مهرگان شبکه آفاق طراحی ، اجرا، نظارت و نگهداری انواع شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

برندهای تجهیزات شبکه

جونیپر Juniper ایرانسل Irancell اتکام Atcom پلاستیم Plastim جی دبلیو سکو GWSecu سیمتون SIMTON پانوراما Panorama ترندنت Trendnet نکسوس Nexus هایت ویژن HiteVision پلنتPLANET ولتامکس VoltaMax سولارویندز Solarwinds داهوا Dahua اکوئیپ equip اکسین OXIN تی بی آر TBR ایسوس ASUS آی تک I-TAK فورتی نت Fortinet جی نت G-net دی لینک D-Link میکروتیک Mikrotik ماهان mahan لنوو Lenovo کورتک Cortech کیولاجیک Qlogic پاناسونیک Panasonic ازتک Aztech ال تی اس LTS توس فلکس Toosflex دت وایلر Datwyler هیوندای HYUNDAI کروشیال CRUCIAL اسکاتین S-Catin میکروتک Microtek اوریکو Orico زد ویو Z wave کی نتKNET تی بی اس TBS نارادا Narada وسترن دیجیتال western digital کیونپ Qnap آی رک iRACK اپتما OPTOMA سیگیت seagate ان ای سی NEC اپل APPLE سی پی پلاس CP Plus بلدن BELDEN اچ پی پرو HP Pro ایتک ATech ویوکام Wavecom یالینک Yealink متفرقه no name شاتل Shuttle پایا سیستم Paya System آکووکس Akuvox آی پی کام IP-COM ال اس LS اسنوم SNOM تی پی لینک TP-Link میکروون MikroWAN بروکید Brocade الگونت Lgonet اچ پی ای HPE دراکا Draka لانگ Long کی گارد KGuard زولتریکس Zoltrix موست MOCET کرنیکس Korenix آی بی سی IBC آر تی ایکس RTX اینمار ست inmarsat پیشتازان نت آی بی ام IBM یونیکام Unicom اچ پی آی HPI نیوراک NewRock تایگر Tiger نت پلاس NETPLUS نت پاور Net Power یونی ویو uniview سوپرمایکرو Supermicro تیلاین TLine دلتا DELTA ویوتک Vivotek نگزنس Nexans سپهر دیتاشین DataSheen تری ام 3M اسمارت SMART گرند استریم GrandStream سی تی سی CTC اچ پی HP کی نت پلاس Knet Plus ژاکو ZHACO ریلانگ Relong اچ پی آسیا HPAsia گیگانت GIGANET شیلد SHIELD دانوب Danub ای بی بی ABB زیمنس Siemens آر دی اس RDS یونیدن Uniden لینک سیس Linksys توربو چیپ Turbo Chip وایز WIS های واچ HighWatch ژوان JUAN تندا Tenda ورتینا Vertina تی کی اف TKF کی دی تیKDT لیگوویو LigoWave نایک ویژن Nikvision نانیا Nanya مستر کلاک Masterclock زنیت Zenith زد تی ای ZTE مایکروسیمی Microsemi ال اس آی LSI آلجا ALJA برندرکس Brand-Rex زایکو ZYCOO دی اس ای DSE شیماتسو Shimatsu ویتک Vtech ودافون Vodafone یورک URACK توتولینک Totolink لوتوس LOTUS کریو Kerio سان Sun اسپاد ESPOD رستر بلو Raster Blue سنز دیجیتال Sans Digital ایزی کست Easy Cast هوآوی Huawei نت گیر Netgear آی تس ITAS فاراتل FARATEL سانکس sunnex دری تک Draytek کواله نت Qualenet پی بی ان PBN دل DELL تاینت Tainet ای ام پی AMP فول FULL انجنیوس EnGenius چترا Chatra امگا Omega سودن Suden آر اند ام R&M 2ان 2N تلبس Tellabs یوبیکویتی ubiquiti سامسونگ SAMSUNG سایبر دیتا CyberData آرک ARC دیجیوم Digium بافو BAFO اگزیم پاور EXIMPOWER سایوتک sayotech هاینیکس Hynix برایت ویژن Brightvision تری دی لینک 3D-Link وی نت Vnet های گین Hi GAIN اس سی دی SCD ایستا نت لینک NetLink لگراند Legrand دلتالینک Deltalink آلفافونت Alfafonet لئونی Leoni آسترا Aastra سوپیتا Soupita اینتل INTEL اشنایدر Schneider ای پی سی APC اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK لول وان Level One متا الکترونیک Mata Electeronic میموسا Mimosa کنبوتونگ Kenbotong فنويل Fanvil آوایا AVAYA شهید قندی هلوکیبل HELUKABEL شایان زایکسل Zyxel فاران FARAN سی اس بی CSB اکسیس Axis کنوویت Canovate IRAN RACK سانت SUNET لئوپارد LEOPARD اپن وکس OpenVox آلکاتل Alcatel نزتک Naztech ادیمکس EDiMAX مدیا رک media rack هایویژن Hivision گرین Green ای ام سی EMC اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi گلدمیراکل Gold Miracle فرانت Faranet شیائومی Xiaomi واتسون Watson سیسکو CISCO آی توتن I-TOTEN سایتکام SITECOM اچ آر یو آی HRUI اچ پی آر تی HPRT پلی کام Polycom دین استار Dinstar یو تل U.TEL هایک ویژن HikVision یوکی نت YUKI-NET پروسند Proscend سنگوما Sangoma ای دیتا Adata فلت پک Flat Pack

