ثبت کریمخان ثبت برند ثبت انواع شرکت و اخذ جواز تاسیس

بهترین سفر‌های عاشقانه در پاییز ۹۷

اخبارگوناگون

به همراه بهترین همسفرتان بار سفر ببندید و در این روز‌های پاییزی چند روز را سفر کنید. آژانس آویسا تور‌های گردشگری به صرفه و منظمی را به مقاصد پر‌طرفدار گردشگری برنامه‌ریزی کرده در ادامه چند مقصد گردشگری و تور‌های آنها را به شما معرفی می‌کنیم.

 

بهترین سفر‌های عاشقانه در پاییز ۹۷


تجربه سفری رمانتیک باتور استانبول

تور استانبول با برنامه‌ریزی سفر خوب می تواند یکی از به یاد‌ماندنی‌ترین‌سفر‌های شما باشد، این شهر با هوایی خوش و داشتن تنگه بوسفور عصر‌های رمانتیکی را برایتان می‌سازد.
رفتن به جزایر زیبای پرنس را تجربه کنید، مجموعه‌ی۹ جزیره‌ی زیبا که با قایق در مسافت بسیار کمی نسبت به استانبول قرار دارند و مقصدی ایده‌آل براییک سفر نیم‌روزه دو نفره محسوب می‌شوند.  جایی بسیار زیبا و آرام را تصور کنید که صدای ماشین‌در آن وجود ندارد و می‌توانید سوار کالسکه شوید و یا دوچرخه اجاره کنید و اطراف را بگردید.
آژانس آویسا چارتر کننده اصلی پرواز‌های قشم ایر به مقصد استانبول است و تور‌ها با نرخ بسیار پایه بر روی وب‌سایت آژانس درج شده است. تمامی تور‌ها به همراه صبحانه رایگان هتل و ترنسفر‌های فرودگاهی رفت و برگشت هستند و با خیالی آسوده به هتل می‌رسید.
استانبول یکی از مقاصد محبوب شکم‌پرستان و ماجراجویان غذایی است. انواع غذاهای خوشمزه سنتی و شیرینی‌های معروف را در این سفر نوش جان می کنید و انواع مختلفی از کباب‌ها، دلمه‌ها، غذاهای خیابانی و فست‌ فودها، باقلوا و باسلوق را در این شهر می‌بینید.
سفر به استانبول ارزان است به راحتی می‌توانید یک هتل سه یا چهار ستاره انتخاب کنید و اقامتی آرامش بخش را در هتل‌های زیبای استانبول تجربه کنید.
در خیابان استقلال قدم بزنید و خرید کنید در کافه‌های گالاتا قهوه ترک بنوشید و برای تماشای کشتی‌ها به کنار بسفور بروید. با کارشناسان آژانس آویسا تماس بگیرید و بهترین برنامه‌ریزی سفر را برای خود رزرو کنید.

تجربه سفری رمانتیک باتور استانبول


سفری همه چیزتمام باتور تایلند

سفر با تور تایلند و مخصوصا دیدن بانکوک یکی از هیجان‌انگیز‌ترین سفر‌های پاییزی است. این شهر پرازجاذبه‌هایگردشیاست ازمراکز لوکس برای تفریح‌های شبانه گرفته تا معابدمذهبی جالب و زیبایی که در خود جای داده است.
آژانس آویسا تور های مختلفی را به مقصد تایلند برنامه‌ریزی می‌کند تمام سفر‌ها با هواپیمایی ماهان انجام شده و دارای ترنسفر فرودگاهی نیز است.
بازار‌های شناور تایلند یکی از جاذبه های دیدنی جالبی است که نه تنها برای خرید بلکه برای تماشا و عکاسی نیز بسیار دیدنی‌است. در مقابل بازارهای چند هزار غرفه‌ای شبانه نیز دارد که در آنها هر آنچه تصور کنید برای فروش فراهم است.
بهترین انتخاب تور های ترکیبی هستند که علاوه بر دیدن بانکوک پاتایا و پوکت را هم ببینید و در هتل های زیبای ساحلی چند روزی را استراحت کنید. بهترینهتل‌هایتایلند را در وب‌سایت آژانس می‌توانید ببینید این هتل‌هابیشازآنکهانتظارشراداشتهباشیدامکاناتوخدماتبهشماارائهمی‌دهند. آن‌هابهمعنایواقعیمهمان‌پذیر‌های خوبی هستند اماتوجهداشتهباشیدبخاطرصدباتکموزیادشدنکیفیتهتل‌هاواقعاتغییرمی‌کند.
مثلا در پاتایا هتل ساحلیPinnacle Grand Jomtienیک هتل چهار ستاره باساحل اختصاصی خودش است. درمیان درختان گرمسیری،استخرهاوچشم اندازبسیار زیبا از دریای آندمان در پیش روی شما قرار می‌دهد. تمامی هتل ها برای مسافران آژانس صبحانه سرو می‌کنند و هر هتلی خدمات رایگان دیگری نیز ممکن است داشته باشد برای رزرو تور با آژانس آویسا تماس بگیرید.

