برندهای تجهیزات شبکه

دیجیوم Digium آی بی ام IBM گلدمیراکل Gold Miracle دلتالینک Deltalink اکسیس Axis شهید قندی های گین Hi GAIN ژوان JUAN کواله نت Qualenet دیتاشین DataSheen ایستا ایرانسل Irancell ال اس آی LSI تی بی اس TBS IRAN RACK لول وان Level One کی گارد KGuard سوپرمایکرو Supermicro متفرقه no name ترندنت Trendnet نزتک Naztech کنبوتونگ Kenbotong متا الکترونیک Mata Electeronic یورک URACK اپل APPLE ال تی اس LTS لئوپارد LEOPARD اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK آی بی سی IBC لوتوس LOTUS اسکاتین S-Catin اپتما OPTOMA ماهان mahan نگزنس Nexans پروسند Proscend نت گیر Netgear ایزی کست Easy Cast زنیت Zenith نت پاور Net Power اسنوم SNOM دلتا DELTA ریلانگ Relong هیوندای HYUNDAI اچ پی HP گرند استریم GrandStream دی اس ای DSE تایگر Tiger جی نت G-net اینمار ست inmarsat رستر بلو Raster Blue گرین Green واتسون Watson نت لینک NetLink میکروتیک Mikrotik اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi سنگوما Sangoma اس سی دی SCD دل DELL اپن وکس OpenVox میکروون MikroWAN اسمارت SMART امگا Omega دین استار Dinstar ولتامکس VoltaMax لینک سیس Linksys برندرکس Brand-Rex توتولینک Totolink نایک ویژن Nikvision انجنیوس EnGenius سایوتک sayotech زایکسل Zyxel تلبس Tellabs ویتک Vtech هایویژن Hivision آلکاتل Alcatel یالینک Yealink الگونت Lgonet سانت SUNET مایکروسیمی Microsemi تی پی لینک TP-Link آی تک I-TAK بلدن BELDEN آر تی ایکس RTX سوپیتا Soupita ال اس LS اگزیم پاور EXIMPOWER ای دیتا Adata اتکام Atcom کی نت پلاس Knet Plus 2ان 2N ازتک Aztech آی تس ITAS تیلاین TLine آر اند ام R&M یونی ویو uniview ادیمکس EDiMAX پی بی ان PBN آلجا ALJA بروکید Brocade آر دی اس RDS سیسکو CISCO شیلد SHIELD زایکو ZYCOO دانوب Danub چترا Chatra اکسین OXIN بافو BAFO سایبر دیتا CyberData تری ام 3M گیگانت GIGANET لیگوویو LigoWave سیگیت seagate برایت ویژن Brightvision توس فلکس Toosflex ان ای سی NEC سانکس sunnex آلفافونت Alfafonet پایا سیستم Paya System اوریکو Orico فول FULL پلاستیم Plastim ودافون Vodafone نانیا Nanya ایسوس ASUS ای ام پی AMP یو تل U.TEL سایتکام SITECOM نت پلاس NETPLUS هوآوی Huawei جونیپر Juniper سولارویندز Solarwinds اچ پی ای HPE نکسوس Nexus لانگ Long مدیا رک media rack موست MOCET آی رک iRACK کنوویت Canovate تاینت Tainet دت وایلر Datwyler کیولاجیک Qlogic ویوتک Vivotek تی بی آر TBR پیشتازان نت یوبیکویتی ubiquiti گیگاست Gigaset سنز دیجیتال Sans Digital اچ پی پرو HP Pro آی پی کام IP-COM سی پی پلاس CP Plus زد تی ای ZTE فرانت Faranet فلت پک Flat Pack کروشیال CRUCIAL وی نت Vnet تی کی اف TKF اشنایدر Schneider دراکا Draka شیماتسو Shimatsu کریو Kerio اسپاد ESPOD شاتل Shuttle لگراند Legrand آرک ARC اینتل INTEL نیوراک NewRock آوایا AVAYA نارادا Narada سامسونگ SAMSUNG سی تی سی CTC کی دی تیKDT کورتک Cortech شایان توربو چیپ Turbo Chip میموسا Mimosa یوکی نت YUKI-NET اچ پی آی HPI داهوا Dahua سیمتون SIMTON سان Sun زولتریکس Zoltrix تندا Tenda وسترن دیجیتال western digital یونیدن Uniden لئونی Leoni فاراتل FARATEL پلنتPLANET ای بی بی ABB ویوکام Wavecom هلوکیبل HELUKABEL های واچ HighWatch هایک ویژن HikVision یونیکام Unicom آکووکس Akuvox دری تک Draytek وایز WIS هاینیکس Hynix جی دبلیو سکو GWSecu سودن Suden پاناسونیک Panasonic کرنیکس Korenix شیائومی Xiaomi اچ پی آسیا HPAsia پلی کام Polycom اچ پی آر تی HPRT میکروتک Microtek دی لینک D-Link زیمنس Siemens آی توتن I-TOTEN کی نتKNET فنويل Fanvil ورتینا Vertina فورتی نت Fortinet فاران FARAN سپهر تری دی لینک 3D-Link ای پی سی APC پانوراما Panorama سی اس بی CSB ژاکو ZHACO مستر کلاک Masterclock اکوئیپ equip کیونپ Qnap