قیمت تجهیزات شبکه گیگانت GIGANET

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Giganet GN-C5X4-UTP-LSOH 305m Network Cable
Giganet GN-C5X4-UTP-LSOH 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-C6X4-UTP-LSOH 305m Network Cable
Giganet GN-C6X4-UTP-LSOH 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-C6X4-SFTP-LSOH 305m Network Cable
Giganet GN-C6X4-SFTP-LSOH 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-C6X4-SFTP-LSOH outdoor 305m Network Cable
Giganet GN-C6X4-SFTP-LSOH outdoor 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-C6A-FFTP-LSOH 305m Network Cable
Giganet GN-C6A-FFTP-LSOH 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

GIGANET GN-C5-PP-24 Cat5 UTP 24 Port Patch Panel
GIGANET GN-C5-PP-24 Cat5 UTP 24 Port Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

GIGANET GN-C6-PP-24 Cat6 UTP 24 Port Patch Panel
GIGANET GN-C6-PP-24 Cat6 UTP 24 Port Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

GIGANET GN-C6A-FTP-PP-24 Cat6a FTP 24 Port Patch Panel
GIGANET GN-C6A-FTP-PP-24 Cat6a FTP 24 Port Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet 45x45 GN-45X45-KS 2 Port Face Plate

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet 86x86 GN-B86 Back Box

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat5e UTP GN-C5-KS-180-01 Keystone
Giganet Cat5e UTP GN-C5-KS-180-01 Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP GN-C6-KS-180-01 Keystone
Giganet Cat6 UTP GN-C6-KS-180-01 Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 GN-C6-FTP-KJ Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-005M 0.5m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-005M 0.5m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-01M 1m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-01M 1m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SFP-LC-12BLANK Optice Fibre Patch Panel
Giganet GN-SFP-LC-12BLANK Optice Fibre Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-02M 2m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-02M 2m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SFP-SC-12BLANK Optice Fibre Patch Panel
Giganet GN-SFP-SC-12BLANK Optice Fibre Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-03M 3m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-03M 3m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-05M 5m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-05M 5m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet SC-SC SM Duplex GN-DADPT-SC-SM Adapter
Giganet SC-SC SM Duplex GN-DADPT-SC-SM Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-DADPT-LC-SM Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-DADPT-SC-MM Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SWA-LT-SM-OS2-12C 12cor Fiber Optic Cable
Giganet GN-SWA-LT-SM-OS2-12C 12cor Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SWA-LT-SM-OS2-24C 24cor Fiber Optic Cable
Giganet GN-SWA-LT-SM-OS2-24C 24cor Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-LT-SM-OS2-48C in-Out 48core Fiber Optic Cable
Giganet GN-LT-SM-OS2-48C in-Out 48core Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SCLC-MM-OM3-03D Optical Fiber Patch Cord
Giganet GN-SCLC-MM-OM3-03D Optical Fiber Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-LT-MM-OM3-24C in-Out 24core Fiber Optic Cable
Giganet GN-LT-MM-OM3-24C in-Out 24core Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

GiganetGN-LCLC-MM-OM3-01D Optical Fiber Patch Cord
GiganetGN-LCLC-MM-OM3-01D Optical Fiber Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-VP-50 50Port Voice Patch Panel
Giganet GN-VP-50 50Port Voice Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-LT-MM-OM3-12C in-Out 12core Fiber Optic Cable
Giganet GN-LT-MM-OM3-12C in-Out 12core Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SWA-LT-MM-OM2-12C 12core Fiber Optic Cable
Giganet GN-SWA-LT-MM-OM2-12C 12core Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101