دانلود اپلیکیشن آی تی قیمت

الماس آسیا مشاوره،طراح و مجری شبکه های وایرلس wireless مبتنی بر تکنولوژیWIFI-WIMAX در سایت آی تی قیمت

خرید فروش سرور و سوئیچ شبکه

یوکی نت ارائه کننده تجهیزات پسیو شبکه

مهرگان شبکه آفاق طراحی ، اجرا، نظارت و نگهداری انواع شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

برندهای تجهیزات شبکه

ولتامکس VoltaMax اس سی دی SCD ایزی کست Easy Cast هاینیکس Hynix اشنايدر دی جی لینک Schneider DIGILINK آی رک iRACK سایبر دیتا CyberData اکسیس Axis سنز دیجیتال Sans Digital ای دیتا Adata دراکا Draka فول FULL اسمارت SMART تلبس Tellabs 2ان 2N آی پی کام IP-COM یوبیکویتی ubiquiti شیماتسو Shimatsu آر اند ام R&M سیسکو CISCO آرک ARC کی نت پلاس Knet Plus موست MOCET میکروتیک Mikrotik پروسند Proscend ای بی بی ABB آوایا AVAYA فنويل Fanvil هلوکیبل HELUKABEL نزتک Naztech اچ پی آسیا HPAsia اچ پی آی HPI تی کی اف TKF دانوب Danub شیائومی xiaomi سانکس sunnex فرانت Faranet نارادا Narada پلاستیم Plastim سوپیتا Soupita تایگر Tiger آی تک I-TAK ان جنیوس EnGenius یورک URACK ای ام پی AMP توس فلکس Toosflex نیوراک NewRock فاراتل FARATEL اسکاتین S-Catin واتسون Watson یالینک Yealink سامسونگ SAMSUNG شهید قندی سی اس بی CSB زد تی ای ZTE متفرقه no name لوتوس LOTUS دلتا DELTA گلدمیراکل Gold Miracle ال اس LS ترندنت Trendnet ژاکو ZHACO کی گارد KGuard پایا سیستم Paya System تاینت Tainet شیلد SHIELD هوآوی Huawei جونیپر Juniper های واچ HighWatch تری دی لینک 3D-Link شایان پاناسونیک Panasonic اچ پی HP ویوتک Vivotek آلجا ALJA گرند استریم GrandStream کیولاجیک Qlogic ورتینا Vertina ژوان JUAN لیگوویو LigoWave آر دی اس RDS لئونی Leoni زنیت Zenith داهوا Dahua نانیا Nanya دین استار Dinstar سانت SUNET هیوندای HYUNDAI اینمار ست inmarsat میکروتک Microtek وسترن دیجیتال western digital اپل APPLE جی دبلیو سکو GWSecu چترا Chatra لول وان Level One دت وایلر Datwyler برندرکس Brand-Rex اسپاد ESPOD نت پلاس NETPLUS رستر بلو Raster Blue آکووکس Akuvox نایک ویژن Nikvision نگزنس Nexans زولتریکس Zoltrix سی تی سی CTC زایکسل Zyxel تیلاین TLine ویدئو کیوب VideoCube وایز WIS نت لینک NetLink بافو BAFO تری ام 3M ماهان mahan یوکی نت YUKI-NET گیگانت GIGANET دی لینک D-Link IRAN RACK کروشیال CRUCIAL هایویژن Hivision دی اس ای DSE امگا Omega سیگیت seagate های گین Hi GAIN ادیمکس EDiMAX جی نت G-net یو تل U.TEL ای پی سی APC فلت پک Flat Pack ال اس آی LSI کنوویت Canovate کی دی تیKDT سپهر تندا Tenda میکروون MikroWAN کی نتKNET لینک سیس Linksys لانگ Long اوریکو Orico متا الکترونیک Mata Electeronic الگونت Lgonet یونی ویو uniview سنگوما Sangoma زایکو ZYCOO سایوتک sayotech سان Sun آی بی سی IBC اسنوم SNOM کرنیکس Korenix سی پی پلاس CP Plus فاران FARAN لئوپارد LEOPARD آی بی ام IBM گرین Green کنبوتونگ Kenbotong دل DELL اکوئیپ equip اچ پی ای HPE تی پی لینک TP-Link لگراند Legrand آلکاتل Alcatel سوپرمایکرو Supermicro دیتاشین DataSheen ریلانگ Relong اتکام Atcom توربو چیپ Turbo Chip کیونپ Qnap مایکروسیمی Microsemi زیمنس Siemens اپتما OPTOMA آی توتن I-TOTEN ایرانسل Irancell ایسوس ASUS کریو Kerio نکسوس Nexus اچ پی پرو HP Pro پلنتPLANET نت گیر Netgear مدیا رک media rack دیجیوم Digium سیمتون SIMTON سایتکام SITECOM کواله نت Qualenet نت پاور Net Power اشنایدر اکتاسی Schneider Actassi ودافون Vodafone آی تس ITAS یونیکام Unicom باگ BUG اگزیم پاور EXIMPOWER بلدن BELDEN برایت ویژن Brightvision سولارویندز Solarwinds توتولینک Totolink ایستا پانوراما Panorama دلتالینک Deltalink پی بی ان PBN ال تی اس LTS اینتل INTEL اکسین OXIN دری تک Draytek آر تی ایکس RTX هایک ویژن HikVision می موسا Mimosa اشنایدر Schneider پیشتازان نت

