برندهای تجهیزات شبکه

اسنوم SNOM اسپاد ESPOD پانوراما Panorama اچ پی آر تی HPRT برایت ویژن Brightvision ایتک ATech اینتل INTEL کریو Kerio دت وایلر Datwyler آی بی ام IBM شایان جی نت G-net پلی کام Polycom کی دی تیKDT اپن وکس OpenVox اودیکس ODIX گرند استریم GrandStream کنبوتونگ Kenbotong هیوندای HYUNDAI آرک ARC سی پی پلاس CP Plus اچ پی HP سنگوما Sangoma سوپیتا Soupita دری تک Draytek هاینیکس Hynix ای ام سی EMC لول وان Level One برندرکس Brand-Rex چترا Chatra سیمتون SIMTON تری ام 3M تی بی اس TBS های گین Hi GAIN گیگاست Gigaset یو تل U.TEL کیونپ Qnap شیماتسو Shimatsu آماد سیستم ژوان JUAN امگا Omega دراکا Draka اتکام Atcom سان Sun دیجیوم Digium اپل APPLE ال تی اس LTS اچ پی آسیا HPAsia تری دی لینک 3D-Link کرنیکس Korenix پاناسونیک Panasonic شیائومی Xiaomi کی سی آر KCR ورتینا Vertina نانیا Nanya کیولاجیک Qlogic پلاستیم Plastim سودن Suden پایا سیستم Paya System ایسوس ASUS اسکاتین S-Catin اچ پی پرو HP Pro اچ آر یو آی HRUI شهید قندی لینک سیس Linksys کورتک Cortech ترندنت Trendnet بافو BAFO فلت پک Flat Pack ودافون Vodafone پلنتPLANET سی تی سی CTC اشنایدر Schneider شاتل Shuttle اسمارت SMART آر تی ایکس RTX آیمو Imou نت پاور Net Power آی تک I-TAK یورک URACK یالینک Yealink ان ای سی NEC آلکاتل Alcatel فوجیکورا Fujikura دی لینک D-Link مستر کلاک Masterclock سوپرمایکرو Supermicro فاز Phase زد ویو Z wave اکسیس Axis پروسند Proscend اس سی دی SCD متا الکترونیک Mata Electeronic جی دبلیو سکو GWSecu اپتما OPTOMA گلدمیراکل Gold Miracle لئونی Leoni نزتک Naztech زیمنس Siemens آر دی اس RDS میکروتیک Mikrotik آلجا ALJA سایتکام SITECOM صبا فول FULL ویتک Vtech 2ان 2N شایلین Shailen آلفافونت Alfafonet نت لینک NetLink زایکو ZYCOO ای پی سی APC فنويل Fanvil لوتوس LOTUS سامسونگ SAMSUNG انجنیوس EnGenius لنوو Lenovo دانوب Danub کروشیال CRUCIAL لانگ Long آی تس ITAS اگزیم پاور EXIMPOWER توتولینک Totolink یونی ویو uniview آسترا Aastra اینمار ست inmarsat ای دیتا Adata نت پلاس NETPLUS اچ پی ای HPE فرانت Faranet اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi ای بی بی ABB زنیت Zenith اوریکو Orico ال اس LS سیسکو CISCO کی گارد KGuard تاینت Tainet آی توتن I-TOTEN توس فلکس Toosflex نگزنس Nexans سایوتک sayotech گیگانت GIGANET لیگوویو LigoWave دلتا DELTA شیلد SHIELD ازتک Aztech تی بی آر TBR فورتی نت Fortinet واتسون Watson هلوکیبل HELUKABEL تایگر Tiger آی بی سی IBC وایز WIS سلکسون Celexon آلفا Alpha آکووکس Akuvox مایکروسیمی Microsemi نکسوس Nexus یوبیکویتی ubiquiti فاراتل FARATEL رستر بلو Raster Blue تیلاین TLine سامجین Samjin هایت ویژن HiteVision سپهر ای ام پی AMP لئوپارد LEOPARD نت گیر Netgear کنوویت Canovate سی اس بی CSB زولتریکس Zoltrix گرین Green سانکس sunnex کی نت پلاس Knet Plus آی رک iRACK یونیدن Uniden آی پی کام IP-COM هانور ویو HonorWave سیگیت seagate دی اس ای DSE میکروون MikroWAN لگراند Legrand زد تی ای ZTE فلوک نتورکز Fluke Networks پرستیژیو PRESTIGIO نیروسان Niroosan وای لینک WiLink هوآوی Huawei اچ پی آی HPI یونیکام Unicom ریلانگ Relong توربو چیپ Turbo Chip تندا Tenda هایویژن Hivision سانت SUNET اکسین OXIN جونیپر Juniper ویوتک Vivotek ژاکو ZHACO تی کی اف TKF اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK کواله نت Qualenet یوکی نت YUKI-NET میموسا Mimosa ویوکام Wavecom سایبر دیتا CyberData تی پی لینک TP-Link وسترن دیجیتال western digital نیوراک NewRock بلدن BELDEN اکوئیپ equip هایک ویژن HikVision تلبس Tellabs سنز دیجیتال Sans Digital های واچ HighWatch پی بی ان PBN سولارویندز Solarwinds آوایا AVAYA میکروتک Microtek نارادا Narada پیشتازان نت دل DELL برایتون Briton بروکید Brocade زایکسل Zyxel ال اس آی LSI دیتاشین DataSheen ایرانسل Irancell ویت فایبر vietfiber هایلوک HiLook کی نتKNET دین استار Dinstar ولوسیتی Velocity IRAN RACK داهوا Dahua مدیا رک media rack آر اند ام R&M فاران FARAN ادیمکس EDiMAX ولتامکس VoltaMax سرلينک Sur-Link ایزی کست Easy Cast ایستا دلتالینک Deltalink نایک ویژن Nikvision وی نت Vnet متفرقه no name موست MOCET الگونت Lgonet ماهان mahan

