برندهای تجهیزات شبکه

سوپیتا Soupita سانت SUNET فاران FARAN اکسین OXIN یوکی نت YUKI-NET دل DELL IRAN RACK آی تس ITAS سایبر دیتا CyberData دلتا DELTA آر تی ایکس RTX سامسونگ SAMSUNG زیمنس Siemens های واچ HighWatch الگونت Lgonet متا الکترونیک Mata Electeronic کنبوتونگ Kenbotong رستر بلو Raster Blue اگزیم پاور EXIMPOWER بلدن BELDEN یو تل U.TEL اچ پی آر تی HPRT لگراند Legrand تی بی اس TBS اوریکو Orico دیجیوم Digium یونیکام Unicom کیولاجیک Qlogic زولتریکس Zoltrix اتکام Atcom اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK های گین Hi GAIN نارادا Narada نایک ویژن Nikvision سی پی پلاس CP Plus اچ پی آی HPI داهوا Dahua سی اس بی CSB بافو BAFO دی لینک D-Link ولتامکس VoltaMax جی نت G-net انجنیوس EnGenius تری دی لینک 3D-Link میکروون MikroWAN آی توتن I-TOTEN تایگر Tiger لئوپارد LEOPARD آلکاتل Alcatel کواله نت Qualenet تی پی لینک TP-Link سیمتون SIMTON سی تی سی CTC کریو Kerio آوایا AVAYA دانوب Danub گیگاست Gigaset سیسکو CISCO شیائومی Xiaomi واتسون Watson یونی ویو uniview پایا سیستم Paya System اسکاتین S-Catin متفرقه no name 2ان 2N اچ پی ای HPE اس سی دی SCD بروکید Brocade هیوندای HYUNDAI ایزی کست Easy Cast نت پاور Net Power کیونپ Qnap یوبیکویتی ubiquiti لئونی Leoni آر اند ام R&M آی پی کام IP-COM اکسیس Axis ادیمکس EDiMAX دلتالینک Deltalink سپهر دراکا Draka پروسند Proscend ال تی اس LTS پلاستیم Plastim برندرکس Brand-Rex میکروتک Microtek سایتکام SITECOM برایت ویژن Brightvision گرین Green اکوئیپ equip مستر کلاک Masterclock لیگوویو LigoWave شیلد SHIELD یونیدن Uniden ای ام پی AMP پی بی ان PBN اشنایدر Schneider توتولینک Totolink زایکو ZYCOO آی بی سی IBC کی نت پلاس Knet Plus کی دی تیKDT سایوتک sayotech اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi نانیا Nanya سیگیت seagate ژاکو ZHACO اچ پی آسیا HPAsia شاتل Shuttle لانگ Long آی بی ام IBM فنويل Fanvil نکسوس Nexus گلدمیراکل Gold Miracle ژوان JUAN توس فلکس Toosflex یورک URACK سنز دیجیتال Sans Digital میموسا Mimosa ای بی بی ABB اپن وکس OpenVox کی نتKNET آرک ARC وایز WIS یالینک Yealink تندا Tenda توربو چیپ Turbo Chip پلی کام Polycom سوپرمایکرو Supermicro آر دی اس RDS گیگانت GIGANET نت پلاس NETPLUS پلنتPLANET کروشیال CRUCIAL هاینیکس Hynix جی دبلیو سکو GWSecu هوآوی Huawei لینک سیس Linksys تی بی آر TBR مدیا رک media rack سنگوما Sangoma آلفافونت Alfafonet اچ پی HP دت وایلر Datwyler اپل APPLE گرند استریم GrandStream ایرانسل Irancell ایسوس ASUS سودن Suden تیلاین TLine دین استار Dinstar آی تک I-TAK پاناسونیک Panasonic چترا Chatra ماهان mahan میکروتیک Mikrotik اسمارت SMART نیوراک NewRock دی اس ای DSE موست MOCET فاراتل FARATEL پانوراما Panorama پیشتازان نت شیماتسو Shimatsu دیتاشین DataSheen زد تی ای ZTE زایکسل Zyxel سان Sun ای دیتا Adata زنیت Zenith شایان فلت پک Flat Pack کی گارد KGuard فورتی نت Fortinet امگا Omega ال اس آی LSI وسترن دیجیتال western digital نزتک Naztech لوتوس LOTUS کرنیکس Korenix شهید قندی تری ام 3M اینتل INTEL فول FULL جونیپر Juniper هایویژن Hivision آی رک iRACK نت لینک NetLink سانکس sunnex ویوکام Wavecom اچ پی پرو HP Pro تلبس Tellabs لول وان Level One اسپاد ESPOD نگزنس Nexans فرانت Faranet ال اس LS ریلانگ Relong ان ای سی NEC کورتک Cortech کنوویت Canovate ویوتک Vivotek اسنوم SNOM ویتک Vtech هلوکیبل HELUKABEL مایکروسیمی Microsemi ورتینا Vertina آلجا ALJA هایک ویژن HikVision وی نت Vnet ازتک Aztech اپتما OPTOMA دری تک Draytek ای پی سی APC سولارویندز Solarwinds ودافون Vodafone ایستا تاینت Tainet اینمار ست inmarsat نت گیر Netgear تی کی اف TKF ترندنت Trendnet آکووکس Akuvox

قیمت تجهیزات شبکه هلوکیبل HELUKABEL

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

HELUKABEL SC-SC MM Simplex 805112 Multi Mode Adapter
HELUKABEL SC-SC MM Simplex 805112 Multi Mode Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL SC-SC SM Simplex 805111 Fiber Optic Adapter
HELUKABEL SC-SC SM Simplex 805111 Fiber Optic Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL SC to SC Single Mode Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel Fiber Optic Single Mode 24 core

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel Fiber Optic Multi Mode 24 core

قیمت از:

قیمت تا:

کابل شبکه هلوکیبل  Cat8 SFTP
کابل شبکه هلوکیبل Cat8 SFTP

قیمت از:

قیمت تا:

Helukablel 600mhz 802168 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel U-UTP 80053 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel 1200mhz 81699 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helucabel U-UTP LSZH 3m 804974 Patch Cable
Helucabel U-UTP LSZH 3m 804974 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel U-UTP 3m 804648 Patch Cable
Helukabel U-UTP 3m 804648 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable OS2 LC-SC 1m 802482 Patch Cable
Helukable OS2 LC-SC 1m 802482 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL S-FTP LSZH 80810 Helukat Cable
HELUKABEL S-FTP LSZH 80810 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL LC-LC 1M 805076 Patch Cord Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable 9-125Mm 805110 Pigtail

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable SC-SC 1m 805078 Patch Cable
Helukable SC-SC 1m 805078 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101