برندهای تجهیزات شبکه

یونیکام Unicom آر اند ام R&M سیسکو CISCO نزتک Naztech اپل APPLE ورتینا Vertina زنیت Zenith زد تی ای ZTE واتسون Watson جی دبلیو سکو GWSecu تاینت Tainet تی بی اس TBS ژاکو ZHACO شاتل Shuttle وی نت Vnet گرند استریم GrandStream ریلانگ Relong ای پی سی APC پلاستیم Plastim دی اس ای DSE توس فلکس Toosflex تی کی اف TKF سایتکام SITECOM اچ پی HP فاراتل FARATEL یو تل U.TEL ودافون Vodafone شهید قندی چترا Chatra نیوراک NewRock سایوتک sayotech پیشتازان نت اپن وکس OpenVox هیوندای HYUNDAI میکروون MikroWAN سایبر دیتا CyberData دلتالینک Deltalink سی تی سی CTC کریو Kerio اسپاد ESPOD فول FULL اچ پی پرو HP Pro وایز WIS آلجا ALJA لگراند Legrand ترندنت Trendnet اوریکو Orico اینمار ست inmarsat ویتک Vtech اکوئیپ equip برایت ویژن Brightvision اگزیم پاور EXIMPOWER اتکام Atcom لینک سیس Linksys هایویژن Hivision کنوویت Canovate نایک ویژن Nikvision بافو BAFO سوپیتا Soupita دت وایلر Datwyler بلدن BELDEN دراکا Draka گیگاست Gigaset لئوپارد LEOPARD پی بی ان PBN آلفافونت Alfafonet آر دی اس RDS سانت SUNET پلی کام Polycom اینتل INTEL آرک ARC سولارویندز Solarwinds کروشیال CRUCIAL IRAN RACK تیلاین TLine سامسونگ SAMSUNG یالینک Yealink تی بی آر TBR کی نت پلاس Knet Plus هوآوی Huawei پانوراما Panorama دی لینک D-Link الگونت Lgonet آر تی ایکس RTX تایگر Tiger اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi ال اس LS شیماتسو Shimatsu توربو چیپ Turbo Chip هاینیکس Hynix ویوتک Vivotek کنبوتونگ Kenbotong شیلد SHIELD امگا Omega متا الکترونیک Mata Electeronic آی بی ام IBM اپتما OPTOMA داهوا Dahua های گین Hi GAIN گرین Green کیونپ Qnap اکسین OXIN فاران FARAN میموسا Mimosa ژوان JUAN لئونی Leoni دلتا DELTA اچ پی آر تی HPRT سنگوما Sangoma ال تی اس LTS کورتک Cortech ایسوس ASUS موست MOCET هلوکیبل HELUKABEL ازتک Aztech سی اس بی CSB سی پی پلاس CP Plus کیولاجیک Qlogic لوتوس LOTUS دین استار Dinstar نت پلاس NETPLUS سوپرمایکرو Supermicro دانوب Danub نت پاور Net Power نت گیر Netgear پلنتPLANET آکووکس Akuvox اسمارت SMART تری ام 3M فرانت Faranet ال اس آی LSI اچ پی ای HPE اچ پی آی HPI کرنیکس Korenix نگزنس Nexans لول وان Level One ماهان mahan دیجیوم Digium نت لینک NetLink ای ام پی AMP کواله نت Qualenet لانگ Long ان ای سی NEC یوکی نت YUKI-NET سپهر اچ پی آسیا HPAsia نکسوس Nexus اکسیس Axis آی رک iRACK زایکو ZYCOO تی پی لینک TP-Link سودن Suden کی نتKNET مایکروسیمی Microsemi شایان آوایا AVAYA آلکاتل Alcatel شیائومی Xiaomi تلبس Tellabs فنويل Fanvil آی توتن I-TOTEN پاناسونیک Panasonic مدیا رک media rack زولتریکس Zoltrix آی بی سی IBC انجنیوس EnGenius سیگیت seagate های واچ HighWatch مستر کلاک Masterclock فورتی نت Fortinet سانکس sunnex زایکسل Zyxel اسنوم SNOM یونی ویو uniview ای بی بی ABB نانیا Nanya یوبیکویتی ubiquiti پروسند Proscend وسترن دیجیتال western digital سان Sun ادیمکس EDiMAX اشنایدر Schneider ولتامکس VoltaMax توتولینک Totolink دری تک Draytek میکروتیک Mikrotik ویوکام Wavecom ایزی کست Easy Cast اسکاتین S-Catin میکروتک Microtek 2ان 2N هایک ویژن HikVision پایا سیستم Paya System ایستا سیمتون SIMTON رستر بلو Raster Blue دیتاشین DataSheen فلت پک Flat Pack برندرکس Brand-Rex بروکید Brocade تندا Tenda نارادا Narada گیگانت GIGANET ای دیتا Adata آی تک I-TAK کی دی تیKDT گلدمیراکل Gold Miracle آی پی کام IP-COM تری دی لینک 3D-Link کی گارد KGuard آی تس ITAS لیگوویو LigoWave سنز دیجیتال Sans Digital یونیدن Uniden یورک URACK زیمنس Siemens متفرقه no name اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK دل DELL اس سی دی SCD جی نت G-net جونیپر Juniper ایرانسل Irancell

قیمت تجهیزات شبکه هلوکیبل HELUKABEL

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

HELUKABEL SC-SC MM Simplex 805112 Multi Mode Adapter
HELUKABEL SC-SC MM Simplex 805112 Multi Mode Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL SC-SC SM Simplex 805111 Fiber Optic Adapter
HELUKABEL SC-SC SM Simplex 805111 Fiber Optic Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL SC to SC Single Mode Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel Fiber Optic Single Mode 24 core

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel Fiber Optic Multi Mode 24 core

قیمت از:

قیمت تا:

کابل شبکه هلوکیبل  Cat8 SFTP
کابل شبکه هلوکیبل Cat8 SFTP

قیمت از:

قیمت تا:

Helukablel 600mhz 802168 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel U-UTP 80053 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel 1200mhz 81699 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helucabel U-UTP LSZH 3m 804974 Patch Cable
Helucabel U-UTP LSZH 3m 804974 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukabel U-UTP 3m 804648 Patch Cable
Helukabel U-UTP 3m 804648 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable OS2 LC-SC 1m 802482 Patch Cable
Helukable OS2 LC-SC 1m 802482 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL S-FTP LSZH 80810 Helukat Cable
HELUKABEL S-FTP LSZH 80810 Helukat Cable

قیمت از:

قیمت تا:

HELUKABEL LC-LC 1M 805076 Patch Cord Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable 9-125Mm 805110 Pigtail

قیمت از:

قیمت تا:

Helukable SC-SC 1m 805078 Patch Cable
Helukable SC-SC 1m 805078 Patch Cable

قیمت از:

قیمت تا:

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100