قیمت تجهیزات شبکه گیگانت GIGANET

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Giganet GN-C5X4-UTP-LSOH 305m Network Cable
Giganet GN-C5X4-UTP-LSOH 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-C6X4-UTP-LSOH 305m Network Cable
Giganet GN-C6X4-UTP-LSOH 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-C6X4-SFTP-LSOH 305m Network Cable
Giganet GN-C6X4-SFTP-LSOH 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-C6X4-SFTP-LSOH outdoor 305m Network Cable
Giganet GN-C6X4-SFTP-LSOH outdoor 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-C6A-FFTP-LSOH 305m Network Cable
Giganet GN-C6A-FFTP-LSOH 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

GIGANET GN-C5-PP-24 Cat5 UTP 24 Port Patch Panel
GIGANET GN-C5-PP-24 Cat5 UTP 24 Port Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

GIGANET GN-C6-PP-24 Cat6 UTP 24 Port Patch Panel
GIGANET GN-C6-PP-24 Cat6 UTP 24 Port Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

GIGANET GN-C6A-FTP-PP-24 Cat6a FTP 24 Port Patch Panel
GIGANET GN-C6A-FTP-PP-24 Cat6a FTP 24 Port Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet 45x45 GN-45X45-KS 2 Port Face Plate

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet 86x86 GN-B86 Back Box

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat5e UTP GN-C5-KS-180-01 Keystone
Giganet Cat5e UTP GN-C5-KS-180-01 Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP GN-C6-KS-180-01 Keystone
Giganet Cat6 UTP GN-C6-KS-180-01 Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 GN-C6-FTP-KJ Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-005M 0.5m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-005M 0.5m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-01M 1m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-01M 1m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SFP-LC-12BLANK Optice Fibre Patch Panel
Giganet GN-SFP-LC-12BLANK Optice Fibre Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-02M 2m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-02M 2m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SFP-SC-12BLANK Optice Fibre Patch Panel
Giganet GN-SFP-SC-12BLANK Optice Fibre Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-03M 3m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-03M 3m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-05M 5m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-05M 5m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet SC-SC SM Duplex GN-DADPT-SC-SM Adapter
Giganet SC-SC SM Duplex GN-DADPT-SC-SM Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-DADPT-LC-SM Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-DADPT-SC-MM Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SWA-LT-SM-OS2-12C 12cor Fiber Optic Cable
Giganet GN-SWA-LT-SM-OS2-12C 12cor Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SWA-LT-SM-OS2-24C 24cor Fiber Optic Cable
Giganet GN-SWA-LT-SM-OS2-24C 24cor Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-LT-SM-OS2-48C in-Out 48core Fiber Optic Cable
Giganet GN-LT-SM-OS2-48C in-Out 48core Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SCLC-MM-OM3-03D Optical Fiber Patch Cord
Giganet GN-SCLC-MM-OM3-03D Optical Fiber Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-LT-MM-OM3-24C in-Out 24core Fiber Optic Cable
Giganet GN-LT-MM-OM3-24C in-Out 24core Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

GiganetGN-LCLC-MM-OM3-01D Optical Fiber Patch Cord
GiganetGN-LCLC-MM-OM3-01D Optical Fiber Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-VP-50 50Port Voice Patch Panel
Giganet GN-VP-50 50Port Voice Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-LT-MM-OM3-12C in-Out 12core Fiber Optic Cable
Giganet GN-LT-MM-OM3-12C in-Out 12core Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SWA-LT-MM-OM2-12C 12core Fiber Optic Cable
Giganet GN-SWA-LT-MM-OM2-12C 12core Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101