خیریه حضرت ابوالفضل

ثبت کریمخان ثبت برند ثبت انواع شرکت و اخذ جواز تاسیس

تونر کارتریج چیست و نحوه نگهداری آن چگونه است ؟

اخبارگوناگون

تونر کارتریج چیست؟

تونر در واقع منبع تامین رنگ در چاپگرها می باشد.در این مطلب آی تی قیمت نحوه نگهداری از تونر را در اختیار شما قرار می دهد.تونرهای پودری دارای فشردگی بالا و غلظت زیاد است و در شارژ کارتریج پرینترهای لیزری رنگی و سیاه و سفید مورد استفاده قرار می گیرد.باید این نکته را مورد توجه قرار دهید که هرچه ذرات تشکیل دهنده پودر تونر ریزتر باشند پروسه چاپ با کیفیت بالاتری صورت می پذیرد.

 

تونر کارتریج چیست و نحوه نگهداری آن چگونه است ؟

لیست قیمت کارتریج


طریقه نگهداری از تونر

شاید بدانید که ماهیت یک تونر به ماده سمی بازمی گردد و حاوی 30 نوع ماده شیمیایی است.در صورتی که تونر به پوست دست یا لباس شما چسبید بهتر است آن را با آب سرد بشویید،این نکته را در نظر داشته باشید که هیچگاه تونر را با آب گرم نشویید زیرا این امر می تواند سبب جذب تونر گردد و پاک کردن آن دیگر به سادگی میسر نخواهد شد.در صورتی که تونر ذوب شده دستانتان را آلوده کرد بهتر است با استفاده از یک ماده حلال آن را پاک کنید.

در هنگام استفاده از تونر باید به این نکته توجه فرمایید که تنفس بیش از اندازه کربن موجود در تونر ممکن است سبب بروز بیماری ریوی گردد.در هنگام شارژ کارتریج الزاماً این نکته را در نظر داشته باشید که تونر مورد نظر باید اصل باشد زیرا در صورت غیر اصل بودن آن ممکن است شاهد کیفیت ضعیف چاپ و یا حتی آسیب دیدن پرینتر گردید.پیش از شارژ کارتریج بهتر است آن را به طور کامل تمیز کنید،این کار می تواند سبب بهبود کار کارتریج گردد.
 


انتشار : 1397/03/13
این مطلب را به اشتراک بگذارید

در رابطه با تونر کارتریج چیست و نحوه نگهداری آن چگونه است ؟ نظر دهید

0 نظر ثبت شده
امتیاز دهید

اخبار مرتبط

ایکس باکس بخرم یا پلی استیشن؟

ایکس باکس بخرم یا پلی استیشن؟

دوشنبه 15 بهمن 1397

حالا بیش از یک دهه است که بزرگ و کوچک، کودک و بزرگسال پای بازی‌های کامپیوتری می‌نشینند و لحظات خود را با هیجان و عطشِ بردن سپری می‌کنند. دیگر تقریبا در هر خانه‌ای که کودک و نوجوانی در آن حضور دارد کنسول بازی جزئی جدایی ناپذیر است.

راهنمای کامل انتخاب تور استانبول

راهنمای کامل انتخاب تور استانبول

سه شنبه 11 دی 1397

هر زمان که قصد سفر به یک مقصد، به‌خصوص شهری مثل استانبول را می‌کنید شرایط مختلف تورهای مسافرتی ممکن است انتخاب شما را کمی سخت و پیچیده کند. اما برگزیدن یک مناسب در زمان داشتن اطلاعات کافی می‌تواند سخت هم نباشد.

چگونگی تغییر در ثبت علامت های تجاری

چگونگی تغییر در ثبت علامت های تجاری

دوشنبه 21 آبان 1397

تغییرهایی در ارتباط با علامت های تجاری یا طبقه محصولات یا مالکین علامت های تجاری و همینطور تغییرهایی در ارتباط با آدرس و تابعیت و نمایندگان قانونی مالکین علامت های تجاری در ایران به رسمیت شناخته نمی شوند و مورد حمایت قرار نخواهند گرفت تنها در صورتیکه که در ایران ثبت گردند.

نحوه ی ثبت تغییرات در اساسنامه شرکتها

نحوه ی ثبت تغییرات در اساسنامه شرکتها

دوشنبه 21 آبان 1397

موسسات تجاری به طور معمول برای زمان مدیدی ایجاد می گردند.امور حاکم بر شرکت تجاری در مدت حیاتش دائما تغییر می یابد.از سویی،غالباً مفاد اساسنامه شرکتها بر اساس مفاد قانون تنظیم می گردد.

راهنمای ثبت تغییرات شرکت ها

راهنمای ثبت تغییرات شرکت ها

دوشنبه 21 آبان 1397

ثبت تغییرات شرکت یکی از اقداماتی است که ممکن است کارفرمایان تصمیم داشته باشند پس از ثبت شرکت به این امر بپردازند.پس از این که ثبت شرکت صورت گرفت ، شرکت مورد نظر می تواند در موارد اساسنامه شرکت تغییراتی ایجاد نمایند که این امر ثبت تغییرات شرکت نام دارد

بهترین سفر‌های عاشقانه در پاییز ۹۷

بهترین سفر‌های عاشقانه در پاییز ۹۷

دوشنبه 14 آبان 1397

به همراه بهترین همسفرتان بار سفر ببندید و در این روز‌های پاییزی چند روز را سفر کنید. آژانس آویسا تور‌های گردشگری به صرفه و منظمی را به مقاصد پر‌طرفدار گردشگری برنامه‌ریزی کرده است.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100