برندهای تجهیزات شبکه

زد تی ای ZTE آی تک I-TAK نت گیر Netgear جونیپر Juniper سایوتک sayotech دی لینک D-Link کیولاجیک Qlogic شهید قندی گرند استریم GrandStream ایزی کست Easy Cast تی بی آر TBR اسپاد ESPOD سیگیت seagate ایستا آوایا AVAYA لوتوس LOTUS پانوراما Panorama سی پی پلاس CP Plus ودافون Vodafone ولتامکس VoltaMax هاینیکس Hynix نزتک Naztech سوپیتا Soupita IRAN RACK تی کی اف TKF پاناسونیک Panasonic سی تی سی CTC برایت ویژن Brightvision شیماتسو Shimatsu فول FULL لانگ Long فورتی نت Fortinet کروشیال CRUCIAL ال اس LS نایک ویژن Nikvision فاراتل FARATEL وی نت Vnet ماهان mahan هایک ویژن HikVision زیمنس Siemens اسنوم SNOM سان Sun تلبس Tellabs هایویژن Hivision انجنیوس EnGenius شایان شاتل Shuttle برندرکس Brand-Rex تایگر Tiger اچ پی ای HPE واتسون Watson دیجیوم Digium دین استار Dinstar تندا Tenda اچ پی آی HPI تی بی اس TBS متا الکترونیک Mata Electeronic ایسوس ASUS اکوئیپ equip اسکاتین S-Catin 2ان 2N الگونت Lgonet اتکام Atcom اکسین OXIN بروکید Brocade زنیت Zenith مستر کلاک Masterclock ورتینا Vertina بلووان Blueone تری ام 3M پایا سیستم Paya System پلاستیم Plastim اوریکو Orico میکروتیک Mikrotik کنوویت Canovate تی پی لینک TP-Link کی گارد KGuard سانکس sunnex لئونی Leoni یوکی نت YUKI-NET کیونپ Qnap سنز دیجیتال Sans Digital لیگوویو LigoWave سایبر دیتا CyberData سپهر ای ام پی AMP شیائومی Xiaomi اسمارت SMART دیتاشین DataSheen پی بی ان PBN تری دی لینک 3D-Link اینمار ست inmarsat کی دی تیKDT کنبوتونگ Kenbotong اپل APPLE دت وایلر Datwyler موست MOCET کی نت پلاس Knet Plus دانوب Danub سنگوما Sangoma نانیا Nanya نگزنس Nexans آی بی سی IBC گیگانت GIGANET سامسونگ SAMSUNG اچ پی آر تی HPRT هلوکیبل HELUKABEL یوبیکویتی ubiquiti تیلاین TLine ژوان JUAN سیسکو CISCO جی دبلیو سکو GWSecu آی بی ام IBM یونی ویو uniview ال تی اس LTS اکسیس Axis ای پی سی APC پروسند Proscend سیمتون SIMTON داهوا Dahua ادیمکس EDiMAX های گین Hi GAIN ای بی بی ABB نت پاور Net Power کی نتKNET دل DELL اچ پی HP یو تل U.TEL زولتریکس Zoltrix ویوتک Vivotek ترندنت Trendnet کرنیکس Korenix آلکاتل Alcatel وسترن دیجیتال western digital دی اس ای DSE جی نت G-net آی توتن I-TOTEN یونیکام Unicom بافو BAFO فاران FARAN اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi مایکروسیمی Microsemi چترا Chatra اگزیم پاور EXIMPOWER دراکا Draka اپن وکس OpenVox نت پلاس NETPLUS آکووکس Akuvox آرک ARC توتولینک Totolink ویتک Vtech دلتالینک Deltalink ایرانسل Irancell آر تی ایکس RTX دلتا DELTA وایز WIS لینک سیس Linksys توربو چیپ Turbo Chip آر دی اس RDS کریو Kerio زایکو ZYCOO لگراند Legrand اچ پی آسیا HPAsia اشنایدر Schneider گلدمیراکل Gold Miracle اینتل INTEL پلی کام Polycom ریلانگ Relong متفرقه no name زایکسل Zyxel هیوندای HYUNDAI اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK آلفافونت Alfafonet سانت SUNET فلت پک Flat Pack امگا Omega تاینت Tainet ای دیتا Adata کورتک Cortech نارادا Narada رستر بلو Raster Blue ازتک Aztech دری تک Draytek آی رک iRACK ال اس آی LSI آی پی کام IP-COM سولارویندز Solarwinds یورک URACK میموسا Mimosa لول وان Level One سایتکام SITECOM آلجا ALJA سودن Suden آر اند ام R&M لئوپارد LEOPARD نت لینک NetLink گرین Green هوآوی Huawei شیلد SHIELD فنويل Fanvil های واچ HighWatch ویوکام Wavecom نکسوس Nexus پیشتازان نت سی اس بی CSB میکروون MikroWAN یالینک Yealink میکروتک Microtek پلنتPLANET فرانت Faranet سوپرمایکرو Supermicro مدیا رک media rack نیوراک NewRock اچ پی پرو HP Pro توس فلکس Toosflex اس سی دی SCD اپتما OPTOMA بلدن BELDEN آی تس ITAS ژاکو ZHACO کواله نت Qualenet

قیمت تجهیزات شبکه هلوکیبل HELUKABEL

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

HELUKABEL SC-SC MM Simplex 805112 Multi Mode Adapter
HELUKABEL SC-SC MM Simplex 805112 Multi Mode Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL SC-SC SM Simplex 805111 Fiber Optic Adapter
HELUKABEL SC-SC SM Simplex 805111 Fiber Optic Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL SC to SC Single Mode Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel Fiber Optic Single Mode 24 core

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel Fiber Optic Multi Mode 24 core

قیمت از:

قیمت تا:

کابل شبکه هلوکیبل  Cat8 SFTP
کابل شبکه هلوکیبل Cat8 SFTP

قیمت از:

قیمت تا:

Helukablel 600mhz 802168 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel U-UTP 80053 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel 1200mhz 81699 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helucabel U-UTP LSZH 3m 804974 Patch Cable
Helucabel U-UTP LSZH 3m 804974 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel U-UTP 3m 804648 Patch Cable
Helukabel U-UTP 3m 804648 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable OS2 LC-SC 1m 802482 Patch Cable
Helukable OS2 LC-SC 1m 802482 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL S-FTP LSZH 80810 Helukat Cable
HELUKABEL S-FTP LSZH 80810 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL LC-LC 1M 805076 Patch Cord Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable 9-125Mm 805110 Pigtail

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable SC-SC 1m 805078 Patch Cable
Helukable SC-SC 1m 805078 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100