برندهای تجهیزات شبکه

دری تک Draytek گرند استریم GrandStream اکسین OXIN دت وایلر Datwyler کی گارد KGuard ایستا شیماتسو Shimatsu آکووکس Akuvox سنگوما Sangoma تی کی اف TKF پایا سیستم Paya System اسنوم SNOM جی دبلیو سکو GWSecu تاینت Tainet لانگ Long مایکروسیمی Microsemi شایان یورک URACK اچ پی آر تی HPRT میکروون MikroWAN اینمار ست inmarsat وایز WIS کریو Kerio کروشیال CRUCIAL فورتی نت Fortinet سایوتک sayotech زولتریکس Zoltrix گلدمیراکل Gold Miracle متا الکترونیک Mata Electeronic سوپیتا Soupita آی توتن I-TOTEN دی اس ای DSE الگونت Lgonet IRAN RACK سیمتون SIMTON آی رک iRACK کورتک Cortech وسترن دیجیتال western digital داهوا Dahua ویتک Vtech اسمارت SMART تندا Tenda اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK آی تک I-TAK ال اس LS مستر کلاک Masterclock ویوکام Wavecom دل DELL دراکا Draka دلتالینک Deltalink پانوراما Panorama سانت SUNET آرک ARC لیگوویو LigoWave ترندنت Trendnet مدیا رک media rack پاناسونیک Panasonic توس فلکس Toosflex نت پلاس NETPLUS فرانت Faranet پروسند Proscend جونیپر Juniper سانکس sunnex لئوپارد LEOPARD فنويل Fanvil یو تل U.TEL اپل APPLE زایکو ZYCOO های واچ HighWatch اتکام Atcom جی نت G-net ایرانسل Irancell ای پی سی APC اسپاد ESPOD تی پی لینک TP-Link کی نتKNET برایت ویژن Brightvision کرنیکس Korenix آلجا ALJA کی دی تیKDT سایتکام SITECOM فول FULL سی پی پلاس CP Plus نت گیر Netgear سی اس بی CSB آی پی کام IP-COM پیشتازان نت سپهر اپن وکس OpenVox لول وان Level One یوبیکویتی ubiquiti فاراتل FARATEL ال تی اس LTS سایبر دیتا CyberData تیلاین TLine دانوب Danub سودن Suden سیسکو CISCO آی بی ام IBM اچ پی آی HPI نایک ویژن Nikvision یونیکام Unicom آر اند ام R&M سان Sun چترا Chatra اچ پی HP متفرقه no name ای بی بی ABB اپتما OPTOMA لئونی Leoni ریلانگ Relong ازتک Aztech پلاستیم Plastim ولتامکس VoltaMax زد تی ای ZTE آی بی سی IBC دی لینک D-Link ای دیتا Adata ودافون Vodafone فلت پک Flat Pack موست MOCET فاران FARAN بافو BAFO اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi اینتل INTEL وی نت Vnet بلووان Blueone هلوکیبل HELUKABEL آی تس ITAS 2ان 2N هاینیکس Hynix پلنتPLANET سیگیت seagate نزتک Naztech گیگانت GIGANET هوآوی Huawei ژوان JUAN ورتینا Vertina سوپرمایکرو Supermicro لینک سیس Linksys کی نت پلاس Knet Plus آلکاتل Alcatel توتولینک Totolink کنبوتونگ Kenbotong میکروتیک Mikrotik اوریکو Orico دیتاشین DataSheen نگزنس Nexans کواله نت Qualenet پلی کام Polycom سنز دیجیتال Sans Digital یوکی نت YUKI-NET هیوندای HYUNDAI ماهان mahan یونی ویو uniview آوایا AVAYA ژاکو ZHACO شهید قندی شیلد SHIELD میکروتک Microtek زایکسل Zyxel برندرکس Brand-Rex بلدن BELDEN زیمنس Siemens نانیا Nanya شیائومی Xiaomi ایزی کست Easy Cast کنوویت Canovate تی بی آر TBR پی بی ان PBN ال اس آی LSI دلتا DELTA تری دی لینک 3D-Link توربو چیپ Turbo Chip هایک ویژن HikVision لگراند Legrand امگا Omega تی بی اس TBS نت لینک NetLink لوتوس LOTUS زنیت Zenith تایگر Tiger آر تی ایکس RTX کیولاجیک Qlogic کیونپ Qnap ایسوس ASUS تری ام 3M اس سی دی SCD اسکاتین S-Catin نکسوس Nexus نیوراک NewRock گرین Green دیجیوم Digium های گین Hi GAIN یالینک Yealink آر دی اس RDS سی تی سی CTC اکسیس Axis ای ام پی AMP آلفافونت Alfafonet سولارویندز Solarwinds اچ پی ای HPE ویوتک Vivotek اشنایدر Schneider میموسا Mimosa بروکید Brocade تلبس Tellabs هایویژن Hivision انجنیوس EnGenius ادیمکس EDiMAX اکوئیپ equip اگزیم پاور EXIMPOWER نارادا Narada شاتل Shuttle دین استار Dinstar اچ پی آسیا HPAsia نت پاور Net Power سامسونگ SAMSUNG اچ پی پرو HP Pro واتسون Watson رستر بلو Raster Blue

