برندهای تلویزیون

ال جی LG سامسونگ SAMSUNG پاناسونیک Panasonic ایکس ویژن xvision

قیمت تلویزیون

(تمامی قیمتها به ریال می باشند)
Samsung 43H4850-43 Inch Plasma TV
قیمت از 24,700,000
قیمت تا 24,700,000
LG 49UH750V 49 Inch Flat Smart LED TV
قیمت از 2,550,000
قیمت تا 3,200,000
LG 43LH600V 43 Inch Flat Smart LED TV
قیمت از 2,600,000
قیمت تا 220,000,000

بهترین مرجع قیمت تلویزیون

 

از جمله لوازم صوت و تصویر ، تلویزیون است. تلویزیون ها امروزه در هر خانه ای یافت می شوند. تحول تلویزیون ها نسبت به گذشته سرعت فزاینده ای داشته است.  همه ی ما  به دنبال  مناسب ترین  تلویزیون هستیم و یک لیست قیمت آپدیت و قابل اعتماد از تلویزیون را لازم  می دانیم . مقدار هزینه برای هر محصول مهم است . شاید پیش آمده باشد که  در پی جست و جوهایتان به تلویزیون  دلخواهتان رسیده باشید اما تازه فهمیده باشید که هزینه ی آن  متناسب با بودجه ی شما نیست. خرید تلویزیون  می تواند برایتان  با رعایت بهترین معیارها به آسانی  ممکن شود.

سایت آی تی قیمت در ارائه ی  قیمت های بروزشده ی  تلویزیون  برای کاربران بسیار فعال می  باشد. باتوجه به تنوع کالاهای  الکترونیک در بازار، اکثر افراد مایلند جهت تیزبینی  در هنگام خرید ، قیمت کالاها را  آپدیت شده بدانند. این امر مهم را آی تی قیمت در عمل  به شکل مطلوب  انجام داده است.  ما در بخش  لوازم صوت و تصویر سایت ،  به معرفی انواع مختلف تلویزیون  و  لیست کامل قیمت تلویزیون  پرداخته ایم. این بخش قطعا برای تمام کسانی که  دنبال  بهترین تلویزیون در بازار هستند  بسیار مفید خواهد بود.

 

خرید تلویزیون و فروش تلویزیون

 

به دلیل  پیشرفت  تلویزیون ها و امکانات  متفاوت هر کدام از آنها ، قبل از اقدام به  خرید تلویزیون  لازم است  به موضوع راهنمای خرید تلویزیون  اهمیت  داده شود. آی تی قیمت برای رفع  این نیاز کاربران  نیز چاره اندیشی کرده است.همراه  معرفی هر کالا در سایت آی تی قیمت ،  مشخصات  فنی  آن نیز شرح داده شده است و از مدل ها ی مختلف تلویزیون مثل تلویزیون 4K ، تلویزیون 40 اینچ ، تلویزیون 42 اینچ ، تلویزیون 44 اینچ ، تلویزیون 46 اینچ ، تلویزیون 48 اینچ و نیز تلویزیون  50 اینچ و 52 اینچ صحبت شده است  که زمینه ی  مقایسه تلویزیون در ورژن های متفاوت  باهم  را  مهیا می کندو این گنجینه ای از اطلاعات  مفید درباره ی تلویزیون را در اختیار خوانندگان  می گذارد.

ارتباط مستقیم  خریداران  با وارد کنندگان و صاحبان  بازارهای لوازم الکترونیک  سبب ایجاد محیط همکاری  در عرصه ی  عرضه و تقاضای  تلویزیون شده است. زمینه ی  این  همکاری  را آیتی  قیمت  به وجود می آورد و بدین ترتیب  خرید آنلاین تلویزیون  از راه دور یا نزدیک  میسر می شود و شما می توانید با استفاده از خرید اینترنتی تلویزیون  در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی نمایید.

دانلود اپلیکیشن آی تی قیمت


لوازم صوت و تصویر

دسترسی سریع به قیمت ها

طراحی و چاپ