سفری همه چیزتمام باتور تایلند


سفرباتورگرجستان واقامت درشهر رویایی تفلیس

دیدن تفلیس نیازی به ویزای ورود به گرجستان ندارد بسیار ساده به همراه خانواده ودوستانتان می‌توانید در تعطیلات پیش رو برای این سفر برنامه‌ریزی کنید.
تفلیس شهری زیبا در عین حال که بسیار قدیمی بوده و بناهای تاریخی زیادی دارد اما از پیشرفت‌های امروزی چیزی کم ندارد ساختمان‌های زیبایی در آن با معماری مدرن ساخته شده که شهر را بیش از پیش زیبا کرده است.
مراکز خرید مختلفی در شهر وجود دارد که ساعت‌ها شما را سرگرم خرید از برند‌های اروپایی می‌کند. اما جذاب‌ترین بخش شهر خیبان روستا‌ولی و شهر قدیمی است که حال و هوایی دلچسب دارد و پر از کافه‌های مدرن و سنتی است شب‌ها به همراه سرو شام و نوشیدنی در این کافه‌ها موسیقی زنده اجرا می شود و به نسبت حال و هوای کافه انواع موسیقی‌های سنتی گرجی و اروپایی و آمریکایی اجرا می شود در این شهر مردم گوناگونی از سرتا‌سر دنیا زندگی و کار می کنند و ملیت‌های مختلفی می‌بینید.
سفر به گرجستان و دیدن زیبایی‌های این سرزمین در این روز های پاییزی رنگارنگ انتخاب خوبی برای تغییر حال و هوای روزانه است.
تفلیس به داشتن هتل‌های چها رستاره و پنج ستاره معروف است با کارشناسان آژانس اویسا مشورت کنید و مناس سلیقه و بودجه خود هتل مناسبی را انتخاب کنید البته تمام هتل ها دارای صبحانه نیز هستند و هر روز با انرژی‌تازه شروع به گردش می کنید.
سفر به تفلیس به پرواز کیش ایر و قشم ایر برنامه‌ریزی شده و دارای ترنسفر فرودگاهی هستند برای رزرو تور گرجستان با کارشناسان آژانس تماس بگیرید.


منبع : ویرلن
 


انتشار : 1397/08/14
این مطلب را به اشتراک بگذارید

در رابطه با بهترین سفر‌های عاشقانه در پاییز ۹۷ نظر دهید

0 نظر ثبت شده
امتیاز دهید

اخبار مرتبط

راهنمای کامل انتخاب تور استانبول

راهنمای کامل انتخاب تور استانبول

سه شنبه 11 دی 1397

هر زمان که قصد سفر به یک مقصد، به‌خصوص شهری مثل استانبول را می‌کنید شرایط مختلف تورهای مسافرتی ممکن است انتخاب شما را کمی سخت و پیچیده کند. اما برگزیدن یک مناسب در زمان داشتن اطلاعات کافی می‌تواند سخت هم نباشد.

چگونگی تغییر در ثبت علامت های تجاری

چگونگی تغییر در ثبت علامت های تجاری

دوشنبه 21 آبان 1397

تغییرهایی در ارتباط با علامت های تجاری یا طبقه محصولات یا مالکین علامت های تجاری و همینطور تغییرهایی در ارتباط با آدرس و تابعیت و نمایندگان قانونی مالکین علامت های تجاری در ایران به رسمیت شناخته نمی شوند و مورد حمایت قرار نخواهند گرفت تنها در صورتیکه که در ایران ثبت گردند.

نحوه ی ثبت تغییرات در اساسنامه شرکتها

نحوه ی ثبت تغییرات در اساسنامه شرکتها

دوشنبه 21 آبان 1397

موسسات تجاری به طور معمول برای زمان مدیدی ایجاد می گردند.امور حاکم بر شرکت تجاری در مدت حیاتش دائما تغییر می یابد.از سویی،غالباً مفاد اساسنامه شرکتها بر اساس مفاد قانون تنظیم می گردد.

راهنمای ثبت تغییرات شرکت ها

راهنمای ثبت تغییرات شرکت ها

دوشنبه 21 آبان 1397

ثبت تغییرات شرکت یکی از اقداماتی است که ممکن است کارفرمایان تصمیم داشته باشند پس از ثبت شرکت به این امر بپردازند.پس از این که ثبت شرکت صورت گرفت ، شرکت مورد نظر می تواند در موارد اساسنامه شرکت تغییراتی ایجاد نمایند که این امر ثبت تغییرات شرکت نام دارد

حضور تیم زولای ایران در مسابقات جهانی ورزش‌های الکترونیکی

حضور تیم زولای ایران در مسابقات جهانی ورزش‌های الکترونیکی

چهار شنبه 2 آبان 1397

مسابقات جهانی بازی کامپیوتری زولا در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد و برای اولین بار نماینده ایران با تیم های ترکیه و لهستان در مسابقات رسمی زولا به رقابت پرداختند.

سفری لذت بخش با خرید بلیط هواپیما و بلیط چارتر هواپیما از سیمرغ 24 و تور آنتالیا و تور دبی از تکتازان پرواز عرش

سفری لذت بخش با خرید بلیط هواپیما و بلیط چارتر هواپیما از سیمرغ 24 و تور آنتالیا و تور دبی از تکتازان پرواز عرش

پنج شنبه 26 مهر 1397

در دنیای پیشرفته امروز که همه چیز به سریع ترین و مدرن ترین روش های موجود پیش می رود، استقبال از فروشگاه های اینترنتی هم رونق بسیار گرفته است.

نشانی :خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ولیعصر روبروی سفارت عراق خیابان ولدی پلاک 30 طبقه3 واحد7

تلفن تماس : 87147200-87147100