قیمت از 16,000
قیمت تا 5,032,500
Nexans Cat6a FTP1m N11A-U1F010OK Patch Cord
قیمت از 150,000
قیمت تا 200,000
Nexans N11A-U1F020OK 2M Cat6a FTP Patch Cord
قیمت از 175,000
قیمت تا 250,000
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1   بعدی

استعلام قیمت کابل شبکه

 

کابل شبکه عموما به منظور انتقال تحت شبکه دیتا از یک سیستم به سیستم کامپیوتری دیگر به کار می رود و جزیی از تجهیزات پسیو شبکه به حساب می آید.سایت آی تی قیمت ارائه دهنده قیمت انواع کالاهای دیجیتال و تجهیزات شبکه می باشد به همین جهت این سایت پربازدید در زمینه اعلام قیمت کابل شبکه نیز فعالیت دارد و آخرین قیمت کابل شبکه را به خریداران کابل شبکه و همچنین فروشندگان کابل شبکه ارائه می دهد.

خریداران کابل شبکه برای خرید کابل شبکه مورد نظر خود می توانند به سایت آی تی قیمت مراجعه کنند و به منظور خرید بهترین کابل های شبکه بازار با قیمت مناسب از بهترین و جدیدترین کابل شبکه دیدن فرمایند.همچنین فروشندگان برای فروش کابل شبکه می توانند در سایت آی تی قیمت عضو شده و با خریداری سالیانه پنل اعلام قیمت ، قیمت انواع کابل های شبکه از قبیل کابل شبکه cat5 ، کابل شبکه cat6 و کابل شبکه cat7 را به صورت آنلاین و از طریق سایت آی تی قیمت به مشتریان ارائه دهد.

 

قیمت کابل شبکه

قیمت لحظه ای کابل شبکه

کاربران می توانند از طریق این سایت پربازدید از قیمت کابل شبکه با بهترین ، پرطرفدار ترین و معتبرترین برندهای کابل شبکه به صورت لحظه ای و در 24 ساعت شبانه روز آگاه گردند و نسبت به خرید کابل شبکه مورد نظر خود اقدام نمایند.

همچنین به منظور خرید کابل شبکه ارزان و با کیفیت و دریافت راهنمای خرید کابل شبکه می توانید علاوه بر وبسایت آی تی قیمت ، به اپلیکیشن آی تی قیمت مراجعه کنید.این اپلیکیشن قابل نصب روی سیستم عامل های اندروید بوده و به کاربر اجازه می دهد تا در هر زمان و مکانی بتواند از کابل شبکه مورد نظر خود استعلام قیمت گرفته و از قیمت لحظه ای کابل شبکه در بازار کامپیوتر و آی تی مطلع گردد.

یوکی نت ارائه کننده تجهیزات پسیو شبکه


تجارت گستر فروش و توزیع کابل nexans و legrand


الماس آسیا مشاوره،طراح و مجری شبکه های وایرلس wireless مبتنی بر تکنولوژیWIFI-WIMAX در سایت آی تی قیمت


دانلود اپلیکیشن آی تی قیمت


تجهیزات شبکه

دسترسی سریع به قیمت ها