قیمت تجهیزات شبکه

تمامی قیمت ها به ریال می باشند

Sans Digital MS1UTB NAS Storage

قیمت از: 480,000

قیمت تا: 600,000

Hikvision DS-2CD2620F-IZ IP IR Bullet Camera

قیمت از: 8,180,000

قیمت تا: 9,660,000

Belden CAT5e 15m Patch Cable
Belden CAT5e 15m Patch Cable

قیمت از: 65,000

قیمت تا: 70,000

Belden CAT5e 3m Patch Cable
Belden CAT5e 3m Patch Cable

قیمت از: 24,600

قیمت تا: 40,000

Legrand Cat6 FTP 076565 Keystone

قیمت از: 150,000

قیمت تا: 240,000

Nexans N500.350 Voice Patch Panel

قیمت از: 350,000

قیمت تا: 350,000

Nexans N890.021 Fusion Splice Heat Shrink
Nexans N890.021 Fusion Splice Heat Shrink

قیمت از: 5,000

قیمت تا: 40,000

Nexans Cat5E 3m Patch Cord

قیمت از: 70,000

قیمت تا: 110,000

Nexans Cat5E 2m Patch Cord

قیمت از: 60,000

قیمت تا: 90,000

Nexans N11A-U1F020OK 2M Cat6a FTP Patch Cord
Nexans N11A-U1F020OK 2M Cat6a FTP Patch Cord

قیمت از: 175,000

قیمت تا: 250,000

Nexans N11A-U1F030OK 3m Cat6A FTP Patch Cord
Nexans N11A-U1F030OK 3m Cat6A FTP Patch Cord

قیمت از: 200,000

قیمت تا: 300,000

Nexans SC-LC N123.2CLO5 5m Multi Mode Duplex Fiber Optical Patch Cord
Nexans SC-LC N123.2CLO5 5m Multi Mode Duplex Fiber Optical Patch Cord

قیمت از: 300,000

قیمت تا: 300,000

Nexans 12Core SM Armord out Optical Fibre Cable
Nexans 12Core SM Armord out Optical Fibre Cable

قیمت از: 24,000

قیمت تا: 70,000

Nexans 24Core SM Armord out Optical Fibre Cable
Nexans 24Core SM Armord out Optical Fibre Cable

قیمت از: 45,000

قیمت تا: 90,000

Nexans N123.2CLO5 2LC-2LC Multi Mode Patch Cord
Nexans N123.2CLO5 2LC-2LC Multi Mode Patch Cord

قیمت از: 250,000

قیمت تا: 250,000

Nexans Cat6a FTP1m N11A-U1F010OK Patch Cord
Nexans Cat6a FTP1m N11A-U1F010OK Patch Cord

قیمت از: 150,000

قیمت تا: 200,000

Nexans N205.624 Duplex SC Adaptor Coupler
Nexans N205.624 Duplex SC Adaptor Coupler

قیمت از: 40,000

قیمت تا: 170,000

Nexans Cat6 UTP 1m N116.P1AO10 Patch Cord

قیمت از: 55,000

قیمت تا: 63,000

Belden Cat5 UTP Network Cable
Belden Cat5 UTP Network Cable

قیمت از: 1,000,000

قیمت تا: 1,300,000

Belden CAT6 2m Patch Cable
Belden CAT6 2m Patch Cable

قیمت از: 24,300

قیمت تا: 350,000

Nexans N102.117 Patch Guides Panels
Nexans N102.117 Patch Guides Panels

قیمت از: 350,000

قیمت تا: 640,000

Nexans Cat6 N420.660 UnShield Keystone
Nexans Cat6 N420.660 UnShield Keystone

قیمت از: 50,000

قیمت تا: 175,000

Nexans Single Mode Duplex SC-SC N123.4CCY2 2m Optical Fibre Patch Cord
Nexans Single Mode Duplex SC-SC N123.4CCY2 2m Optical Fibre Patch Cord

