برندهای تجهیزات شبکه

سوپیتا Soupita ای ام پی AMP لگراند Legrand سنز دیجیتال Sans Digital آر دی اس RDS هوآوی Huawei ویوکام Wavecom زنیت Zenith گرند استریم GrandStream زد تی ای ZTE نت لینک NetLink یالینک Yealink یونیکام Unicom تندا Tenda آی پی کام IP-COM سانکس sunnex آرک ARC نزتک Naztech شیلد SHIELD الگونت Lgonet میکروتک Microtek اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi دیتاشین DataSheen یوبیکویتی ubiquiti نت پلاس NETPLUS گلدمیراکل Gold Miracle آی رک iRACK اسکاتین S-Catin سی تی سی CTC سنگوما Sangoma کریو Kerio ایسوس ASUS ان ای سی NEC تری ام 3M هایویژن Hivision داهوا Dahua مدیا رک media rack تی پی لینک TP-Link ودافون Vodafone کرنیکس Korenix اشنایدر Schneider تیلاین TLine پیشتازان نت موست MOCET هلوکیبل HELUKABEL لئوپارد LEOPARD اسمارت SMART شهید قندی دلتالینک Deltalink زایکسل Zyxel سایتکام SITECOM زایکو ZYCOO ال اس آی LSI آی تک I-TAK کنبوتونگ Kenbotong ایزی کست Easy Cast سیگیت seagate اچ پی HP سایوتک sayotech ایستا IRAN RACK سی اس بی CSB دراکا Draka اسنوم SNOM دی لینک D-Link پلنتPLANET واتسون Watson کروشیال CRUCIAL مستر کلاک Masterclock متا الکترونیک Mata Electeronic شایان اتکام Atcom اینمار ست inmarsat فول FULL سانت SUNET ولتامکس VoltaMax ازتک Aztech پی بی ان PBN پانوراما Panorama یو تل U.TEL آلجا ALJA ترندنت Trendnet توربو چیپ Turbo Chip کی نت پلاس Knet Plus ال اس LS تلبس Tellabs آکووکس Akuvox زولتریکس Zoltrix بلدن BELDEN اچ پی آی HPI سامسونگ SAMSUNG کی گارد KGuard های گین Hi GAIN اچ پی پرو HP Pro سایبر دیتا CyberData میکروتیک Mikrotik فلت پک Flat Pack دلتا DELTA هایک ویژن HikVision لوتوس LOTUS آی توتن I-TOTEN اپل APPLE دل DELL لانگ Long یورک URACK پلاستیم Plastim دین استار Dinstar سپهر لول وان Level One اچ پی آر تی HPRT ورتینا Vertina یونی ویو uniview کنوویت Canovate وی نت Vnet ریلانگ Relong دیجیوم Digium جونیپر Juniper 2ان 2N تاینت Tainet شیماتسو Shimatsu انجنیوس EnGenius پایا سیستم Paya System اینتل INTEL تی بی اس TBS فرانت Faranet آلکاتل Alcatel دری تک Draytek نانیا Nanya لئونی Leoni هیوندای HYUNDAI سولارویندز Solarwinds کواله نت Qualenet وسترن دیجیتال western digital هاینیکس Hynix آی بی سی IBC تی بی آر TBR برایت ویژن Brightvision تری دی لینک 3D-Link اوریکو Orico یونیدن Uniden جی نت G-net اسپاد ESPOD کیونپ Qnap آوایا AVAYA بروکید Brocade فنويل Fanvil میکروون MikroWAN ویوتک Vivotek چترا Chatra تایگر Tiger کی دی تیKDT دی اس ای DSE آر تی ایکس RTX تی کی اف TKF جی دبلیو سکو GWSecu اچ پی ای HPE بافو BAFO اگزیم پاور EXIMPOWER فاران FARAN اپتما OPTOMA ویتک Vtech پروسند Proscend متفرقه no name نگزنس Nexans اکوئیپ equip های واچ HighWatch گرین Green اکسین OXIN لیگوویو LigoWave پاناسونیک Panasonic نارادا Narada دانوب Danub ادیمکس EDiMAX ای پی سی APC برندرکس Brand-Rex میموسا Mimosa سیمتون SIMTON سوپرمایکرو Supermicro رستر بلو Raster Blue مایکروسیمی Microsemi نایک ویژن Nikvision امگا Omega ایرانسل Irancell گیگانت GIGANET ال تی اس LTS فورتی نت Fortinet آلفافونت Alfafonet اس سی دی SCD وایز WIS نت پاور Net Power سیسکو CISCO دت وایلر Datwyler یوکی نت YUKI-NET پلی کام Polycom لینک سیس Linksys اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK ای بی بی ABB ای دیتا Adata سی پی پلاس CP Plus کیولاجیک Qlogic آی تس ITAS ژوان JUAN سودن Suden کی نتKNET آی بی ام IBM فاراتل FARATEL آر اند ام R&M نیوراک NewRock کورتک Cortech اکسیس Axis اپن وکس OpenVox توس فلکس Toosflex نت گیر Netgear نکسوس Nexus ژاکو ZHACO سان Sun شیائومی Xiaomi شاتل Shuttle توتولینک Totolink زیمنس Siemens ماهان mahan اچ پی آسیا HPAsia

