ثبت کریمخان ثبت برند ثبت انواع شرکت و اخذ جواز تاسیس

برندهای تجهیزات شبکه

هاینیکس Hynix لئونی Leoni ادیمکس EDiMAX اکسین OXIN پلی کام Polycom دراکا Draka ازتک Aztech اشنایدر Schneider دی لینک D-Link جونیپر Juniper آی توتن I-TOTEN آر دی اس RDS نت پاور Net Power نیوراک NewRock یونیکام Unicom اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK های واچ HighWatch ژوان JUAN دلتا DELTA یوکی نت YUKI-NET سپهر ویتک Vtech آلفافونت Alfafonet کروشیال CRUCIAL الگونت Lgonet بلدن BELDEN سی اس بی CSB دانوب Danub اچ پی ای HPE سایتکام SITECOM وسترن دیجیتال western digital دیجیوم Digium اینتل INTEL اسپاد ESPOD گرند استریم GrandStream تی بی اس TBS سیگیت seagate ویوتک Vivotek تندا Tenda متفرقه no name دین استار Dinstar آلجا ALJA یو تل U.TEL آی بی سی IBC هلوکیبل HELUKABEL زیمنس Siemens بروکید Brocade سیسکو CISCO ایستا اتکام Atcom سایوتک sayotech فرانت Faranet سیمتون SIMTON هایویژن Hivision توربو چیپ Turbo Chip ودافون Vodafone کیولاجیک Qlogic اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi دت وایلر Datwyler دلتالینک Deltalink بافو BAFO تلبس Tellabs کریو Kerio یورک URACK ورتینا Vertina سولارویندز Solarwinds ترندنت Trendnet زنیت Zenith پلاستیم Plastim اپتما OPTOMA لانگ Long تیلاین TLine سوپیتا Soupita لیگوویو LigoWave شیلد SHIELD گیگانت GIGANET آکووکس Akuvox اچ پی پرو HP Pro اوریکو Orico آر اند ام R&M شیائومی Xiaomi امگا Omega سوپرمایکرو Supermicro مستر کلاک Masterclock پایا سیستم Paya System زد تی ای ZTE 2ان 2N دی اس ای DSE پاناسونیک Panasonic تاینت Tainet آی رک iRACK وایز WIS زایکسل Zyxel جی نت G-net سی تی سی CTC تایگر Tiger ای بی بی ABB آی پی کام IP-COM فاران FARAN کنبوتونگ Kenbotong کی نتKNET کی دی تیKDT ایرانسل Irancell موست MOCET اپل APPLE میموسا Mimosa شهید قندی دری تک Draytek انجنیوس EnGenius کی گارد KGuard ماهان mahan شایان نارادا Narada چترا Chatra گلدمیراکل Gold Miracle وی نت Vnet های گین Hi GAIN سانت SUNET نت پلاس NETPLUS فاراتل FARATEL زایکو ZYCOO فلت پک Flat Pack فنويل Fanvil لئوپارد LEOPARD اسنوم SNOM آی بی ام IBM شاتل Shuttle سامسونگ SAMSUNG کورتک Cortech سودن Suden یونی ویو uniview ای ام پی AMP اپن وکس OpenVox کنوویت Canovate ال اس آی LSI سنز دیجیتال Sans Digital ای پی سی APC نایک ویژن Nikvision پروسند Proscend سنگوما Sangoma کی نت پلاس Knet Plus یالینک Yealink واتسون Watson پیشتازان نت هایک ویژن HikVision اینمار ست inmarsat تی پی لینک TP-Link آی تک I-TAK هوآوی Huawei شیماتسو Shimatsu تری ام 3M سایبر دیتا CyberData زولتریکس Zoltrix توس فلکس Toosflex مایکروسیمی Microsemi لگراند Legrand نت گیر Netgear میکروتک Microtek دل DELL اکسیس Axis فول FULL آرک ARC نانیا Nanya ال اس LS ایزی کست Easy Cast تی بی آر TBR دیتاشین DataSheen برایت ویژن Brightvision پانوراما Panorama آر تی ایکس RTX مدیا رک media rack فورتی نت Fortinet کرنیکس Korenix داهوا Dahua هیوندای HYUNDAI پلنتPLANET سی پی پلاس CP Plus کیونپ Qnap تری دی لینک 3D-Link آلکاتل Alcatel سان Sun اکوئیپ equip نت لینک NetLink ایسوس ASUS ویوکام Wavecom لینک سیس Linksys گرین Green رستر بلو Raster Blue اس سی دی SCD جی دبلیو سکو GWSecu اسکاتین S-Catin لول وان Level One سانکس sunnex متا الکترونیک Mata Electeronic ریلانگ Relong ال تی اس LTS اگزیم پاور EXIMPOWER تی کی اف TKF اچ پی آسیا HPAsia برندرکس Brand-Rex IRAN RACK نزتک Naztech اچ پی آی HPI آوایا AVAYA اسمارت SMART اچ پی HP میکروتیک Mikrotik پی بی ان PBN کواله نت Qualenet ولتامکس VoltaMax یوبیکویتی ubiquiti ای دیتا Adata توتولینک Totolink لوتوس LOTUS نگزنس Nexans آی تس ITAS ژاکو ZHACO نکسوس Nexus میکروون MikroWAN بلووان Blueone

قیمت تجهیزات شبکه هلوکیبل HELUKABEL

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

HELUKABEL SC-SC MM Simplex 805112 Multi Mode Adapter
HELUKABEL SC-SC MM Simplex 805112 Multi Mode Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL SC-SC SM Simplex 805111 Fiber Optic Adapter
HELUKABEL SC-SC SM Simplex 805111 Fiber Optic Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL SC to SC Single Mode Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel Fiber Optic Single Mode 24 core

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel Fiber Optic Multi Mode 24 core

قیمت از:

قیمت تا:

کابل شبکه هلوکیبل  Cat8 SFTP
کابل شبکه هلوکیبل Cat8 SFTP

قیمت از:

قیمت تا:

Helukablel 600mhz 802168 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel U-UTP 80053 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel 1200mhz 81699 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helucabel U-UTP LSZH 3m 804974 Patch Cable
Helucabel U-UTP LSZH 3m 804974 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel U-UTP 3m 804648 Patch Cable
Helukabel U-UTP 3m 804648 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable OS2 LC-SC 1m 802482 Patch Cable
Helukable OS2 LC-SC 1m 802482 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL S-FTP LSZH 80810 Helukat Cable
HELUKABEL S-FTP LSZH 80810 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL LC-LC 1M 805076 Patch Cord Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable 9-125Mm 805110 Pigtail

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable SC-SC 1m 805078 Patch Cable
Helukable SC-SC 1m 805078 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100