قیمت مودم ADSL | روتر زیمنس Siemens

تمامی قیمت ها به تومان می باشند

Siemens Desktop-S3118-A210 Modem
Siemens Desktop-S3118-A210 Modem

قیمت از:

قیمت تا:

Siemens ULAF-STU Modem

قیمت از:

قیمت تا:

Siemens ULAF-BSTU Modem

قیمت از:

قیمت تا:

مناسب ترین برند مودم و روتر زیمنس Siemens

بسیاری از کاربران برای اتصال به اینترنت از مودم هایی استفاده می کنند که نقش روتر زیمنس Siemens (مسیریاب) را نیز به صورت ترکیبی ایفا می کند. روتر یا مسیریاب زیمنس Siemens ، اینترنت را بین دستگاه های مختلف به اشتراک می گذارد. مودم زیمنس با سرویس دهنده اینترنت (ISP) ارتباط برقرار می کند و از طریق آن اینترنت را به شما می رساند. برخی از مودم ها یک جعبه هستند که هردو عمل فوق یعنی مسیریابی و کارهای مربوط به اتصال اینترنت را انجام می دهند که مودم روتر نامیده می شوند. برای خرید مودم روتر بهتر است سراغ برندهای شناخته شده تر رفت. این روزها شرکت های زیادی ارائه دهنده انواع مودم‌ های پرتابل و بی سیم هستند که اینترنت 3G و 4G را برای کاربرانشان فراهم می ‌کنند.امروزه شرکت زیمنس در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی و نورپردازی و...حریق فعالیت می‌کند و در ساخت تجهیزات شبکه امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و از برندهای خوب موجود در بازار است.

خرید بهینه مودم و روتر توسط آی تی قیمت

آی تی قیمت مرجع تخصصی قیمت انواع تجهیزات شبکه از جمله مودم و روترزیمنس Siemens  در بازار است. اطلاع از قیمت به روز انواع مودم و روترهای موجود در بازار به صورت اینترنتی از زمان و هزینه شما می کاهد و حتی موجب خرید مطلوبتری برای شما خواهد شد، چرا که سایت آی تی قیمت مشخصات کالاها و مقایسه ی کیفیت آن ها را به صورت آنی و لحظه ای در اختیار شما قرار خواهد داد. خرید اینترنتی مودم و روترزیمنس فرصتی مناسب برای شماست تا از بهترین و مناسب ترین قیمت محصولات مودم و روتر زیمنس اطلاع داشته باشید.

به دلیل بازدید گسترده فروشندگان این محصولات از سایت آی تی قیمت، فروشندگان مشتاق اند تا از طریق سایت آی تی قیمت با خریداران در ارتباط باشند چرا که این سایت به صورت تمام وقت قیمت به روز این کالاها را به همراه اطلاعات کامل مودم وروتر زیمنس در اختیار کاربران قرار داده و به آنها کمک می نماید با قیمت ارزان و با کیفیت مناسب این کالاها را از فروشندگان خریداری نمایند.

بنابراین جهت کاهش اتلاف وقت و خریدی بهینه و کسب اطلاعات کافی برای خرید مودم و روتر زیمنس، به سایت آی تی قیمت مراجعه کنید و از تسهیلات آن بدون حمل و نقل و جستجو و خستگی بهره مند شوید. اطلاع از قیمت به روز کالاها و لیست قیمت مودم و روتر زیمنس موجب رضایت کافی شما از خریدتان خواهد شد. برای خرید مودم و روتر زیمنس با مناسب ترین قیمت سایت آی تی قیمت با شماست.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100