قیمت تجهیزات شبکه نگزنس Nexans

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Nexans N102.117 Patch Guides Panels
Nexans N102.117 Patch Guides Panels

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 UTP 24 Port Patch Panel
Nexans Cat6 UTP 24 Port Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N521.661 Modular Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6a N420-666G Shielded Keystone
Nexans Cat6a N420-666G Shielded Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5e UTP Keystone Jack
Nexans Cat5e UTP Keystone Jack

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 UTP Keystone
Nexans Cat6 UTP Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N102.462 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N102.462 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N205.630 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N205.630 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N205.120 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N205.120 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N890.021 Fusion Splice Heat Shrink
Nexans N890.021 Fusion Splice Heat Shrink

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N521.630 Modular Distribution Box
Nexans N521.630 Modular Distribution Box

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N890.095 Splicing Heatshrink

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N890.097 Snap-In Sliding Black
Nexans N890.097 Snap-In Sliding Black

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N890.096 Splicing Heatshrink

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N420.66A Snap-In Connector
Nexans N420.66A Snap-In Connector

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N205.611 Duplex LC Multimode Adaptor

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 N420.660 UnShield Keystone
Nexans Cat6 N420.660 UnShield Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat7A N420-735 Keystone
Nexans Cat7A N420-735 Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5E N420-550 Snap-in

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 N420-666 Keystone
Nexans Cat6 N420-666 Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N423.540N 45 Degree Mounting Hardware

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N200.050 Cover Plate

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N420.567 Cable Punch Tool
Nexans N420.567 Cable Punch Tool

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans LC-LC Duplex SM N205.621 Optic Fibre Adapter
Nexans LC-LC Duplex SM N205.621 Optic Fibre Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N205.614 Duplex SC Multimode Adaptor

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N200.116 Surface Mount Box
Nexans N200.116 Surface Mount Box

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans 12Core SM Armord out Optical Fibre Cable
Nexans 12Core SM Armord out Optical Fibre Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans UC 12xSM 9-125 N164.185 Optical Fibre Cable
Nexans UC 12xSM 9-125 N164.185 Optical Fibre Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Single Mode Duplex SC-SC N123.4CCY2 2m Optical Fibre Patch Cord
Nexans Single Mode Duplex SC-SC N123.4CCY2 2m Optical Fibre Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Multi Mode Duplex SC-SC N123.2CCO2 2m Optical Fibre Patch Cord
Nexans Multi Mode Duplex SC-SC N123.2CCO2 2m Optical Fibre Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 U-UTP 305m N100.607 Network Cable
Nexans Cat6 U-UTP 305m N100.607 Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5E 3m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans UC 12x MM OM2 N162.185 Optical Fibre Cable
Nexans UC 12x MM OM2 N162.185 Optical Fibre Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans LC-LC N123.2LLO2 2m Multi Mode Duplex Patch Cord
Nexans LC-LC N123.2LLO2 2m Multi Mode Duplex Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans SC-SC N123.2CCO2 5m Multi Mode Duplex Patch Cord
Nexans SC-SC N123.2CCO2 5m Multi Mode Duplex Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5E 1m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 5m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans SC-LC N123.2CLO2 2m Multi Mode Duplex Patch Cord
Nexans SC-LC N123.2CLO2 2m Multi Mode Duplex Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5E 2m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 U-UTP N100.604 Network Cable
Nexans Cat6 U-UTP N100.604 Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 104-87147101