قیمت تجهیزات شبکه نگزنس Nexans

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Nexans N102.117 Patch Guides Panels
Nexans N102.117 Patch Guides Panels

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 UTP 24 Port Patch Panel
Nexans Cat6 UTP 24 Port Patch Panel

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N521.661 Modular Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6a N420-666G Shielded Keystone
Nexans Cat6a N420-666G Shielded Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5e UTP Keystone Jack
Nexans Cat5e UTP Keystone Jack

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 UTP Keystone
Nexans Cat6 UTP Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N102.462 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N102.462 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N205.630 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N205.630 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N205.120 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N205.120 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N890.021 Fusion Splice Heat Shrink
Nexans N890.021 Fusion Splice Heat Shrink

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N521.630 Modular Distribution Box
Nexans N521.630 Modular Distribution Box

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N890.095 Splicing Heatshrink

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N890.097 Snap-In Sliding Black
Nexans N890.097 Snap-In Sliding Black

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N890.096 Splicing Heatshrink

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N420.66A Snap-In Connector
Nexans N420.66A Snap-In Connector

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N205.611 Duplex LC Multimode Adaptor

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 N420.660 UnShield Keystone
Nexans Cat6 N420.660 UnShield Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat7A N420-735 Keystone
Nexans Cat7A N420-735 Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5E N420-550 Snap-in

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 N420-666 Keystone
Nexans Cat6 N420-666 Keystone

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N423.540N 45 Degree Mounting Hardware

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N200.050 Cover Plate

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N420.567 Cable Punch Tool
Nexans N420.567 Cable Punch Tool

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans LC-LC Duplex SM N205.621 Optic Fibre Adapter
Nexans LC-LC Duplex SM N205.621 Optic Fibre Adapter

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N205.614 Duplex SC Multimode Adaptor

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans N200.116 Surface Mount Box
Nexans N200.116 Surface Mount Box

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans 12Core SM Armord out Optical Fibre Cable
Nexans 12Core SM Armord out Optical Fibre Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans UC 12xSM 9-125 N164.185 Optical Fibre Cable
Nexans UC 12xSM 9-125 N164.185 Optical Fibre Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Single Mode Duplex SC-SC N123.4CCY2 2m Optical Fibre Patch Cord
Nexans Single Mode Duplex SC-SC N123.4CCY2 2m Optical Fibre Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Multi Mode Duplex SC-SC N123.2CCO2 2m Optical Fibre Patch Cord
Nexans Multi Mode Duplex SC-SC N123.2CCO2 2m Optical Fibre Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 U-UTP 305m N100.607 Network Cable
Nexans Cat6 U-UTP 305m N100.607 Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5E 3m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans UC 12x MM OM2 N162.185 Optical Fibre Cable
Nexans UC 12x MM OM2 N162.185 Optical Fibre Cable

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans LC-LC N123.2LLO2 2m Multi Mode Duplex Patch Cord
Nexans LC-LC N123.2LLO2 2m Multi Mode Duplex Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans SC-SC N123.2CCO2 5m Multi Mode Duplex Patch Cord
Nexans SC-SC N123.2CCO2 5m Multi Mode Duplex Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5E 1m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 5m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans SC-LC N123.2CLO2 2m Multi Mode Duplex Patch Cord
Nexans SC-LC N123.2CLO2 2m Multi Mode Duplex Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat5E 2m Patch Cord

قیمت از:

قیمت تا:

Nexans Cat6 U-UTP N100.604 Network Cable
Nexans Cat6 U-UTP N100.604 Network Cable

قیمت از:

قیمت تا:

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100