برندهای تجهیزات شبکه

زولتریکس Zoltrix فول FULL لول وان Level One آی بی سی IBC آلکاتل Alcatel متا الکترونیک Mata Electeronic دلتالینک Deltalink آی توتن I-TOTEN نارادا Narada سوپرمایکرو Supermicro اچ پی آر تی HPRT شایان مایکروسیمی Microsemi مستر کلاک Masterclock زایکسل Zyxel یوبیکویتی ubiquiti ال اس آی LSI شیائومی Xiaomi کنوویت Canovate جونیپر Juniper زد تی ای ZTE گیگانت GIGANET اچ پی HP فاراتل FARATEL انجنیوس EnGenius زنیت Zenith شیلد SHIELD آی بی ام IBM شهید قندی نت پلاس NETPLUS IRAN RACK اپل APPLE اچ پی آی HPI متفرقه no name نت لینک NetLink ادیمکس EDiMAX ای بی بی ABB ال اس LS کریو Kerio کنبوتونگ Kenbotong آی پی کام IP-COM هوآوی Huawei برندرکس Brand-Rex سودن Suden ایزی کست Easy Cast های گین Hi GAIN اس سی دی SCD پلی کام Polycom اسپاد ESPOD اینتل INTEL ماهان mahan اسمارت SMART وی نت Vnet ویوتک Vivotek گیگاست Gigaset سیسکو CISCO سایوتک sayotech کیولاجیک Qlogic جی نت G-net ایرانسل Irancell دیتاشین DataSheen پاناسونیک Panasonic پانوراما Panorama ترندنت Trendnet اچ پی آسیا HPAsia اچ پی پرو HP Pro تاینت Tainet آر اند ام R&M سی اس بی CSB ایستا ال تی اس LTS کی نتKNET موست MOCET گلدمیراکل Gold Miracle آی تک I-TAK لینک سیس Linksys کرنیکس Korenix یونیکام Unicom رستر بلو Raster Blue میکروتیک Mikrotik آلجا ALJA ویتک Vtech زایکو ZYCOO تری ام 3M کیونپ Qnap اپتما OPTOMA دراکا Draka نیوراک NewRock سنگوما Sangoma دت وایلر Datwyler تی بی آر TBR فنويل Fanvil بافو BAFO اکسیس Axis فلت پک Flat Pack سیگیت seagate ان ای سی NEC یورک URACK کی گارد KGuard دین استار Dinstar اوریکو Orico سیمتون SIMTON کورتک Cortech نایک ویژن Nikvision لوتوس LOTUS جی دبلیو سکو GWSecu آر دی اس RDS فورتی نت Fortinet سامسونگ SAMSUNG دلتا DELTA تلبس Tellabs سپهر لیگوویو LigoWave هاینیکس Hynix توربو چیپ Turbo Chip سنز دیجیتال Sans Digital پی بی ان PBN نت گیر Netgear دل DELL تی کی اف TKF نزتک Naztech یونی ویو uniview ورتینا Vertina اسکاتین S-Catin سوپیتا Soupita کی نت پلاس Knet Plus کواله نت Qualenet بلدن BELDEN ایسوس ASUS سی تی سی CTC تری دی لینک 3D-Link ویوکام Wavecom سولارویندز Solarwinds یوکی نت YUKI-NET دیجیوم Digium آی تس ITAS پیشتازان نت سی پی پلاس CP Plus بروکید Brocade گرند استریم GrandStream اگزیم پاور EXIMPOWER ژوان JUAN آکووکس Akuvox کی دی تیKDT شیماتسو Shimatsu اچ پی ای HPE سانکس sunnex اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK پروسند Proscend تندا Tenda سایبر دیتا CyberData سایتکام SITECOM اکوئیپ equip آرک ARC هایک ویژن HikVision توتولینک Totolink هیوندای HYUNDAI دانوب Danub ای پی سی APC چترا Chatra مدیا رک media rack تیلاین TLine ولتامکس VoltaMax اپن وکس OpenVox آلفافونت Alfafonet پلاستیم Plastim دی اس ای DSE اسنوم SNOM واتسون Watson آر تی ایکس RTX زیمنس Siemens پلنتPLANET اکسین OXIN فرانت Faranet الگونت Lgonet 2ان 2N فاران FARAN سانت SUNET میکروون MikroWAN آی رک iRACK کروشیال CRUCIAL نکسوس Nexus نت پاور Net Power های واچ HighWatch سان Sun تی بی اس TBS میکروتک Microtek داهوا Dahua ای ام پی AMP گرین Green ازتک Aztech میموسا Mimosa تایگر Tiger ژاکو ZHACO شاتل Shuttle وایز WIS نانیا Nanya وسترن دیجیتال western digital ای دیتا Adata یو تل U.TEL نگزنس Nexans توس فلکس Toosflex آوایا AVAYA یونیدن Uniden برایت ویژن Brightvision لئونی Leoni هایویژن Hivision امگا Omega تی پی لینک TP-Link ودافون Vodafone اتکام Atcom لانگ Long اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi هلوکیبل HELUKABEL دری تک Draytek اینمار ست inmarsat پایا سیستم Paya System یالینک Yealink لئوپارد LEOPARD اشنایدر Schneider ریلانگ Relong لگراند Legrand دی لینک D-Link