قیمت از: 230,000

قیمت تا: 1,050,000

Nexans Cat5E 1m Patch Cord

قیمت از: 50,000

قیمت تا: 77,000

Nexans Cat6 SFTP N100.635 500m Network Cable
Nexans Cat6 SFTP N100.635 500m Network Cable

قیمت از: 23,000

قیمت تا: 12,500,000

Nexans Cat5e U-UTP N100.517 Network Cable
Nexans Cat5e U-UTP N100.517 Network Cable

قیمت از: 3,350,000

قیمت تا: 3,965,000

RG59 Coaxial Cable

قیمت از: 9,000

قیمت تا: 20,000

RG59 Aluminum Cable

قیمت از: 7,000

قیمت تا: 10,000

Belden CAT6 20m Network Cable
Belden CAT6 20m Network Cable

قیمت از: 130,000

قیمت تا: 160,000

Belden CAT6 5m Patch Cable

قیمت از: 36,800

قیمت تا: 80,000

Belden CAT5e 1m Patch Cable
Belden CAT5e 1m Patch Cable

قیمت از: 14,000

قیمت تا: 35,000

Nexans Cat5e UTP Keystone Jack
Nexans Cat5e UTP Keystone Jack

قیمت از: 50,000

قیمت تا: 50,000

Nexans N205.630 Simplex SC MultiMode Connector
Nexans N205.630 Simplex SC MultiMode Connector

قیمت از: 65,000

قیمت تا: 65,000

Nexans N890.095 Splicing Heatshrink

قیمت از: 150,000

قیمت تا: 380,000

Nexans Cat6 N420-666 Keystone
Nexans Cat6 N420-666 Keystone

قیمت از: 50,000

قیمت تا: 160,000

Nexans N420.567 Cable Punch Tool
Nexans N420.567 Cable Punch Tool

قیمت از: 300,000

قیمت تا: 980,000

Nexans UC 12xSM 9-125 N164.185 Optical Fibre Cable
Nexans UC 12xSM 9-125 N164.185 Optical Fibre Cable

قیمت از: 27,000

قیمت تا: 70,000

قیمت Nexans Cat5 SFTP N100.630 Network Cable
قیمت Nexans Cat5 SFTP N100.630 Network Cable

قیمت از: 16,000

قیمت تا: 5,032,500

Nexan 8Core MM OM2 N162.023 Optic Fibre Cable
Nexan 8Core MM OM2 N162.023 Optic Fibre Cable

قیمت از: 47,000

قیمت تا: 62,000

Nexans SC MM 1m N123.5MCA Fiber Optic Pigtail
Nexans SC MM 1m N123.5MCA Fiber Optic Pigtail

قیمت از: 90,000

قیمت تا: 200,000

آی تی قیمت راهنمای خرید تجهیزات شبکه

 

بازار تجهیزات شبکه یکی از عرصه هایی است که همواره در حال تغییر و نوسان بوده و قیمت تجهیزات شبکه به صورت لحظه ای در حال تغییر می باشد.امروزه بسیاری از کاربران و فروشندگان به منظور خرید تجهیزات شبکه و یا فروش تجهیزات شبکه آنلاین به یک منبع و مرجع معتبر نیازمندند تا بتواند لیست قیمت تجهیزات شبکه را در اختیارشان گذاشته و همچنین مراکز فروش تجهیزات شبکه را به آنان معرفی نماید.

سایت آی تی قیمت علاوه بر معرفی تجهیزات شبکه به عنوان یک فروشگاه تجهیزات شبکه قلمداد می شود که علاوه بر عرضه انواع تجهیزات شبکه ، ارائه دهنده قیمت عمده تجهیزات شبکه می باشد و کاربران می توانند به جای جستجو در بازار و اتلاف وقت به صورت آنلاین و غیر حضوری از طریق این سایت به استعلام قیمت کالای مورد نظر خود بپردازند.

 لیست قیمت تجهیزات شبکه

 

این سایت علاوه بر ارائه قیمت تجهیزات شبکه ، شامل راهنمای خرید تجهیزات شبکه می باشد که این راهنمای خرید در بخش اخبار و فناوری سایت آی تی قیمت قابل مشاهده است و این امکان را برای کاربران فراهم می نماید که به طور کامل با تجهیزات شبکه آشنا شده و نکات لازم جهت خرید تجهیزات شبکه را دریابند.

سایت آی تی قیمت شامل انواع تجهیزات شبکه بوده به ارائه بدون واسطه قیمت لحظه ای تجهیزات شبکه در 24 ساعت شبانه روز می پردازد و امکان خرید تجهیزات شبکه با گارانتی اصلی و قیمت دست اول را برای تمامی کاربران این سایت فراهم می آورد و به عنوان جدیدترین ، بهترین و سریع ترین ایده ممکن جهت خرید تجهیزات شبکه به حساب می آید.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 111-87147107