قیمت مادربرد | Mainboard اچ پی HP

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

HP ML310e G8 Server Motherboard
HP ML310e G8 Server Motherboard

قیمت از: 1,200,000

قیمت تا: 1,200,000

اچ پی یکی از شرکت های تولید کننده مادربرد است که امروزه خدمات زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد.در صورتی که قصد خرید مادربرد HP را با مناسب ترین قیمت دارید می توانید به سایت آی تی قیمت مراجعه فرمایید.آی تی قیمت این امکان را فراهم می نماید که به بررسی مشخصات فنی مادربرد اچ پی پس از خرید بپردازند.

در سایت آی تی قیمت کلیه فروشندگان تجهیزات دیجیتالی در سراسر کشور می توانند با دریافت پنل درج قیمت با کمترین هزینه به صورت لحظه ای قیمت کالا و خدمات مجموعه خود را اعلام نماید و کلیه همکاران و کاربران می توانند از طریق تماس از کالاها یا خدمات این مراکز بهره مند گردند.

آی تی قیمت یک فروشگاه اینترنتی نیست و فقط قیمت های بازار دیجیتال را اعلام می نماید.به دلیل رقابت بین فروشندگان قیمت ها گاهی اوقات تا 20 درصدر ارزانتر حساب می شود.همچنین این سایت بعنوان یک مشاوره رایگان برای کاربران به حساب می آید.

در سایت آی تی قیمت تعداد زیادی از فروشندگان بر سر قیمت رقابت دارند.اگر می خواهید از قیمت آنی و آپدیت مادربرد HP آگاه گردید سایت آی تی قیمت بهترین گزینه برای شما می باشد.در آخر لازم به ذکر است آی تی قیمت با حذف واسطه ها و دلال های بازار لوازم و محصولات دیجیتال به ارائه مادربرد اچ پی می پردازد.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100