قیمت تجهیزات شبکه گیگانت GIGANET

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Giganet GN-C5X4-UTP-LSOH 305m Network Cable
Giganet GN-C5X4-UTP-LSOH 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-C6X4-UTP-LSOH 305m Network Cable
Giganet GN-C6X4-UTP-LSOH 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-C6X4-SFTP-LSOH 305m Network Cable
Giganet GN-C6X4-SFTP-LSOH 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-C6X4-SFTP-LSOH outdoor 305m Network Cable
Giganet GN-C6X4-SFTP-LSOH outdoor 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-C6A-FFTP-LSOH 305m Network Cable
Giganet GN-C6A-FFTP-LSOH 305m Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

GIGANET GN-C5-PP-24 Cat5 UTP 24 Port Patch Panel
GIGANET GN-C5-PP-24 Cat5 UTP 24 Port Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

GIGANET GN-C6-PP-24 Cat6 UTP 24 Port Patch Panel
GIGANET GN-C6-PP-24 Cat6 UTP 24 Port Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

GIGANET GN-C6A-FTP-PP-24 Cat6a FTP 24 Port Patch Panel
GIGANET GN-C6A-FTP-PP-24 Cat6a FTP 24 Port Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet 45x45 GN-45X45-KS 2 Port Face Plate

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet 86x86 GN-B86 Back Box

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat5e UTP GN-C5-KS-180-01 Keystone
Giganet Cat5e UTP GN-C5-KS-180-01 Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP GN-C6-KS-180-01 Keystone
Giganet Cat6 UTP GN-C6-KS-180-01 Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 GN-C6-FTP-KJ Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-005M 0.5m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-005M 0.5m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-01M 1m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-01M 1m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SFP-LC-12BLANK Optice Fibre Patch Panel
Giganet GN-SFP-LC-12BLANK Optice Fibre Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-02M 2m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-02M 2m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SFP-SC-12BLANK Optice Fibre Patch Panel
Giganet GN-SFP-SC-12BLANK Optice Fibre Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-03M 3m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-03M 3m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-05M 5m Patch Cord
Giganet Cat6 UTP LSZH GN-C6-PC-05M 5m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet SC-SC SM Duplex GN-DADPT-SC-SM Adapter
Giganet SC-SC SM Duplex GN-DADPT-SC-SM Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-DADPT-LC-SM Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-DADPT-SC-MM Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SWA-LT-SM-OS2-12C 12cor Fiber Optic Cable
Giganet GN-SWA-LT-SM-OS2-12C 12cor Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SWA-LT-SM-OS2-24C 24cor Fiber Optic Cable
Giganet GN-SWA-LT-SM-OS2-24C 24cor Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-LT-SM-OS2-48C in-Out 48core Fiber Optic Cable
Giganet GN-LT-SM-OS2-48C in-Out 48core Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SCLC-MM-OM3-03D Optical Fiber Patch Cord
Giganet GN-SCLC-MM-OM3-03D Optical Fiber Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-LT-MM-OM3-24C in-Out 24core Fiber Optic Cable
Giganet GN-LT-MM-OM3-24C in-Out 24core Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

GiganetGN-LCLC-MM-OM3-01D Optical Fiber Patch Cord
GiganetGN-LCLC-MM-OM3-01D Optical Fiber Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-VP-50 50Port Voice Patch Panel
Giganet GN-VP-50 50Port Voice Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-LT-MM-OM3-12C in-Out 12core Fiber Optic Cable
Giganet GN-LT-MM-OM3-12C in-Out 12core Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Giganet GN-SWA-LT-MM-OM2-12C 12core Fiber Optic Cable
Giganet GN-SWA-LT-MM-OM2-12C 12core Fiber Optic Cable

قیمت از:

قیمت تا:

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100