برندهای تجهیزات شبکه

اکوئیپ equip دیجیوم Digium اسکاتین S-Catin سولارویندز Solarwinds سیگیت seagate شهید قندی اس سی دی SCD سی تی سی CTC مستر کلاک Masterclock دی لینک D-Link ریلانگ Relong سپهر آی تس ITAS دی اس ای DSE ای پی سی APC سی پی پلاس CP Plus ال اس آی LSI سامسونگ SAMSUNG آلجا ALJA دلتا DELTA کریو Kerio هایویژن Hivision آر دی اس RDS سایوتک sayotech سانکس sunnex مایکروسیمی Microsemi جی نت G-net سوپیتا Soupita شیائومی Xiaomi پلی کام Polycom بروکید Brocade هیوندای HYUNDAI یوکی نت YUKI-NET آلکاتل Alcatel اتکام Atcom پانوراما Panorama کیونپ Qnap اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi آوایا AVAYA نکسوس Nexus آی بی سی IBC گرین Green اپن وکس OpenVox میکروون MikroWAN آلفافونت Alfafonet تیلاین TLine گرند استریم GrandStream یورک URACK آی توتن I-TOTEN فرانت Faranet نت لینک NetLink واتسون Watson هاینیکس Hynix کرنیکس Korenix اکسیس Axis دراکا Draka ای بی بی ABB جی دبلیو سکو GWSecu ترندنت Trendnet لوتوس LOTUS یو تل U.TEL پیشتازان نت کواله نت Qualenet مدیا رک media rack سایبر دیتا CyberData جونیپر Juniper اپتما OPTOMA تی کی اف TKF سنز دیجیتال Sans Digital وی نت Vnet تری دی لینک 3D-Link ویتک Vtech اچ پی آی HPI سایتکام SITECOM شیلد SHIELD کی دی تیKDT زایکو ZYCOO شاتل Shuttle ولتامکس VoltaMax ازتک Aztech میکروتک Microtek لیگوویو LigoWave نانیا Nanya سان Sun زنیت Zenith دیتاشین DataSheen کورتک Cortech ماهان mahan نیوراک NewRock دل DELL تلبس Tellabs لینک سیس Linksys میکروتیک Mikrotik اچ پی HP متا الکترونیک Mata Electeronic سنگوما Sangoma سودن Suden فاراتل FARATEL فنويل Fanvil زیمنس Siemens ای ام پی AMP داهوا Dahua ایستا توس فلکس Toosflex دت وایلر Datwyler چترا Chatra هایک ویژن HikVision یالینک Yealink تایگر Tiger نزتک Naztech اینتل INTEL هوآوی Huawei بلدن BELDEN گیگانت GIGANET لانگ Long اچ پی پرو HP Pro اچ پی ای HPE یوبیکویتی ubiquiti برایت ویژن Brightvision فورتی نت Fortinet اسپاد ESPOD اسنوم SNOM کی نتKNET سیسکو CISCO تری ام 3M فول FULL شیماتسو Shimatsu نت پاور Net Power نگزنس Nexans بافو BAFO تندا Tenda پلاستیم Plastim ایزی کست Easy Cast تاینت Tainet اگزیم پاور EXIMPOWER آی پی کام IP-COM کروشیال CRUCIAL لئونی Leoni اوریکو Orico متفرقه no name سی اس بی CSB هلوکیبل HELUKABEL نت گیر Netgear ال تی اس LTS زولتریکس Zoltrix تی بی آر TBR سیمتون SIMTON لگراند Legrand ودافون Vodafone موست MOCET آرک ARC نارادا Narada سانت SUNET ادیمکس EDiMAX کی گارد KGuard الگونت Lgonet شایان یونی ویو uniview پاناسونیک Panasonic آی تک I-TAK دین استار Dinstar IRAN RACK بلووان Blueone کی نت پلاس Knet Plus توربو چیپ Turbo Chip پی بی ان PBN نت پلاس NETPLUS زایکسل Zyxel آر تی ایکس RTX ایرانسل Irancell امگا Omega ویوتک Vivotek پایا سیستم Paya System سوپرمایکرو Supermicro آر اند ام R&M انجنیوس EnGenius تی پی لینک TP-Link تی بی اس TBS وسترن دیجیتال western digital ویوکام Wavecom فلت پک Flat Pack نایک ویژن Nikvision اچ پی آسیا HPAsia ورتینا Vertina اکسین OXIN های واچ HighWatch دلتالینک Deltalink های گین Hi GAIN لول وان Level One وایز WIS دری تک Draytek آی رک iRACK رستر بلو Raster Blue گلدمیراکل Gold Miracle اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK اپل APPLE آکووکس Akuvox 2ان 2N اینمار ست inmarsat پلنتPLANET توتولینک Totolink فاران FARAN یونیکام Unicom آی بی ام IBM لئوپارد LEOPARD زد تی ای ZTE پروسند Proscend ایسوس ASUS ای دیتا Adata ژاکو ZHACO اسمارت SMART برندرکس Brand-Rex ژوان JUAN ال اس LS اشنایدر Schneider کیولاجیک Qlogic میموسا Mimosa کنبوتونگ Kenbotong دانوب Danub کنوویت Canovate

قیمت تجهیزات شبکه هلوکیبل HELUKABEL

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

HELUKABEL SC-SC MM Simplex 805112 Multi Mode Adapter
HELUKABEL SC-SC MM Simplex 805112 Multi Mode Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL SC-SC SM Simplex 805111 Fiber Optic Adapter
HELUKABEL SC-SC SM Simplex 805111 Fiber Optic Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL SC to SC Single Mode Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel Fiber Optic Single Mode 24 core

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel Fiber Optic Multi Mode 24 core

قیمت از:

قیمت تا:

کابل شبکه هلوکیبل  Cat8 SFTP
کابل شبکه هلوکیبل Cat8 SFTP

قیمت از:

قیمت تا:

Helukablel 600mhz 802168 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel U-UTP 80053 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel 1200mhz 81699 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helucabel U-UTP LSZH 3m 804974 Patch Cable
Helucabel U-UTP LSZH 3m 804974 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel U-UTP 3m 804648 Patch Cable
Helukabel U-UTP 3m 804648 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable OS2 LC-SC 1m 802482 Patch Cable
Helukable OS2 LC-SC 1m 802482 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL S-FTP LSZH 80810 Helukat Cable
HELUKABEL S-FTP LSZH 80810 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL LC-LC 1M 805076 Patch Cord Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable 9-125Mm 805110 Pigtail

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable SC-SC 1m 805078 Patch Cable
Helukable SC-SC 1m 805078 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100