برندهای تجهیزات شبکه

شیماتسو Shimatsu هلوکیبل HELUKABEL سنز دیجیتال Sans Digital اگزیم پاور EXIMPOWER اشنایدر Schneider سایوتک sayotech کی دی تیKDT آر اند ام R&M لئوپارد LEOPARD سی پی پلاس CP Plus ورتینا Vertina هایویژن Hivision یونیکام Unicom اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi دیجیوم Digium نیوراک NewRock ایرانسل Irancell نارادا Narada اکسین OXIN ویوکام Wavecom کنبوتونگ Kenbotong 2ان 2N کواله نت Qualenet وی نت Vnet گیگانت GIGANET های واچ HighWatch نت پاور Net Power ایسوس ASUS پاناسونیک Panasonic تندا Tenda لول وان Level One اچ پی HP یوبیکویتی ubiquiti تی بی آر TBR پیشتازان نت وسترن دیجیتال western digital ماهان mahan آلجا ALJA ای پی سی APC سامسونگ SAMSUNG آلفافونت Alfafonet تی بی اس TBS اچ پی پرو HP Pro شیائومی Xiaomi کی نت پلاس Knet Plus کیونپ Qnap وایز WIS اپن وکس OpenVox ولتامکس VoltaMax پانوراما Panorama اچ پی آسیا HPAsia برایت ویژن Brightvision سودن Suden آکووکس Akuvox دین استار Dinstar دلتالینک Deltalink ای بی بی ABB امگا Omega سی تی سی CTC سی اس بی CSB تی پی لینک TP-Link لگراند Legrand فلت پک Flat Pack آی تک I-TAK دی لینک D-Link اینتل INTEL سیسکو CISCO تی کی اف TKF لئونی Leoni ایستا ویتک Vtech ای دیتا Adata واتسون Watson تیلاین TLine کورتک Cortech توتولینک Totolink هوآوی Huawei توربو چیپ Turbo Chip ای ام پی AMP اپتما OPTOMA نت لینک NetLink آرک ARC ادیمکس EDiMAX دت وایلر Datwyler ودافون Vodafone دیتاشین DataSheen دل DELL سانت SUNET ایزی کست Easy Cast گرین Green زولتریکس Zoltrix آی رک iRACK رستر بلو Raster Blue داهوا Dahua نت گیر Netgear سان Sun ال اس آی LSI سولارویندز Solarwinds زایکو ZYCOO میکروون MikroWAN آی توتن I-TOTEN آی تس ITAS میموسا Mimosa نانیا Nanya شیلد SHIELD یالینک Yealink اچ پی آی HPI پلنتPLANET سوپیتا Soupita کی نتKNET سیگیت seagate ازتک Aztech کی گارد KGuard الگونت Lgonet کیولاجیک Qlogic اسکاتین S-Catin شایان یورک URACK آر تی ایکس RTX شاتل Shuttle مستر کلاک Masterclock تری ام 3M اپل APPLE اکوئیپ equip اس سی دی SCD آی بی سی IBC توس فلکس Toosflex ریلانگ Relong های گین Hi GAIN اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK نکسوس Nexus سیمتون SIMTON بروکید Brocade میکروتک Microtek اینمار ست inmarsat برندرکس Brand-Rex سایبر دیتا CyberData ترندنت Trendnet گرند استریم GrandStream IRAN RACK پلی کام Polycom کروشیال CRUCIAL بلدن BELDEN کرنیکس Korenix اچ پی ای HPE نت پلاس NETPLUS اسنوم SNOM موست MOCET اتکام Atcom تری دی لینک 3D-Link پایا سیستم Paya System ژوان JUAN کریو Kerio پروسند Proscend لینک سیس Linksys اکسیس Axis سایتکام SITECOM فول FULL زایکسل Zyxel فرانت Faranet لوتوس LOTUS زنیت Zenith پی بی ان PBN چترا Chatra زیمنس Siemens ژاکو ZHACO اچ پی آر تی HPRT سوپرمایکرو Supermicro لانگ Long ال تی اس LTS آوایا AVAYA کنوویت Canovate جی دبلیو سکو GWSecu نگزنس Nexans متا الکترونیک Mata Electeronic یونی ویو uniview دراکا Draka آی پی کام IP-COM ویوتک Vivotek فاراتل FARATEL زد تی ای ZTE دانوب Danub مایکروسیمی Microsemi اوریکو Orico میکروتیک Mikrotik یوکی نت YUKI-NET دری تک Draytek فاران FARAN نزتک Naztech فنويل Fanvil دی اس ای DSE آر دی اس RDS جونیپر Juniper لیگوویو LigoWave هیوندای HYUNDAI تاینت Tainet هایک ویژن HikVision سنگوما Sangoma آی بی ام IBM اسمارت SMART دلتا DELTA نایک ویژن Nikvision سپهر فورتی نت Fortinet سانکس sunnex انجنیوس EnGenius پلاستیم Plastim یو تل U.TEL متفرقه no name تلبس Tellabs گلدمیراکل Gold Miracle جی نت G-net مدیا رک media rack ال اس LS تایگر Tiger شهید قندی بافو BAFO هاینیکس Hynix اسپاد ESPOD آلکاتل Alcatel

قیمت تجهیزات شبکه هلوکیبل HELUKABEL

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

HELUKABEL SC-SC MM Simplex 805112 Multi Mode Adapter
HELUKABEL SC-SC MM Simplex 805112 Multi Mode Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL SC-SC SM Simplex 805111 Fiber Optic Adapter
HELUKABEL SC-SC SM Simplex 805111 Fiber Optic Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL SC to SC Single Mode Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel Fiber Optic Single Mode 24 core

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel Fiber Optic Multi Mode 24 core

قیمت از:

قیمت تا:

کابل شبکه هلوکیبل  Cat8 SFTP
کابل شبکه هلوکیبل Cat8 SFTP

قیمت از:

قیمت تا:

Helukablel 600mhz 802168 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel U-UTP 80053 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel 1200mhz 81699 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helucabel U-UTP LSZH 3m 804974 Patch Cable
Helucabel U-UTP LSZH 3m 804974 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel U-UTP 3m 804648 Patch Cable
Helukabel U-UTP 3m 804648 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable OS2 LC-SC 1m 802482 Patch Cable
Helukable OS2 LC-SC 1m 802482 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL S-FTP LSZH 80810 Helukat Cable
HELUKABEL S-FTP LSZH 80810 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL LC-LC 1M 805076 Patch Cord Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable 9-125Mm 805110 Pigtail

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable SC-SC 1m 805078 Patch Cable
Helukable SC-SC 1m 805078 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100