قیمت تجهیزات شبکه نگزنس Nexans

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Nexans Cat6 1m Patch Cord

قیمت از: 5,800

قیمت تا: 5,800

Nexans Cat6 3m Patch Cord

قیمت از: 9,300

قیمت تا: 9,300

Nexans 12Core SM Armord out Optical Fibre Cable
Nexans 12Core SM Armord out Optical Fibre Cable

قیمت از: 4,000

قیمت تا: 4,700

Nexans SC-LC N123.4CLY2 2m Single Mode Duplex Patch Cord
Nexans SC-LC N123.4CLY2 2m Single Mode Duplex Patch Cord

قیمت از: 27,000

قیمت تا: 27,000

Nexans Cat7a SFTP N100.371 Network Cable
Nexans Cat7a SFTP N100.371 Network Cable

قیمت از: 4,150,000

قیمت تا: 4,150,000

Nexans UT 12x OS2 LSZH N164.225 LANmark-OF Optical Fibre Cable
Nexans UT 12x OS2 LSZH N164.225 LANmark-OF Optical Fibre Cable

قیمت از: 4,700

قیمت تا: 4,700

Nexans Cat6 U-UTP N100.604 Network Cable
Nexans Cat6 U-UTP N100.604 Network Cable

قیمت از: 42,000

قیمت تا: 42,000

Nexans LC-LC N123.4LLY2 2m Patch Cord

قیمت از: 28,000

قیمت تا: 28,000

Nexans N102.117 Patch Guides Panels
Nexans N102.117 Patch Guides Panels

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 UTP 24 Port Patch Panel
Nexans Cat6 UTP 24 Port Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N521.661 Modular Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6a N420-666G Shielded Keystone
Nexans Cat6a N420-666G Shielded Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5e UTP Keystone Jack
Nexans Cat5e UTP Keystone Jack

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 UTP Keystone
Nexans Cat6 UTP Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N102.462 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N102.462 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N205.630 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N205.630 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N205.120 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N205.120 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N890.021 Fusion Splice Heat Shrink
Nexans N890.021 Fusion Splice Heat Shrink

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N521.630 Modular Distribution Box
Nexans N521.630 Modular Distribution Box

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N890.095 Splicing Heatshrink

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N890.097 Snap-In Sliding Black
Nexans N890.097 Snap-In Sliding Black

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N890.096 Splicing Heatshrink

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N420.66A Snap-In Connector
Nexans N420.66A Snap-In Connector

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N205.611 Duplex LC Multimode Adaptor

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 N420.660 UnShield Keystone
Nexans Cat6 N420.660 UnShield Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat7A N420-735 Keystone
Nexans Cat7A N420-735 Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5E N420-550 Snap-in

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 N420-666 Keystone
Nexans Cat6 N420-666 Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N423.540N 45 Degree Mounting Hardware

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N200.050 Cover Plate

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N420.567 Cable Punch Tool
Nexans N420.567 Cable Punch Tool

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans LC-LC Duplex SM N205.621 Optic Fibre Adapter
Nexans LC-LC Duplex SM N205.621 Optic Fibre Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N205.614 Duplex SC Multimode Adaptor

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N200.116 Surface Mount Box
Nexans N200.116 Surface Mount Box

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans UC 12xSM 9-125 N164.185 Optical Fibre Cable
Nexans UC 12xSM 9-125 N164.185 Optical Fibre Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Single Mode Duplex SC-SC N123.4CCY2 2m Optical Fibre Patch Cord
Nexans Single Mode Duplex SC-SC N123.4CCY2 2m Optical Fibre Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Multi Mode Duplex SC-SC N123.2CCO2 2m Optical Fibre Patch Cord
Nexans Multi Mode Duplex SC-SC N123.2CCO2 2m Optical Fibre Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 U-UTP 305m N100.607 Network Cable
Nexans Cat6 U-UTP 305m N100.607 Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5E 3m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans UC 12x MM OM2 N162.185 Optical Fibre Cable
Nexans UC 12x MM OM2 N162.185 Optical Fibre Cable

قیمت از:

قیمت تا:

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100